Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet ayıp oluyor yakın arkadaşlara karşı, sürekli doğumgünümüz oluyor ,kutlamıyoruz ama saolsun arkadaşlar sürekli pasta hediye geliyorlar ,busene toplu doğumgünü partisi düzenlerim artık :))

Serap senin ateş hala düşük,yükselirse çatladığını biliriz yumurtanın.

kızlar bişey sorucam yarın kuaför randevum var hamile olup olmadığımı bilmiyorum ve yumurtam çatladıysa yeni çatlamıştır saç boyatmam da bi sakınca olur mu

serap senin ateş hala düşük,yükselirse çatladığını biliriz yumurtanın.

bişi sorcam canım benim bu günlerde normalde 36.5 ve üzeri oluyodu hani ben bu ay adet oldum sonrasında 3 gün gene kanamam oldu ya onu ben adetmi sayıcam bana görede çok düşük bi atş

Aslında doktorlar özellikle uyarıyorlar ama sen bilirsin ,ben olsam beklerdim.

Serap adetten sayıyorlar galiba ,daha önce biri yazmştı burda yine,Çok düşük seyrediyor ateşin belki de çatlamak üzeredir. beklemekten başka çare yok.

serap adetten sayıyorlar galiba ,daha önce biri yazmştı burda yine,çok düşük seyrediyor ateşin belki de çatlamak üzeredir. Beklemekten başka çare yok.

anladım canım banada çok düşük geliyo en iyisi ben havuç suyu içeyim bu ara bol bol bide incir kaynatayım napalım bu ay ilaç vermedi doktor alternatif tıpa dönelim çünkü ben ara kanamadan sonra ateş ölçmeye başladım

Sherincim ben genelde yumurtlamadan önce boyatıyordum, geçen ay çok umudum yoktu organik boyayla yumurtladıktan 3-4 gün sonra boyattım. Bence röfle yaptırma ve organik boyayla dip boya attır. Ben bişey olacağını düşünmüyorum. Bu konuyu çok araştırdım bir bilimsel araştırma yok, gene de sen bilirsin. Yani sanki kadınlar hiç saç boyatmıyorlardı eskiden. Ama röfle olmamalı, bir de organik olsun çünkü diğernin kimyasalını solumak iyi değil.

Mirage yalnız böyle arada boşluklar var ya FF cizmeyebilir bu ay canım, bikaç gün düzenli yap herhalde buldun termometrrni

anladım canım dereceyi kaybetmiştim dün gece 12 de aklıma geldi buldum allahtan

Bana da doktorum ilk 3 ay boya yok dedi,ben de şimdi 4. ayımda inşallah organikle boyatayım diyorum, beyazlarım çıktı belli oluyor bir kere boyatsam yeter doğuma kadar

saçım röfle ama bende röfle yaptırıcaktım tamda aklım çok karıştı galiba bekliycem zaten hamile değilimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…