AVON* Perceive bilen yada kullanan varmi acaba ?

KAMPANYA 3TEN 2tane 30 mllik al toplam 60ml yapar ve 18tl ödersin:)
yoksa kampnya 4te 15.75 ödersn ...60ml mi tercih etmek daha ii bence

Son düzenleme:
ben beğenerek kullanıyorum 2 şişe birden sipariş ettim hemde doya doya kullanıyorum

ben size bir parfüm öneriyim çok çok güzel okadar agır degil ammer elıxır diye oriflamede var.süper bişey

ben beğenmiyorum insanı bayıyo kokusu çok ağır değil ama bi iticilik var her sabah otobüste karşılaştğmız bi kadın yıkanıyodu resmen bu kokuyla ondan dolayı mı nefret ettim bilemiyorum :)

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Ben Avondan little black dress siparişi verdim kokusu güzel diyorlar.Sizce nasıl,bir de kalıcı mı?

ben pervecti çok beğenirim vede süper bir kokusu vardır ama tabii kimisine ağır gelebiliyor ama ben tek geçtiğim avon parfümlerinden biridir

jnm bnde o parfumu kullanıorm hosuma gıdıo cogu arkadasımda beyendıler :eek: hem bu ay 30 ml guzel ındırımde yanı kaydirigubbakcemile2

parfümün kokusu güzel ama ilk sıktığım zaman kokusu rahatsız edici geliyor burnuma sonradan daha güzel oluyor ama bu seferde kalıcılığı gidiyor pek kalıcı bi parfüm değil bnce =)

ben çok beğeniyodumda sanki son bi kaç aydır kokusunu deiştirdiler bişiler kattılar ya da zevklerim mi deişti bilmiorum :)) artık çok ağır buluyorum. beğenmiyorum.

bn avon temsilcisiyim ve en çok perceive satıorm ama bn hçç beğenmiormmm :umursamaz: en güzel little black tabikizemuszemus

X