Makyaj Ürünleri AVON göz farları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bigsize83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2006
1.128
12
41
arkadaşlar avondan far almayı düşünüyorum ama hiç bir fikrim yok.sizce hangisi en iyi vede kalıcı?

canım hani color trend var ya onda 2 renkli far vr o güzel bence
özellikle yeşil ve mavi

hım sağol cnm.yani kalıcı değilmi?
şimdi hangi seriden olduğunu hatırlamadığım bir far almıştım çok kötüydü(toz gibi hemen uçup gitti.

tatlım ben 4 lü farından var. morlu beyazımsı falan adına bakınca yazarım. baya uzun suredir kullanıyorum tum gun duruyor ucma denilen bişey yok yani.. 8 li far paletinin siyahlı yenisini en yakın arkadasm ve yengem kullanuyo 2side memnun.

arkadasın dedigi pembe olan colour trendler snrm ben onlardan memnun degilim..bi kere aldım bi daha almadım zaten.. colur trendleri n kalitesi biraz daha yukselmeli bence

color trend 4 lü yağlı farlar var çok güzeller ama fazla belli olmuyolar.8li farda güzel ama uçuyo sankim..bence loreal in farlarından al çok güzel ve kalıcı oluyolar :)

yeni cıkan 4lü farlar var arkadasımdan denedim baya güzel.. benmki daha bitmedigi için almıyorum ama deneyebilecegn biri varsa dene. alıcagını düşünüyorum denedkten sonr:)

avonun toz farları var,onlar fena değil uygulama beceriniz varsa. Fakat 4' lü farları hiç renk vermiyor.

yeni indirim katalogunda 2 uçlu eyeliner farları var nasıl arkadaşlar bileniniz varmı acep

sakın almayın derim paranıza yazık valla

flormar pastel bin kat daha iyi

filixcim bana mı yazdınız acaba? renkler konusunda tam bilginiz var mıydı....buradan açık pembe ve lacivert duruyo ama?bu arada cok teşekkür ederim ilginize.

ben aktılmıyorum kat yıldır 4lü fardan alıyorum silene kadar duruyor far :))

filixcim bana mı yazdınız acaba? renkler konusunda tam bilginiz var mıydı....buradan açık pembe ve lacivert duruyo ama?bu arada cok teşekkür ederim ilginize.

lila ile lacivert arası melekşe tonlarıda katologta gördüğünüzden daha lüçük geliyor bence alsanaalsanasmilebaşarısız bi far

filixcim yardımcı oldun çok saol.... bi sorum daha var alıp almamak ta tereddüt ediyorum; yeni panoramada anewin beyaz göz kalemi çıkmış eyeliner diye geçiyo..... ben gözümün içine sürmek için almak istiyorum tavsiye edermisiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…