Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

gizemx cim
emilya cım
inşallah güzel haberler alırız bu ay sizden.
kaydirigubbakcemile5

üzülmem dedim ama üzüldüm be kızlar nese kısmet dielim
napalım önümüzddeki aylara kısmet artık napalım allah hepşmizin şansını açık etsin kızlar kısmet bidahaki aylara inşallahhhh

Mervecim ne tatlıymışsın sen öyle maşallah.

Son düzenleme:
evet fundişim kızlar görsün diye koydumdu kaldırayım kociş görmesin:)) ay inşallahh bebeğimm benledir çoook istiom çoookk :)) sağlıkla gell bebemmm geelll

canım cancerim benim çok güzelmişsin yazmayı unuttum kaydirigubbakcemile3
merak ediyo insan burdaki arkadaşlarının yüzünü.görünce onla yazışırken yüzü gözümün önüne geliyo daha güzel oluyo.senide azda olsa görmüş oldum bu sayede.senin adın mervemi?öyle diyolarda merak ettim

canım cancerim benim çok güzelmişsin yazmayı unuttum kaydirigubbakcemile3
merak ediyo insan burdaki arkadaşlarının yüzünü.görünce onla yazışırken yüzü gözümün önüne geliyo daha güzel oluyo.senide azda olsa görmüş oldum bu sayede.senin adın mervemi?öyle diyolarda merak ettim

sağolll hayatımmmm ...evet canım benimm adım merve öyle gerçekten gözünde biri canlanıyor ama resim görünce sağlam olmuş oluyor :1hug:

napayım bu bebişi çokk seviyorumm kızım olursa böle olsun inş..aman sağlıklı olsunda gerisi boşş.. sevcancımm canım gördüm resimlerini gerçektende kendinde tatlı ve güzelmişsin ay ben kkda zaten çirkin hatuna rastlamadım:)))

napayım bu bebişi çokk seviyorumm kızım olursa böle olsun inş..aman sağlıklı olsunda gerisi boşş.. sevcancımm canım gördüm resimlerini gerçektende kendinde tatlı ve güzelmişsin ay ben kkda zaten çirkin hatuna rastlamadım:)))

inşallah böle tatlı bir kızın olur canım.allah gönlüne göre versin

yumurta takibi için ölçüyorum bakalım neler olcak.
1.gün
2.gün
3.gün...yumurta takibine başlandı
4.gün ölçmedim malesef ölçmiycem demiştim ya.yumrta takibi için gene başladım
5.gün...36,4
6.gün...36,4 +
7.gün...36,2
8.gün..36,0
9.gün...36,1 + yumoş büyümeye başlamış 10mm dedi
10.gün..36,3
11.gün..36,1

Ultlarcım sağol canım iyi dileklerin için.Dualarında bizleri de unutma olur mu? Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin hepimize. Sen nasılsın bebiş nasıl ne kadarlık oldunuz? Özledik sizi.

sağol canım hep aklımdasınız şuan 9+3 günlük oldum mide bulantılarım var inş yakın zamanda geçer herkes bebişim için kız diyor rüyalarında kız bebek görmüşler bende onların etkisinde kakdım galiba kız hissetmeye başaldım hayırlısı olsun sağlıklı sıhatli olsunda canım kendine iyi bak allaha emanet ol

1.gün ölçmedim
2.gün 36.3
3.gün 36.2
4.gün ölçmedim
5.gün 36.1+
6.gün 36.3
7.gün36.3+
8.gün36.1
9.gün36.2+
1o.gün36.2+
11.gün36.1
12.gün36.2+
13.gün36.2+
14.gün36.2+
15.gün36.1+
16.gün36.3+
17.gün 36.1+
18.gün 36.1+
19.gün 36.5
20.gün 36.1
21.gün 36.2+
22.gün 36.3+
23.gün 36.3
24.gün 36.4
25.GÜN 36.4
26.gün 36.6+
27.gün 36.3
28.gün 36.7+
29.gün 36.6
30.GÜN 36.4
31.gün 36.4
32.gün 36.2 kızlar bugün üştü ama 2 gündür farkediyorum yüzümde bi değişiklik var özellikle gözlerimde göz altım şiş çok değil ama yinede farkediliyo niye böyle oldu anlamadım

Kestanecim senin ateşini yorumlayamadım ben ama olsa olsa 20. gün yumurtlamışsındır gibime geliyor ateşin de düşmüş adet olabilirsin ama neşeli ve nurder vardı onların da tabloları böyle çok karışıktı yorum yapmak çok güçtü ama hamiş oldular inşallah sen de öylesindir canım.

X