Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

JULıA eğer bu ateş tablosunda 14. gün olduysa testte varsa çıkar dimi...

Şimdi oldu :) artık her gün deneyin diycem ama gün aşırı yapın bakalım,yarın da akıntın devam ederse he r gün denersiniz.

Melek bence git. Yavrunu bekletme. Kim bilir belki bir vesile olur. Canim ismin cok guzelmis gercekten, ama ben sana Melek diyorum darilmazsan, cok kafamda ozlesti bu isim seninle, o kadar iyi kalplisin ki.

Hilal hayirli olsun tablon, bence de gun asiri baslayin

Biozard benim aklima bisey geliyoo. Bu yaptigin iki test de ayni marka miydi? Yani biri daha az duyarli olabilir. Pazartesiye kadar olmazsan sen direkt kanda baktir, acaba gec yerlesme mi oldu. Benim ilk degeri 10 cikan arkadasim da idrar testlerinde negatifti ama gunu 3 gun gecmisti.

eşimle konuşacagım ne düşünüyor ona göre karar verelim bakalım asla istemem evladımın eziyet çekmesini kızım benim ilk göz agrım yerini hiçbir evladım dolduramaz onun yeri ayrı ama evladım olursa onun yeride ayrı olacak hayırlısı artık allahımve kızım nezaman nasip ederse ozaman gelsin kardeşi...

amin canım gerçekten çok zor ama büyüdükten sonra dahada zor eminim ama işte ateş dştügü yeri yakıyor yaşamayan beni anlamayan çok insan var canım

Ben de Elif istiyorum kız olursa ,erkek olursa da Oğlumın ismine yakışsın diye Ege koyacaz ama Murat Ege olacak,kardeşimin ismini verecez ,nasip olursa tabi.

elifi bende çok begeniyorum allahım ikiside koymayı nasip etsin canım benim...

neyse ben çıkıyorum hazırlanıcam öpüyorum hepinizi..akşama görüşürüz kısmet olursa..

tabikide diyebilirsin canım ben sadece ismimi yazmak için yazdım melek dersen daha iyi olur canım benim teşekkürler iremcim sende öylesin tatlım allah razı olsun hepinizden özellikle sen julia ve hilal
hilalccım hayırlı olsun tablon bebek getirsin inşallah...
kaçtım kızlar hazırlanımayacagım yoksaaaa...
akşama görüşürüz..

arkadaşlar bende sizin gibi merak içindeyim ama korkuyorum ya çıkmazsa
yarın sabah ateşim düşük çıkmazsa yapıcam inş testi
bana dua edin nolur aynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum.

Hasbahçe bu ateşe artık bebek gelsin yanii,korkmayın şu testten ya yapın gitsin, kaç yaptık biz bakın pes etti artık :))

Hasbahçe bu ateşe artık bebek gelsin yanii,korkmayın şu testten ya yapın gitsin, kaç yaptık biz bakın pes etti artık :))

bencede gelmezse ayıp olur dimi ama
şaka bi yana 18 aydır yapıyorum hep tek hep tek inş benimkide pes eder artıkklava:

Lulu büyük ihtimal dün yumurtladın ateşin de fırlamış,artık yüksek seyredecektir,birkaç gün içinde çizer çizgiyi,hadi hayırlı olsun :)

Lulu büyük ihtimal dün yumurtladın ateşin de fırlamış,artık yüksek seyredecektir,birkaç gün içinde çizer çizgiyi,hadi hayırlı olsun :)
Oh be nihayet yumurtladım artık çalışmama yapmama gerek varmı yoksa yapıyımı bugünde yine

Hasbahçe, sen de ikinci Zeytin vakası oldun. O da böyle günlerce korkusundan yapmadı şimdi Aralık anneleri topiğinde maşallah

doyurdum şimdi meyvemi yiyorum
aaa diş etim şişmişşşohaoldumsmile

o kadar da dikkat ediyorum yaaa tuzlu gargara yapayım yayılmasın hain diş eti:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…