Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kıslar ateş tablom

22.gun 36.7
23.gun 36.7
24.gun 36.6
25.gün 36.7(bugun)
26.gun:
27.gun beklenmeyen regl tarihi ama geç yumurtladım bu ayilk defa sanırım 32.gun fılan olacak
bu arada okadar şiddetli kasık ağrım vardıkı yılbası gecesı basladı dun cokda halsızdım ağrı kesici içmek zorunda kaldımm bakalım p.tesi üroloğa gitcem yanma yada tuvaleti yaparken bi şikayetim yok ama umutlanmak da istemıorum belki kum fılan döküorumdur

şekerkız doktorunla görüşdün mü? yeni tahlil yapmadın mı daha

hayır cnm yapmıcam su 1 haftadaha dusunmuyorum bıras daha gecsın oyle yapırırım.kotu bı dusunce yok cunku ıcımde hersey yolunda gıbı bıras daha gecsın bakalım hem kotu dusunursem kotu olur bende kotu dusunceye yer yok

kıslar ateş tablom

22.gun 36.7
23.gun 36.7
24.gun 36.6
25.gün 36.7(bugun)
26.gun:
27.gun beklenmeyen regl tarihi ama geç yumurtladım bu ayilk defa sanırım 32.gun fılan olacak
bu arada okadar şiddetli kasık ağrım vardıkı yılbası gecesı basladı dun cokda halsızdım ağrı kesici içmek zorunda kaldımm bakalım p.tesi üroloğa gitcem yanma yada tuvaleti yaparken bi şikayetim yok ama umutlanmak da istemıorum belki kum fılan döküorumdur

hayırlısı bakalım cnm

hayır cnm yapmıcam su 1 haftadaha dusunmuyorum bıras daha gecsın oyle yapırırım.kotu bı dusunce yok cunku ıcımde hersey yolunda gıbı bıras daha gecsın bakalım hem kotu dusunursem kotu olur bende kotu dusunceye yer yok

sen beni yanlış anladın sanırım. daha önceki msjıma da ceevap yazmamışsın:KK43:
canım yanlış anlama b-hcg düşük çıktığı için ben sadece burdaki arkadaşların tecrübelerine dayanarak temkinli ol diye önerdim, umarım herşey yolundadır umaarım sağlıklı bir gebeliktir diye de ekledim. yani senin kadar biz de sevindik.. tabi ki kötü düşünmüyoruz sadece olumlu düşünmek istiyoruz bizde...
baki selamlar tatlım.. herşey gönlünce olur inş...

şekerim tebrik edemedim seni , yılsonu sayım şu bu derken giremedim fazlaaaaaaa, ama okudum hayırlısı olsun canım benim. Allah bebişini kucağına almayı kısmet etsin... Çooook Sevindimmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan hihoyyyt :sm_cool::teytey:
:nazar:

kıslar ateş tablom

22.gun 36.7
23.gun 36.7
24.gun 36.6
25.gün 36.7(bugun)
26.gun:

geçmi olsun masalcığım...
canım nedende dünden beri içime senin hamile olduğun doğuyor:) hayırdır inş ya niye acaba.. şimdi de ateş tablonu koymuşsun gayet güzel gidiyor değil mi:KK66: hakkında hayırlısı olur inş.... ( inşaallah boşuna ümitlendirmemişimdir seni)

sen beni yanlış anladın sanırım. daha önceki msjıma da ceevap yazmamışsın:KK43:
canım yanlış anlama b-hcg düşük çıktığı için ben sadece burdaki arkadaşların tecrübelerine dayanarak temkinli ol diye önerdim, umarım herşey yolundadır umaarım sağlıklı bir gebeliktir diye de ekledim. yani senin kadar biz de sevindik.. tabi ki kötü düşünmüyoruz sadece olumlu düşünmek istiyoruz bizde...
baki selamlar tatlım.. herşey gönlünce olur inş...

hayır tatlım yanlış anlamadım yazdıgın msjlara cvp verdım.sana kırıldıgımız falan dusunme tabıkı dusuncelerımızı paylaşıcak rabbım herzaman hayırlısı versın senı cok sevıyorum tanıdıgım kadarıyla bunu bılıyosun yanlıuş anlamadım senı oyle dusunme sakın bak aglarım ama

şekerim tebrik edemedim seni , yılsonu sayım şu bu derken giremedim fazlaaaaaaa, ama okudum hayırlısı olsun canım benim. Allah bebişini kucağına almayı kısmet etsin... Çooook Sevindimmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan hihoyyyt :sm_cool::teytey:
:nazar:

amin cnm cok tesekkur ederım ama bıras uzgunum suan tubiş yanlış anladıgımı dusunmuşonu ama ben kotu bışıy demedımkı:KK43:

şekerim canım bak güzeli belki bana kızacaksın ama hayal kırıklığına uğramanı hiç istemem. ne olur dr la görüşmeden kendini fazla kaptırma tatlım. burada kızlar neler yaşadılar bi hatırlasana.. sonra çok kötü oluyor insan.. kendini hep olumluya hazırlarsan olumsuz bişeyde yıkılırsın tatlım.. inşaallah hakkında hayırlısı olur. inşaallah bebişin sağlıklıdır bitanem.. duacınım:KK66:

cnm sanırım bu msjına cvp vermemışımama ınan onu gormemıştım bak sımdı cok uzuldum ya yanlış anlaşılmak ıstemem senağlama

şekerkızz tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmmmmm allahım tamamına erdirir inşlalh sağlıcaklan hayırlısıylan tatlım inşallah herşey gönlünce olur yeni yılla birlikte tatlım :dance::dance::dance:

cnm sanırım bu msjına cvp vermemışımama ınan onu gormemıştım bak sımdı cok uzuldum ya yanlış anlaşılmak ıstemem senağlama

tamam canım üzülme ya yanlış anlamadıysan problem yok tatlım tamam mı:KK66:
ben sandım ki olumsuzu da düşün dedim diye içten içe bana kızdın sandım kusura bakma tamam mı canım.... ben de sizi seviyorum inanın, sevmesem hala niye dolanayım buralarda tam da kafamdan atmaya çalışırken bu bebek özlemini... inan sizi merak ediyorum da giriyorum

geçmi olsun masalcığım...
canım nedende dünden beri içime senin hamile olduğun doğuyor:) hayırdır inş ya niye acaba.. şimdi de ateş tablonu koymuşsun gayet güzel gidiyor değil mi:KK66: hakkında hayırlısı olur inş.... ( inşaallah boşuna ümitlendirmemişimdir seni)

inşallah canım yaa duyması bile güzel :))biraz zor daha eşim varikosel ameliyatı olalı 1.5 ay oldu ama bu ağrı olunca insan umutlanmadan duramıo bakalım canım yaa ya bide bu ağrı başlamadan 3 gun once butun tahlıllerım yapıldı enfeksıyon yada kist olsa orda cıkardı sanırım yada kontrolden sonra oluştu eğer bebek değilse rabbim bütün bekleyen anne adaylarını sevindirsin inşallah canım:)))

şekerimmmmmmm tebrik ederim tatlım, sağlıkla gelsin meleğin kucağına bitanem, nihayet geldi meleğin, birlikte ateş ölçtüğümüz günleri hatırlıyorum da, ah canım benim yaa. çok sevindim çok...opuyorumnanaktana.s.

Merhaba arkadaslar, bende ates olcme yontemi kullanmak istiyorum, adetin 1.gununden baslayip, yumurtlama gunune kadarmi olcuyorsun? bana cevap yazabilirmisiniz?

suanda adetim 14 .gunuydu,ve atesim 36.7 cikti , normalmi sizce?

şekerkızz tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmmmmm allahım tamamına erdirir inşlalh sağlıcaklan hayırlısıylan tatlım inşallah herşey gönlünce olur yeni yılla birlikte tatlım :dance::dance::dance:

amin cnm benım benımde bebıbışım geldı sonunda cnm cok beklettı ama olsun cook degısık bı duyguymuş

şekerimmmmmmm tebrik ederim tatlım, sağlıkla gelsin meleğin kucağına bitanem, nihayet geldi meleğin, birlikte ateş ölçtüğümüz günleri hatırlıyorum da, ah canım benim yaa. çok sevindim çok...opuyorumnanaktana.s.

evet tatlım beraber olçerdık rabbım hayırlısını versın.tum ısteyenlere ıkız ıkız versın rabbım

kıslar ateş tablom

22.gun 36.7
23.gun 36.7
24.gun 36.6
25.gün 36.7
26.gun:36.7(bugun)
27.gun beklenmeyen regl tarihi ama geç yumurtladım bu ayilk defa sanırım 32.gun fılan olacakr

takıldımı naaptıı alet:))))

X