AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

slm arkadaşlar birşey sormak istiyorum 2. siparişlerde illa 75 tlyi geçmek zorunda mı acaba?

anaaam herkes red 2000 sipariş etmiş bitmiş kız:) dün sipariş girdim az önce faturalandı gelmiyo ruj. kaçar tane istediniz:) ilkşah o güzel dudaklarını koydun buralara böyle oldu hep senin yüzünden

secret fantasy i merak edenler için şekerli meyveli bi koku:76:

beninki de faturalandırılmış mehtap tavamla kek kalıbı da geliyor baktım

oğlum içinde panoramadaki yeni çıkan parfümü verdim inşallah çok ağır değildir kokusu

yuhhhhhhh diyorum başkada bişey demiyorrr,nasıl oluryaa sadece 3 gün için 3 lira faiz gelirmi araya cumartesi pazar girdiği için faturamı yatıramadım cumadan pazartesi yatırdım arada 3 gün içinde 3 lira geciktirme parası olmuşş nasıl olur bu yaa gunde 1 liramı ekliyolarr olmaz bukadarı zaten ne kazanıorumda yaaa

ya kızlar bide şu anda fransa kataloğuna bakıyorum avonun harika şeyler var hele iç çamaşırları çok güzel bizim katalogdada olsun bu urunler satış patlaması olur valla neden bizim katalogumuzada eklemiyorlarrr

faturan kaç tl di cnm günlük %0.15 katı uyguluyorlar bazende daha önce ki gecikmişleri tek faturaya ekliolar cnm

burdan oriflame ürün tavsiyesinde bulunulması çok yanlış bence

aynen bende geçen yazdım ama değişen bşy olmadı
sırf bu yüzden boş boş ilerliyor sayfalar(boş boş ilerliyceğine hiç ilerlemesin daha iyi)
bakasım bile gelmiyor
ben avonla ilgili okumak istiyorum bu konu açılırken başka konu konuşulmuycak sadece avon denmişti konu sahibi arkadaş bile
o yazdıktan sonra herkes yazar zaten

katılıyorum zaten başka ürünlerin topikleride var biz sadece burda avon hakkında yazıyoruz

tatlım ben oriflame ile ilgili ne yazdım çok üzüldüm bu mesajına gerçekten benm ne kadar avon bağımlısı biri olduğumu biliyorsunuz artı burda yanlış birşey konuşulsa zaten izin vermem editörlüğümü kullanırım ki ben nasıl yanlş şeyler konuşaym herkes oriflame üyesi olmayı denemeyi düşünüomş ben daha önceden üye olduğumdan herşeyini biliorm olumsuz yanlarının çoğunlukta olduğunu özellikle bunu belrttm bende üye olucm onu da söyledm ama bir kaç ürününü beğeniorm başkasından alıp para kazandracağıa kendimden alırım die yoksa oriflame çok ta satılacak bir marka değil avon gibi değil enazından temsilcileri 150 tllik satış yapabilmek içn parçalaıolar kendilerini

Son düzenleme:

tatlım bu mu oriflameyi övdüğüm mesajlar 2 adet mesajım var onlarda bu 2si istersen sende bakabilrsn yazdığım mesajlara

tatlım bu mu oriflameyi övdüğüm mesajlar 2 adet mesajım var onlarda bu 2si istersen sende bakabilrsn yazdığım mesajlara

kastettiğim övme sövme değil cnm
avon topiğinde avon dışında yazılarak sayfaların ilerlemesinden yakındım
hepsi bu yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…