Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar ben de çıkıyorum yemek hazırlayacağım öpüldünüz şekerler

:) biz de iki tugba olarak dilek tutabilecekmiyiiizz aklinialirimsmile

günaydın kıslar dün bebeğimi kaybettimmafoldumben

ah şekerim kıyamam ben sana ya, hayırlısı be tatlım, belki de böylesi daha hayırlıydı bilemiyoruz ki, ama ben de ilk bebeğimi 4 aylık düşürmüştüm dr um bana ne demişti biliyor musun? Hiç üzülme eğer sağlıklı olsaydı bebeğin doğardı zaten vakti gelince, sağlıklı olmayan gebeliklerde vücut kendini korumaya alıyor ve gebeliği kendi kendine sonlandırıyor demişti, -ki benimki 4 aylıktı düşünsene!!!!!!!!!!!!!!!

Allah yeniden verir tatlım biliyorum kolay değil söylemesi kolay gibi geliyor ama ben de yaşadım merak etme,
Hem çiçekçiği biliyorsun, bozoyu biliyorsun, ikinci aylarında yeniden hamile kaldılar ya...

canım ya kıyamam bizde dün hep seni konuştk nerde diye nasıl oldu ya

bianda kanamam basladı hastaneye gıttık dusmemesı ıcın ıgne yaptılar ama nasıp degılmış ıste vardır bı bıldıgı rabbımın.demekkı boylesı hayırlıymış

ayşecim sen nasılsın, gelen giden var mı sende, umarım hiç gelmezler 9 ay boyunca

haklsıısn tatalım ılkumut bekleyıstıya oyuzden cok kotuydum ama alıştırdım kendımı hatta ıse bıle basladım bugun evde olsam daha cok kotu olurum dıye.en azından hamıle kalabılıyorum bunu bılıyorum artık hayırlısı cnm rabbım ne eylerse gusel egler

bianda kanamam basladı hastaneye gıttık dusmemesı ıcın ıgne yaptılar ama nasıp degılmış ıste vardır bı bıldıgı rabbımın.demekkı boylesı hayırlıymış

evet canım hep böyle düşün e mi? ben de o iğnelerden yemiştim hatırladım şimdi,
her şeyin hayırlısını isteyelim biz bilmiyoruz ki, belki çok istediğimiz bir şeyi illa olsun diye tutturuyoruz ama onun hakkımızda hayırlı olup olmadığını sadece Allah biliyor güzelim

ayşecim sen nasılsın, gelen giden var mı sende, umarım hiç gelmezler 9 ay boyunca

canım benim reglime 5 gün var daha
bu aydan nedense umutluyum çok sıkıda çalışmadık ama nedenini bilmiyorum
bekleyip görücez tatlım sen nasılsın

evet tatlım verdıgınde sevındıgımız gıbı aldıgındada uzulmememızgerekıo ama ınsanız ıste uzuluyo ınsan 14 ay sonra bulmuşum bıanda gıdıverdı.olsun be gecen ayda yoktu bebeışım bu ay olur ınsallah rabbımde bebek cok elbet hayırlısı bırgun nasıp eder bızlere

canım benim reglime 5 gün var daha
bu aydan nedense umutluyum çok sıkıda çalışmadık ama nedenini bilmiyorum
bekleyip görücez tatlım sen nasılsın

tatalım posıtıf ol hersey gusel olsun benım degerım dusuk oldugu ıcın ıcımde azda olsa bı suphe vardı sakın yanlış dusunme hersey cok gusel olucak rabbım verıcegı zamnaı cok ıyı bılıyo.

haklısın ttaalım bende hep hayırlısını istiyorum zaten Allah tan
o ne eylerse güzel eyler değilmi demekki senin içinde hayırlısı buymuş
Rabbim en kısa zamanda sağlıkla kucağına alacağın beişler versin inş

[ı]amin tatlım benımıcınde hayırlısı buymuş ıste[/ı]

[ı]amin tatlım benımıcınde hayırlısı buymuş ıste[/ı]

bu topiğe ilk kez yazıyorum seni takip ediyordum nickin çok şeker hayırlısı olsun bebişin için üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş en azından hamile kalabildiğini öğrendin bir dahki gebeliğinde gebe kaldığında bol bol ananas ye bebeğin tutunmasına yardımcı oluyormuş

tesekkur ederım tatlım ılgın ıcın rabbımısteyen herkese hayırlısını nasıp etsın

Oyy Şekerim yaa mafoldumben adını görünce topikte besmele çekip açtım, inş iyi haberdir diye ama çok üzüldüm canım ya. Benim de genel olarak okuduğum duyduğum şuydu: düşük başlarsa bebekte büyük ihtimal bir anomali vardır, başlayan düşüğü kimse kolay kolay durduramaz. Allah'ın bildiklerini biz bilmiyoruz değil mi? Dediğin gibi bak hamile kalabiliyorsun, çok şükür daha sonra müdehaleyle falan olmak zorunda kalmadı, kendi kendine gitti. Ama bak kızların söylediği doğru, birçok arkadaşımız kimyasaldan birkaç ay sonra tekrar hamile kaldılar. :1hug: Canım benim.

nevetnacım günaydın benim tablom bence sapıttı
19.yumurtladığım görülüyor ama ben sanmıyorum sanırım ateş bende işe yaramıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…