Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Tabii ki keseyi görmeden temkinli olmak lazım. Ama değerler güzel katlamış, bu da sevinmek için bir neden. Tuba haklı yani. Ayy ama napiim ben seviniyorum. Neyse seni çok gaza getirmeyelim gene de :) Sen hiç idrar testi yapmadın di mi şekerkız? Direk kan testi yaptırdın.

Bu arada ne serumu nooluyoo?

evet cnm dırek kan testı yaptrıdım

justreadercım sana merhaba demeyi unuttum be güzelim. ınşallah bebişler sana fazla zahmet çıkarmıyorlardır şimdilik. Nice güzel yıllara kocaman ailenizle :)

inşallah canım hayırlısıyla saglıkla gelsin hepimize ugurlu gelsin inşallah...

gunaydın kıslarrrrrrrrrrrrrr

tünaydın canım yılbaşının ertesi günü sabahın köründe ne işin var yat dinlen bitanem

Şekercim o minik güzellik çoktan yerleşti bi tanem. Yerleşmemiş olsa bchg salgılamazdı ve de testler çıkmazdı. Senin hissettiğin bence rahminin genişleme sancıları. Şimdi orada yeni damarlar açılıyor, kan orayı besliyor, rahim büyüyor. Maşallah. Zaten gelecek hafta falan da mide bulantısı, gaz gibi şikayetler başlar hayırlısıyla. ınşallah az olur da seni yormaz. Sen bol bol dinlen. Bol su iç. Vitaminini eksik etme. Ayağını sıcak tut. Yeğenime iyi ba haaa.

Kızlar bu benim ateş ölçtüğüm ve korunmadığımız 3. ayım. Size bişey sormak istiyorum. 3 aydır ovulasyondan sonraki 5. günden itibaren çok hafif hafif sancılarım oluyor. Sancı da değil hani bilirsiniz ya adetten önceki gibi burulmalar ama çok az. Hatta ilk ay hamilelik belirtisi diye düşündüm ama şimdi bakıyorum benim olağan halim bu. Sizce normal mi? Belki hep oluyordu da ben dikkat etmiyordum.

Bir de ateşli hamişlere şunu sormak istiyorum. Hamile kaldığınız ay ov. sonrası ateşiniz diğer aylardan fazla mıydı? Yani atıyorum normalde ov.dan sonra 36.5 olurdu, o ay 36.7 gibi seyretmiştir. Tabii kişiden kişiye değişir ama bi sorayım dedim.

tamam teyzesı gazım cok var zaten atesle yaklaşma yazısı takıcam onume arkama

cnm gecen aylarda ben hep 36.1-2-3-4tu ılkdefa bu ay 36.5-6-7-8 gordum ve hamıleyım

şekerkız doktorunla görüşdün mü? yeni tahlil yapmadın mı daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…