avon dan allık kullananlar??

• Konu Sahibi IVIRZIVIR_00
bn yeni top alıktan aldım. memnunum ama kaldırılıyormus. arabian bana cok koyu gelmişti bu ondan biraz daha ii demiştim. ama gene arabian alıcam artık karsıtırırım =D bunun topları daha güzel keske kaldırılmasa..

yaa bnn almk istiormm nsl yrdımcı olablirsnn acba

Florıa'cım elımde var Şuanda avon temsılcısıyım cnım ıst.'dayım sen?

Bende de avonun top allığı ve pembe tonlarında olan allığından var.Top allık hiç renk vermiyo ki ben beyaz tenliyim.Pembe allığa ise fırça dokudurur dokundurmaz heryer pespembe,fırçayı yüzüme sürene kadar her taraf allık oluyo.Yüzüme sürünce de yanaklarım oyuncak bebek yanağı gibi oluyo.Ben hiççç memnun değilim,o iki allığa verdiğim parayla gider alix avien allık alırdım:KK43:

pembe tonları onlan alıık bende de var. çok hoş. memnunum. ama satıştan kaldırıldı. bende bir avoncunun elinde vardı öyle aldım. normalde 32 liraymış. indirimli 10 liraya aldım.

Avonun parfümlerinden başka ürünlerini beğendiğimi söyliyemiycem..
Annem top allıklarından almştı oldum olası top allıkları sevmem avonunkini hiç beğenmedim hele küçücük topları vardı annemde beğenmedi ve kullanmadı..
He bide vct losyonlarının kokuları güzel onları beğeniyorum..
Makyaj malzemelerini beğenmiorum..
Hee bidee kapatıcıya benzeyen bi ürünü var onu kullanıorum delikafadulden
Maşallah Allahtan beğenmiorum dmi :roflol:

heee valla bide bide deyip durmuşsun vlla ben avondan pek kullanmadım ürün ama allık almak istıyorumm bu 8li alıık yokmuymuş şimdi napcaz =)) bıde ıslak allık bilen gören varmı?

X