Ateş ölçme yöntemi

yosunnk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
147
6
Ateş ölçerek yumurtlama günü tespiti gerçekten işe yarıyor mu.lütfen yardımcı olun.olumlu sonuç alanlar lütfen paylaşsın.

ben bu ay ilk kez deneyeceğim ateş ölçme yöntemini. adetin birinci günü başladım ölçmeye. dil altından uyanır uyanmaz ölçülüyor. 1 gün hariç diğer günler 36,5 çıktı. bir tek adetin birinci günü 36,1 çıktı. bakalım takip ediyorum. yumurtanın olgunlaşıp çatlamasına yakın ateş giderek yükseliyormuş. azıcık yükselme göreyim çalışmalara başlayacağım.. inşallah bebişimi kucağıma almak nasip olur

ben bu ay ilk kez deneyeceğim ateş ölçme yöntemini. adetin birinci günü başladım ölçmeye. dil altından uyanır uyanmaz ölçülüyor. 1 gün hariç diğer günler 36,5 çıktı. bir tek adetin birinci günü 36,1 çıktı. bakalım takip ediyorum. yumurtanın olgunlaşıp çatlamasına yakın ateş giderek yükseliyormuş. azıcık yükselme göreyim çalışmalara başlayacağım.. inşallah bebişimi kucağıma almak nasip olur

ben de son 3 gündür ölçüyorum adetliydim 36.2 çıktı,sonraki gün 36,6, bugünse 36.8 di.yükseliyo.ama diyolar ki bazı arkadaşlar; ani bir düşüş yaşanırmış sonra birden artarmış ozaman olurmuş yumurtlama,benim bildiğim 37 olması gerek min. değilmi.inş.hayırlısı arkdşm.

ben de son 3 gündür ölçüyorum adetliydim 36.2 çıktı,sonraki gün 36,6, bugünse 36.8 di.yükseliyo.ama diyolar ki bazı arkadaşlar; ani bir düşüş yaşanırmış sonra birden artarmış ozaman olurmuş yumurtlama,benim bildiğim 37 olması gerek min. değilmi.inş.hayırlısı arkdşm.

bir de uyanır uyanmaz yataktan kalkmadan ölçmeli. azıcık hareket bile vücut sıcaklığını etkiliyormuş. ben her sabah aynı saatte ölçüyorum. ateşölçer hep yanıbaşımda. bir de dil altından ölçmek önemli. ben şimdi 36,5 la devam ediyorum. önce düşme sonra yükselme olmalıymış haklısın. yükselmenin olduğu zaman yumurtanın çatladığını ya da çatlamaya yakın olduğunu gösteriyormuş.. işte o zamanki 24-36 saat önemli

merhaba arkadaşlar ben geçen ay bu yöntemi denemye çalıştım ama ramazan falan sabahları hep aynı saat ölçemedim.adetime yakın düzene oturttum.adetime 1 gün kalana kadar 36.8 çıkıyordu.adet olacağım sabah 36.0 çıktı dedim bugün adet olucam gerçekten de öyle oldu.kısmetse bu ay daha itinalı deneyeceğim.

X