Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

iki defa yumurtladın belki ki öyle görünüyor

bunu ilk defa duydum.
11.gun (yumurta kivami akintinin geldigi gun) kasiklarimda hafif bi agri olustu. 17.gune kadar batma halinde ozellikle sag tarafta kramplar oldu. kasik agrisi 5 gun surer mi?
bi de netten okuduuma gore yumurta aki kivaminda ki akintinin geldigi gun yumurtlama gunuymus. 12. gun yumurtlasam 5 gun daha kasik agrisi devam eder mi?

bazen iki tarafta yumurta olabilir ben de oldu mesela iki tarafta yumurta
ağrı sürer bu güzel bir yumurtlama olduğunun işareti canım

Ama ben iki kere yumurtlanırsa arada 24 saatten az olur diye duymuştum. Böyle zamanlarda bi nöbetçi jinekolog istiyorum topikte. Valla ha hiç doktor yok burda galiba. Ya da var kimse doktorum demiyor, herkes onlara sorar o zaman :))))

Arass ben hala 16. gün yumurtadığını iddia ediyorum. Akıntıyı sen 12. gün gördün amasonraki günlerde rastlamamış olabilirsin. Normalda günde 3 defa akıntı kontrolü yapılması gerekiyor. Tuvalette falan gittiyse görmemiş olabilirsin. ınş hamilesindir. Aramıza hoşgeldin.

valla nevetnacım dr bi gittiğimde sağda yumurtalar olgunlaşmış soldakiler küçük daha onlar daha sonra çatlar demişti

keske ama ben pek umutlu degilim.14.gunudur diye dusundum. esim bi kac gun yoktu baya bi stres yaptim.kacirdi diye, zaten bu tabloy da bi dahaki ay icin yaptim ki hangi gun ne oluyor bileyim . sagolun kizlar bilgileriniz icin

Ben çıkıyorum kızlar. iyi geceler. ıçimdeki test canavarı test yapmak istiyoo, ama ona direnicem, negatif görmek istemiyorum artık. ıki gün daha umut etmek istiyorum.

heyecanlandım nevetna inşallah güzel bir haber çıkar ben direk kan testi yapacağım idrar testini ne zaman yapsam tek çizgi çıkıyor o yüzden kan testi yapacağım p.tesiye kadar olmazsam

Canım yaa valla yarın Cuma günü yüzü suyu hürmetine sana dua edicem. ınşallah hayalkırıklığına uğramazsın. Heyecanını anlıyorum, ama herşeye hazırla kendini. Ahh Allahım inşallah o testin sonucu pozitif gelir.

sağol nevetnacım inşallah dualarımız kabul olur
gece ölçeyim öylesine dedim baktım 37.0 çıktı sabah saat 6.00 gibi ölçtüm 36.9 çıktı şaşırdım valla ama boğazım ağrıyor belki ondandır diyorum hayal kurmak istemiyorum nevetna ya
sabah ezan okunurken uyandım dua ettim inşallah nevetnayla ben hamileyiz şu 2010 anneler topiği kurarız bebeklerimmizin gelişimlerini anlatırız diye hayal ettim
bi de benim diğer topikteki arkadaşım var kardelen o da olsa melek var o da olsa ne güzel olur dedim
bekleyen arkadaşlarımız da tek tek gelse ne güzel olur hayali bile güzel beeeee

kızlar günaydın sanırım sizlerde ateş ölçme yöntemini kullanıyorsunuz ben ilk defa bu ay denedim. 1 sene önce kürtaj oldum ve hala hamile kalamadım ve çok istiyorum... sizlere tablomu yazsam yardımcı olabilirmisiniz sizlerden yorum bekliyorum kızlar şimdiden tşk ederim hepinize.....
23.12.2009 - 36,4
24.12.2009 - 36,4
25.12.2009 - 36,4
26.12.2009 - 36,5 (regl son gün)
27.12.2009 - 36,5
28.12.2009 - 36,3
29.12.2009 - 36,4
30.12.2009 - 36,4
31.12.2009 - 36,4
01.01.2010 - 36,3 bugün geç ölçtüm
02.01.2010 - 36,4
03.01.2010 - ölçemedim
04.01.2010 - 36,2
05.01.2010 - 36,1
06.01.2010 - 36,6
07.01.2010 - 36,8
08.01.2010 - 36,5

ıyı geceler hanımlar. bu ateş ölçme yöntemi nedir? ilk defa duyuyorum da.

Merhaba Bulut. Ateş ölçerek yumurtlama günümüzü tespit ediyoruz, çalışmalar ona göre oluyor. Sayfa 1829da biraz bilgi var. Bi bak istersen, kafana takılan olursa gene yaz bize.

Ahh canım arkadaşım, Allah dualarını kabul etsin. İnşallah bu ateşin sonu hayır olur. Ben de bazen topiklerdeki arkadaşlara bakıyorum yeni isimler gelmiş, devir daim olmuş. Böyle böyle herkes tek tek hamile kalsa diyorum. Ne güzel olurdu. Beraberce gün sayardık. Allah hayırlısını versin, bugünlerimizi aratmasın canım.

Günaydın. aramıza hoşgeldin asfa. 14. gün yani 5 Ocakta yumurlamışsın, bariz bence. 3-4 ocakta çalışma vardır umarım. Tablon hayırlı olsun.

Günaydın Demet, güzel anne!!!

Güzelim ben kova, inadım, eşim koç, o da inat, dedim bizim velet de inatçı olur, gel dersem gelmez, ondan gelme diyorum eşşek sıpasına :)))))

Güzelim ben kova, inadım, eşim koç, o da inat, dedim bizim velet de inatçı olur, gel dersem gelmez, ondan gelme diyorum eşşek sıpasına :)))))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ay çok iyi yaa cnm allahım hayırlısını nasip etsin inşallah sizin inatçı minik inşallah tez vakitte gelir... :Saruboceq:

Gunaydıııııııııınnnnnnnnnnn ben gerı geldım hemıde supeer morelle kendımı cok ıyı hıssedıyorum herseyın hayırlısı ıyıkı varsınızzzzzzzzzz

canım tşk ederim ya o günlerde griptim olmadı yani ama 5 ocak yumurtladığım gün oldu zaten önemli olan yumurtladığın günkü ilişki değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…