atlaklar nlemek iin ne kullanyosunuz??

ben gogus ve karın catlakları için chıcco kullanıyorum gosgus ucu catlakları için Lansinoh krem kullanıyorum

valla ben bunu d ruma sordum ne kullanayim diye..o da disardan aldigin kremler bebegi zehirler dedi..normal nemlendirici kullan,nasilsa tamamen gecmez o catlaklar sadece yumusatir dedi...ben de oyle yapiyorum..

ben şimdiye kadar hiç bir kremyağ uyguşamadım... karnımın kocaman olmasına rağmen çatlakda yoktu ama yeni yeni oluşmaya başladı... artık krem kullanmak için çokmu geç bilmiyorum.... yoksa hafif nemlediriciler kullanmalımıyım..

reyhancim nasilsa bu catlaklari tamamen geciremeyiz,tamamen gecirek bir urun yok henuz ama iste normal nemlendiricilerle,yaglarla deriyi yumusatabiliirz ancak..sen de bence kullanmaya basla...dr um bana banyo yaptiktan sonra karnina ve gogsune nemlendirici sur dedi o zaman iyice yumusuyormus kaslar gevsiyormus..

benim karnım gebeliklerimde çok büyük oluyor normal boyutta değil ama buna rağmen çatlağım yok ilk gebeliğimde Lierac phytolastıl gel kullandım harika bi ürün bu gebeliğimde de aynı ürünü kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim eczanelerde kolayca bulunuyor 55 ytl civarı çok fazla pahalı değil etkileri düşünülünce a.s.

ben kakao yağı aldım ama yağ şeklinde değil krem şeklinde onu sürüyorum 4 aydır falan, banyo yapacağım gün de bir kaç saat önceden saf zeytinyağ sürüyorum , görücez bakalım ne kadar işe yarayacak

ben bildiğimiz buyük boy arko kremi bir kaseye boşaltıp içine yarım şişe badem yagı ve zeytin yapı karıştırıp hepsini bir kaba doldurdum ve sürekli onu kullandım hiç çatlağımda olmadı şimdiye kadar tavsiye ederim hem bir çok çatlak kreminden daha ucuza geldi. ayrıca banyodan sonrada bebe yağı kullanıyorum...

Bende kendi karişimimi kendim hazirladim badem yaği,bebek yaği ve susam yağini kariştirdim sabah akşam bundan kullaniyorum.arada badem sütü ve normal nemlendiricilerlede takviye yapiyorum.şimdilik oluşan bir çatlağim yok ama çok kaşiniyor karnim.

Bende kendi karişimimi kendim hazirladim badem yaği,bebek yaği ve susam yağini kariştirdim sabah akşam bundan kullaniyorum.arada badem sütü ve normal nemlendiricilerlede takviye yapiyorum.şimdilik oluşan bir çatlağim yok ama çok kaşiniyor karnim.
benimde kaşıntım çok oluo ayrıca birde aşırı yanıo sizlerdede oluomu kızlar bende güllü vazelin kullanmaya başladım yeni yeni bakalım bugün dr gidecem o ne önerecek CADIARZU

bana dr um clarins huile tonic die tamamen bitkisel ürünlerden yapılmış yağ önermişti onu kullanıyorum maşallah şimdilik bir çatlağım yok inş da olmaz. Gerçi çokta düzenli kullanamadım ama ilk 3-4. aylarda baya azimli kullanıyordum onunda etkisi olmuş olabilir tavsiye ederim kızlar güzel bir ürün ayrıca doğum sonrası sarkma defoırmasyonlarıda engelliyormuş sıkılaştırncı etkiside varmış bilginize...

ben dogum yaptım ama catlak olmadı her gce yatarken fındık yagı ve nivea nemlendirici kullandım herkese tafsiye ederim. önce fındık yağını sürün karın ve bacaklara sonrada nemlendiriciyi sürün hergün uygulayın bende işe yaradı

merhaba bütün aniiş adaylarına :emir_bebek: ben annemde duymustum belki sizde biliyousnuzdur hamilelikte cok kasıntı olurmus vücutta işte o kasınan yerlesi hatır hutur kazıyınca ı yerler catlayan bölgelerimiz olurmus yani annemn öle olmus elinizden geldigince az kasıyın süprizzzzz zor olcak belki ama en azından catlakları en aza indirmiş olursunuz sengözlerimebaksanab badem yagı ve portakal yagının iyi geldigini duymustum a.s

X