Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlarsonuç geldı 5.59dan 20.53 yukselmış hamılemıyım

canımmm çok sevindim hayırlı uğurlu olsun ne güzel en başından farkettin bebeğini çok sevindim canım allahım sağlıkla gelmesini nasip etsin inşallahhh canım şimdi eylül annesi mi olacaksın canım sat ne zaman senin

canım süper bir yeniyıl hediyesi oldu bu size tebrik ederim gerçekten çok sevindim canım yaaa maşallahh

yeni yıl hepimize sevdiklerimizle huzur sağlık ve mutluluk dolu yarınlar getirsin
şekerim hamişim benim yeni yıl hediyen geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yeni yıl hediyen kutlu olsun şekerim tebrikler çok sevindim saglıkla sahatle kucagına almayı nasip etsin inşallah...

salı günü hastaneden tlf geldi eksik evragınız var bir zamet getirirmisiniz diye gittik gitmişken doktorumada sorayım ne zaman gelelim diye hastaysan bakalım daha iyi gözükür yumurtalıklar dedi muanae oldum gayet iyi bir sorun yok yumurta takipi yapalım dedi hemen olmasını istiyorsan evet istiyorum ozaman hap verdi 8 ocakta gelirsin bakarız ona göre igne yazarım dedi bende durumlar böyle kızlar ne için gittik ne oldu

canım ben de iyiyim hamdolsun...
doktorun vajinal mi baktı abdominal mi

şekerciğim doktorun ne yorum yaptı tahlilerine?
hayırlı olsun tatlım.... tebrik ederim..

:sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

Ooooo tutmayin beni beeee!!!!! Şekerkızım öyle sevindim ki. Allah tamamına erdirsin. Demiştim işte listemiz şanslı bizim :))))) Allahım sağlık versin size. İnş tez zamanda görürsün keseyi de :)))))

Vanım ben emin olamadım, zaten ff de onaylamamış daha, siz çalışmaya devam edin, nolur noolmaz. Bak sabırsız arkadaşımızdı galiba geç yumurtlamış bu ay, olabilir canım. FF o iki çizgiyi çizene kadar devam edin.

navetnacığım bu arada beni de listeye ekler misin:KK66:
loveli gibi bende hiç çalışmıyorum, bu konuda konuşmak bile ağır geliyor artık... hatta senin de dediğin gibi : BU AY GELME YOKUM BEBİŞ:) HAKİKATEN BUNALDIM ARTIK. NE ÇOCUĞU AMAAAN YA, HAYATIN TADINI ÇIKARMAYA DEVAM:) NASIL OLSA GELECEK BİR GÜN BİLİYORUM KEYFİ NE ZAMAN İSTERSE O ZAMAN GELSİN VELEDLER:)
beklediğim adet tarihim: 15 ocak 2010

Tubacım canım, iyiyim çok şükür. Ekledim listeye canım. Hayat güzel, inş bebiş de gelecek bu güzel hayata :)

kızlarsonuç geldı 5.59dan 20.53 yukselmış hamılemıyım

Ayyy çook sevindim. Maşallah maşallah.

Aabeyazmelekçim bak işte kısmet. İnşallah sen de yeni yılın ilk hamişlerinden olacaksın.

doktor yoktu bugün,cnm

şekerim canım bak güzeli belki bana kızacaksın ama hayal kırıklığına uğramanı hiç istemem. ne olur dr la görüşmeden kendini fazla kaptırma tatlım. burada kızlar neler yaşadılar bi hatırlasana.. sonra çok kötü oluyor insan.. kendini hep olumluya hazırlarsan olumsuz bişeyde yıkılırsın tatlım.. inşaallah hakkında hayırlısı olur. inşaallah bebişin sağlıklıdır bitanem.. duacınım:KK66:

X