Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hasbahçe bu adet ateşi değil adet olacak olsa yumurtladığın 36.2 gibi bişeye düşmesi lazım. Herhalde test için yarını bekleyeceksin hayırlısı olsun canım ama bence var gibi.

ben ateşim biraz düşse gerisi gelicek sanıyorum.yarın dr gidemicem ancak haftaya giderim.evde idrar testi yapsam çıkarmı cnm ya.

Çıkar çıkar. Yap sen yarın sabah canım.

ana sayfamda sizin gibi mavi çizelge çıkmıyor nasıl yapabilirim

Valla ayarlarda bişey var herhalde, ama nedir bilemedim. Güvenirsen birimize özelden sıfrenı falan yolla bakalım.

Ben en iyisi o testte vereceğim parayla şöyle kanatlı bir pet alsam daha iyi olacak...Kırmızılar geliyorum diyor...

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

Canım benim o kadar iyi anlıyorum ki ne hissettiğini. O çaresizliği bilmez miyim? İnsana tam gününde sık çalışınca kesin olacak gibi geliyor, ama değil işte Rabbim veriyor canı. Bir bildiği var deyip tevekkül etmek zorundayız. Kimisi yazıyor hapı bıraktım hamile kaldım, kimisi diyor ki yumurtlamadan 3 gün önce tek ilişki oldu tuttu. Bi de biz gibi uğraşanlar var. Bak şimdi bununla uğraşıyorsun belki ikinci kendiliğinden üstelik sen düşünmezken gelecek. Önünde sonunda olacak canım. Şöyle düşün bebeğin var zaten, onun ruhu yaratılmış, bekliyor, o da sırasını bekliyor, gelecek inşallah.

selam kızlar herkese günaydın hayırlı cumalar şu mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine hepimizin dualrı kabul olsun inş. bu arada sanırım benim kırmızılar geliyo ateşim düşmeye başladı hayırlısı olsun artık ne diyelim

http://www.fertilityfriend.com/home/2e3091

Prenses bence de günün geçti senin hem de 2 gün geçti. Korkma ya biliyorum negatif görmek çok zor, ama bi de pozitif çıktığını düşün, o herşeye değer.

guclubacismile grafigim

Melek var ya seninki kadar oyuncu tablo görmedim, ne kadar umutlandık püfff. Hala da umutlu olmak istiyorum. Bence hiç düşünme git doktora. Julia haklı kafan rahat eder.

Japonica benim de 12-13 gündü o öenmli değil yeterki bebğin tutunsun.
Yanda sharing yazar tablonun olduğu yerde ,orayı tıklayıp home pagesetup seç ora bir link olması lazım onu kopyalayıp yapıştır.Eğer save gibi bişeyler çıkarsa önce onu save de.

ronya sen ovulasyon testi mi yapmıştın eğer pozitifi gördüysen o gün kendin çek çizgiyi, yoksa bekle önceki değerlerin daha yüksek olduğu için ateşinin yükselmesini bekliyor olabilir.

Japonica benim 13 gundu. 10-16 gun arasi normal. 10 gunden azsa doktora gitmek gerekiyor.

Nisan ayının hamişleri gemi kalkıyor bakın,çabucak yapın şu testleriiiii ,son güünnn :))))

Sağolun kızlar...Az önce özel msj aldım burda tanıştığım bir arkadaştan...ılk siteye girdiğimde onunla tanışmıştım ve ilk onun hamile haberini almıştım...Şuan 2,5 3 aylık arası...Bana yazmışki canım seni bu gece rüyamda hamile gördüm seni burdan tebrik ediyodumm hayırlara çıksın inş.. bukadar yazmış tabi ben başladım ağlamaya...

anladım yani onaylaması için beklemek gerek.julia ben ovulasyon testi yaptım pozitifi gördüm ama testin bozuk olabileceğini düşünüyom dün aynı idrarla iki tane test yaptım biri pozitif çıktı diğerinde ise ikinci çizgi silik çıktı ben iki ay öncede aynı marka testi kullandım o zamanda hep pozitif veriyodu yani hatalı pozitifti hatta hamile olduğumu sanıyodum satıcıya durumu bildirdim yeni testler yolladı.o yeni yolladığı testlerde negatifide gördüm ve doğrudur diye düşünüyodum yani hep pozitif çıkmıyodu ancak dün dediğim şekilde çıkınca pek emin olamadım.uzayan akıntımda çok değildi çok çok azdı ama iki parmağımın arasına alınca uzuyordu

Hasbahçe bu adet ateşi değil adet olacak olsa yumurtladığın 36.2 gibi bişeye düşmesi lazım. Herhalde test için yarını bekleyeceksin hayırlısı olsun canım ama bence var gibi.

Gerkl canım şunu öğrendik senin yumurtlama sonrası süren 16 gün. Yani herkes 14. günü bekliyor ama seninki biraz daha uzun. Aslında bu çok güzel hamile kaldığında rahat rahat yerleşir bebeğin. Üzülme canım benim, şöyle düşün eğer adet görürsen bebeğinin yumurtası tam şimdi oluşuyor, adet döneminde ne kadar rahatlarsa o kadar güzel bir yumurta seçilir inşallah.

Canım iyi güzel sabit gidiyor, inş böyle devam eder hatta daha da yükselir.

inşallah canım hayırlısı bakalım

duygusallığını sevsinler inş hamiş duygusallığı olsun bu :)))
Rüyalara inan heleki hamiş rüyasınaaa :))

ronya bence sen yumurtladın ama site hala kabul etmedi,bence dediğim gibi sen çekebilrisin çizgiyi.

ben geldim yoruldum açım açımmm
yemek yemeliyim
kılar eğer gününüz geçtiyse yapın testi bekleyip düzeninizi bozmayın önlemini erken alın

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

biozard..........................28 nisan....................(klomen,ateş ölçme,ovulasyon testi)beklemede
g.erkl............................30 nisan beklemede
aabeyazmelek............30 nisan.....................(ateş ölçme ,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi)beklemede
prensesss016............30 nisan.....................(ateş ölçme,bal+polen+arısütü,kureyş süresi)
welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen)
özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur......................9 mayıs......................
pikepolat....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
has_bahçe.................6 mayıs.......................(ateş ölçme,yumurta takibi)
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22.........................10 mayıs
ronya..........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983..............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg........................23 mayıs....................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray: :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv: :dance:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool::nazar:

iremcim çok mutluyum tebrikler...a.s.:sm_cool:

Hayırlısı neyse o olsun canım...Üzülsekte geliyor o kırmızılar...

:nazar: :Saruboceq: :nazar:

Amin canım...Herkesin Allah dualarını kabul etsin...

Canım bence ateşin hiçte düşük değil...Yarın bir test yap sen...

dua et nolur welcome ikimiz içinde hayırlısı olsun inşallah ve moralini bozma tatlım lütfen

prensesecim çok özür eski tabloyu koymuşum kafam dalgın biraz düzelttim..
hoşgeldiniz kızlar emelcim afiyet olsun..

Ronya FF hep 3 gunden sonra 4. gun cizer canim. Ama o testleri alma o zaman. Ben core marka aliyodum memnundum. Asla pozitif vermiyordu yoksa, hatta cok su iicince falan da vermezdi. W ile baslayandan alma onlar hataliymis.

He valla Julia insallah hamis duygusalligidir bunlar. Gecen hafta persembe yani daha ogrenmemistim, biseye oyle kizdim, bozuldum ki az kaldi istifa ediyordum. Simdi dusununce cok sacma geliyor, ama iste hormonlar sapitinca.

Ya valla prenses, hasbahce bugun test yapsaydiniz da sizi de nisana yazsaydik, Kutlu Dogum ayi kizzz. Var buralarda bi yerde bi-iki hamis, ben kokularini aliyorum.

X