Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Pozitif olalim pozitif. Ya buralarda bi kadin gordum kizinin adini Bihter koymustu, Bihter'in anlami nankor falan degil miydi ya?

inşallah canım inşallah inşallah

iremcim juliacım ben ocakta gittim doktora çatlatma ignesi vuruldum 3 ay sonra olamzsa gelirsin dedi doktorum ama ben buaydamı kendi yöntemlerimi denesem sanki doktora gidince dogum yaptıgım zaman aklıma geliyor stres oluyorum oyüzden kararsızım yani haziranda 1 sene olacak zaman ne çabuk geçiyor melek kızım benim..
biraz önce pembe leke tuvalet kagıdına geldi ben bugun olucam sanırım
iremcim buay ben yürüyüş yaptım oda ateşimi farklı gösterirmi acaba ..

inşallah inşallah inşallah sonrada maşallah heheheh

ben zaten öyle isimler koyanları pek tasvik etmiyorum anlamı manası güzel isimler dahagüzel
ateş volkan toprak kuzey su damla eylül yagmur faln filan
mesele zeynep zehra elif daha niceleri var hem anlamları güzel sonuçta evladımızıda düşünmemiş lazım okulda nasıl diyecekler dimi ama benim adımda güzel feyza mesela...

evet özlemcim önceden hemen olsun neden olmadı falan derdim hep aglardım sonra hamile kaldım bebegimi kaybettim şimdi allahıma hayırlı zamanda göndersin geç olsun yeterki yavrumu kollarıma sagsalim almayı nasip etsin..

Melekcim bence bu ay git hem de geçmişini hiç düşünmeden git,ıremin dediği gibi pozitif düşünerek,yavrun senin üzülmeni değil gülmeni siter,onların orda rahat etmeleri için burda daha mutlu olmalıyız, eziyet çekmesini istemezsin değil mi?
Kardeşini kucağına aldığını görecek daha rahat uyuyacak orda,sen böyle düşün canım,ölüm çok zor ama yeri geliyor onda bile şükredecek şeyler buluyorsun. Sen dualarını esirgemiyorsun ondan ,ona karşı görevini yapıyorsun ,bebğin de senin mutlu olmanı ister.Bence doktoruna git ve tedavine başla.

Benim eğer bebişim olursa adı BARIŞ CAN veyada BARIŞ HAN OLACAK...Kız için ise daha düşünmedik aslında var ama anlamı iyi değil...SANEM anlamı putlara tapmak...Ama SENEM olabilir...

Rabbim hiç birimize evlat acısı vermesin,yaşasaydı ,büyüdüğünü ,okuluna gittiğini evlendiğini görseydin genç yaşta kaybetseydin ne acı olurdu,televizyonda şehit annelerini görüyorum ,onlarla ağlıyorum, evlat acısı çok zor ama dayanmak da görevimiz,inş kucağına sağlıklı,hayırlı bir evlat gelsin.

Ben de Elif istiyorum kız olursa ,erkek olursa da Oğlumın ismine yakışsın diye Ege koyacaz ama Murat Ege olacak,kardeşimin ismini verecez ,nasip olursa tabi.

Rabbim vereceği zamanı biliyor canım sıkma canını lütfen ne yaparsak yapalım O vermeyince olmuyo Allah büyük

yaptım canım ama malesef bişey yok.ateşimde hala 36.5.nasıl bişey anlamadım dünkü yaptığım test varya gerçekten silik bi çizgi varmış eşimde gördü akşam.ama bugünkünde bişey yok.bide anlamadığım bugün adet ağrımda geçti.adet olacak arkadaşların kademeli olarak düşüyo ateşleri benim niye 36.5 da takılı kaldı anlamadım.pazartesiye kadar olmazsam bidaha yaparım testi.pazartesi normalde tam adet günüm.niye geciktiki ya of.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3811739&u=1&

BEN BEN BEN heheheheh

Hilalcim home page set up yazan yer var tablonun üstünde orayı tıkla,ordan çıkan linki buraya yapıştır, tablonu öyle görebiliriz.

Prenses bence de günün geçti senin hem de 2 gün geçti. Korkma ya biliyorum negatif görmek çok zor, ama bi de pozitif çıktığını düşün, o herşeye değer.

tamam canım yarınki ateşime göre yapıcam testi

ben geldim yoruldum açım açımmm
yemek yemeliyim
kılar eğer gününüz geçtiyse yapın testi bekleyip düzeninizi bozmayın önlemini erken alın

canım ah şu korku olmasa yapcazda eyvahedigeldismile

prensesecim çok özür eski tabloyu koymuşum kafam dalgın biraz düzelttim..
hoşgeldiniz kızlar emelcim afiyet olsun..

önemli değil canım teşekkür ederim

canım olsun tarihimiz 30 nisan değilmi yani yarın pozitifi görsekte nisan hamilesi olmuyomuyuz kaydirigubbakcemile5

Biozard senin günün pazartesi değil ki,ısrarla öyle söylüyorsun ama günün geçti,adetin gecikebilir o başka ama nedeni senin günün o gün diye değil,eğer o gün de adet olmazsan ve testin negatif olursa doktoruna görünürsün varsa sorun halledilir,hayırlısı olsun bakalım henüz sonuç belli değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…