Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Arkadaşlar hepinize güzel, sağlıklı, bol bebişli bir yeni yıl diliyorum. ınşallah listemiz yeni yılda hepimize uğurlu gelir. Şekerkızım tüüüm dualarımız seninle, Allah hayırlısını versin. ınşallah halayla gireriz yeni yıla.

Arkadaşlar hepinize güzel, sağlıklı, bol bebişli bir yeni yıl diliyorum. İnşallah listemiz yeni yılda hepimize uğurlu gelir. Şekerkızım tüüüm dualarımız seninle, Allah hayırlısını versin. İnşallah halayla gireriz yeni yıla.

nevetnacım canım, teşekkürler güzel dilerlerin için.

kızlar günaydın
şekerkız inş katlanmış değerlerle gelirsin ne güzel bi yeni yıl hediyesi değilmi
justreader meleklerin bayağı büyümüş
ben bu ay çok düzenli olmasada b t ç yedim,
ateşime göre 1. gün yumurtladım ama akıntım olmadı yada ben farketmedim bilmiyorum ne olcak bakalım sen ne zaman yumurtlamıştın

2b0bd2

merhaba arkadaşlar nasılsınız canlarım:KK66:
şekerciğimden haber yok mu ya. şeker buraya yumruk havaya:)

navetnacığım bu arada beni de listeye ekler misin:KK66:
loveli gibi bende hiç çalışmıyorum, bu konuda konuşmak bile ağır geliyor artık... hatta senin de dediğin gibi : BU AY GELME YOKUM BEBıŞ:) HAKıKATEN BUNALDIM ARTIK. NE ÇOCUĞU AMAAAN YA, HAYATIN TADINI ÇIKARMAYA DEVAM:) NASIL OLSA GELECEK BıR GÜN BıLıYORUM KEYFı NE ZAMAN ıSTERSE O ZAMAN GELSıN VELEDLER:)
beklediğim adet tarihim: 15 ocak 2010

arkadaşlar bu arada hepinizi çok özlemişim ya, navetna, şekerkız, loveli, a&s, sitare, tubliş, abeyazmelek ve aklıma gelmeyen buradaki tüm arkadaşlar.... hiç yoksunuz ya. 2 günde 2 sayfa bile ilerlemiyor artık başka topikler mi buldunuz yoksa:KK66:

canım buralardayım adet olunca pek giremedim başka topigimde var benim

emin ol yakın zamanda gelecektir. ne zaman kafan rahat olursan düşünmediğin zaman tutunuyor bebişin canım. hayırlısını dilemek lazım. önce hamiş olmak istiyoruz ama sonrası bile kolay değil onu korumak var tutunmasını sağlamak var.

önceden böyle değilmiş şimdi çağımızın hastalığı sanırım. gdo lar herşeyi bozdu. hamile kalmak da zor bebeğimizin içimizde sağlıklı büyüyüp doğması da. ne kadar çok okudum 3-4 gündür hamile arkadaşlarım bebeklerini kaybetmişler. demekki herşeyin hayırlısını dilemeliyiz. hamile kalıyım yeter olmuyo rabbimin isterse önce verip sonra alabiliyo hiçbişiy elimizde değil :KK43:(

güsel haberlerini bekliyor olacağım canım..

dogru söylüyorsun canım ben geçen sene bu ay hamile kalmıştım haziranda bebegimi kaybettim ondan sonra düşüncelerim degişti... geç gelsin ama saglıkla kucagıma alayım diyorum..

Arkadaşlar nasılsınız?
Ben iyiyim, bu aralar nete pek girmiyorum, dinleniyorum - puzzle falan yapıyorum.

Ama bugün 2009 u bitirdiğimiz ve 2010 a başladığımız gün.
Aklıma ilk siz geldiniz, umarım 2009 da bizleri uğraştıran bebişlerimiz, 2010 da göbişlerimizi doldurur.
Allah hepimizin gönlüne göre verir İnşallah.
Hepinize, sağlıklı, mutlu, başarılı, sevdikleriyle beraber güzel bir yıl diliyorum.
Umarım benim bu yılbaşında göbişimdeki bebeklerle yaşadığım mutlululuğu, siz 2011 e girerken kucaklarınızda bulursunuz.
Hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

Şekerkız! yoksaaa, hamişmisin sen!!!!
Ay ne güzel bir yeni yıl hediyesi olur.
İnşallah güzel haberler verirsin hepimize. :Saruboceq:

canım güzel dileklerin için amin diyorumm seninde yeni yılın mutlu saglıklı huzurlu geçsin inşallah...

BEYAZMELEĞİM nasılsın canım

iyiyim canım sen nasılsın ..

geldım cnm geldım amasonuç daha 1bucukta bellı olucak

inşallah yüksek sonuçlar gelicek şekerim :CüvCüv:

salı günü hastaneden tlf geldi eksik evragınız var bir zamet getirirmisiniz diye gittik gitmişken doktorumada sorayım ne zaman gelelim diye hastaysan bakalım daha iyi gözükür yumurtalıklar dedi muanae oldum gayet iyi bir sorun yok yumurta takipi yapalım dedi hemen olmasını istiyorsan evet istiyorum ozaman hap verdi 8 ocakta gelirsin bakarız ona göre igne yazarım dedi bende durumlar böyle kızlar ne için gittik ne oldu

salı günü hastaneden tlf geldi eksik evragınız var bir zamet getirirmisiniz diye gittik gitmişken doktorumada sorayım ne zaman gelelim diye hastaysan bakalım daha iyi gözükür yumurtalıklar dedi muanae oldum gayet iyi bir sorun yok yumurta takipi yapalım dedi hemen olmasını istiyorsan evet istiyorum ozaman hap verdi 8 ocakta gelirsin bakarız ona göre igne yazarım dedi bende durumlar böyle kızlar ne için gittik ne oldu

vardır her işte bir hayır canım.
evraklar İnşallah vesile olur.

X