Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Tubacım canım işe dalmışım, çok teşekkürler canım benim.

Beyza, Umut sağolun kızlar. Eşim yanımda değil ki nasıl yapıcam nazı :))))) Neyse gelecek hafta gidince yaparım. Olmayan bişey isteyim de görsün gününü. Ama hep diyordum ben ayakkabı aşericem diye. Öyle mi yapsam. Ayaklarım şişmeden, bi topuklum vardı onu bi kerecik giyebilseydim :)

Umut ya ben anlamıyorum güzelim senin günün geçti diye düşünüyorum. Bence bi test yap. Aynı çünkü ateşin hep 5:30ta 36.5, 7:30da 36:7. Çok sevindim eşinin değerlerinin iyi çıkmasına. Bence ileri hareket sayıdan daha önemli. Keçiboynuzuyla mı olduydu?

evet canım keçikboynuzu kürü yapıoduk 2 aydır ve karakovan balı yiyordu ileri hızlı %2ydi bugun %20 çıkmış toplam hareketlide %75,morfolojide who3e göre bakıldı %70 çıktı oda(%30dan sonrası normal sayılıomuş) sayı normalin altında ama normal yolla (uğraşarak)bile olabilir ama aşılama durumunda şuan demiş dr buna şükür diyorum ben tüp bebeğe hazırlmaıştım kendimi yarın çocuk sevindireyimm bende:)))
canımm işte sadece 27.gündü sanırım 5te uyanmadım direk 7.30 uyandım ogünde 36.7 çıktı bende anlayamadım bu ay yumurtlama günümü bilemedim ov.testi yapsaydım en azından ondan emin olurdum ama 15.günden sonra hiç uzayan akıntım olmadı hayırlısı canım eczanelerin önünden geçerken şeytan dio bi test al yap sonra diyorum gecen ayı hatırla vazgeçiyorum dayanabilirsem ve hasta olmazsam 33.gün filan düşünüyorum hayırlısı canımm dua et bana hamile kadının duası kabul olurmuşş:))))))

Ediyorum Umutçum sürekli ediyorum. Lİste yaptım, adlarınızı tek tek geçiyorum. İnşallah hiç gerek kalmaz aşılamaya. Ama olursa da bu değerler maşallah çok güzel, bunlara tutar bence.

nevetna, süprizzzzz cok sevindim saglikli bir hamilelik diliyorum. Mutlulukla saglikla bebisini kucagina al. Demek tutturdunuz baba adayinin sehir disi seyahatlerinin arasinda :) Takipteyim simdi de cinsiyet heyecani var. Gonlune gore olsun hersey..

Sağol Momof. Allah isteyen herkese nasip etsin.

Ediyorum Umutçum sürekli ediyorum. Lİste yaptım, adlarınızı tek tek geçiyorum. İnşallah hiç gerek kalmaz aşılamaya. Ama olursa da bu değerler maşallah çok güzel, bunlara tutar bence.

Sağol Momof. Allah isteyen herkese nasip etsin.

inşallah tatlımm hiç içime doğmuo bu ay hamile olduğum ama bakalım canım:))
adını nisan ayı hamişlerinde görünce çok duygulandımm ayy noluosa bana :)))))))bi gözlerim doldu bi kaç defa döndüm baktım:))))) demekki reelde görüşemesek de bi bağ oluşuo burdaki arkadaşlarla juliadada öyle oldu pretty hele çok üzülüodu onu görüncee heyy diye bağırmışımm noolduu dedi eşim arkadaşlardan biri hamile dedim:)))bi kaçınızın adını öğrendi bile:))
çok mutluyum hepinizi tanıdığıma yaa hepinizi çok seviyorum kıslar....

Midem bulanmaya başladı Tubacım ,genel olarak iyiydim ama 2 gündür bebiş kendini gösteriyor :)
Cumartesi gidecem inşallah kesinleştirecez,kalp atışlarına bakacaz,Şimdilik kimseye çoğul gebelik demedik, kesinleşsin de söyleyecem herkese :) ona göre hazırlık yapsınlar bana akrabalar :)))

julia hatırlıomusun sana tup bebek dusunuyorum ama ozaman çoğul gebelık olursa bakabılırmıyım bılmıorum sen annesın sence cokmu zor olur dıye sormustum aylar once o geldı aklıma şimdi çoğul gebelik gibi olunca seninki:))))))))

kızlar bu tablom hala adet olmadım.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3811739&u=1&
sabah test yaptım sanırım negatif.aslında sanki gölge gibi bi çizgi var.ama sanırım sadece benim görebildiğim :)
kasıklarımda çok şiddetli ağrı var ama nasıl bi ağrı olduğunu anlatamıyorum kramp gibi sanki özellikle sağ tarafımda.artık yarın olurum herhalde adet.yada acaba 3 nisanda olmuştum ya geçen ay bu ayda 3 mayıstamı olucam?

arkadaşlar sizlere bir şey sormak istiyorum yumurtlama günlerinizde kasık ve bel ağrısı yaşıyormusunuz.ben yumurtlama günlerimde bel ve kasık ağrısı yaşardım ama bu ay hiç bir şekilde bir ağrı yaşamadım sadece uzayan akıntı gördüm ve ateşim düştü.acaba bel ve kasık ağrısı olmadan yumurtlama olurmu

canımm ben hiç ffden tablo yapmadım bi bilgim yok
biozard canım hayırlısı olsunn tablonu acamadım düşmedıyse atesın belkı gorduğun sey 2.çizgidir ınsallah
ronyacım benım genelde kasık ağrım olur ama uzayan akıntı daha kesın bır belırtı ovulasyon testide dahada kesin ov.testı kullanıomusun

canımm ben hiç ffden tablo yapmadım bi bilgim yok
biozard canım hayırlısı olsunn tablonu acamadım düşmedıyse atesın belkı gorduğun sey 2.çizgidir ınsallah
ronyacım benım genelde kasık ağrım olur ama uzayan akıntı daha kesın bır belırtı ovulasyon testide dahada kesin ov.testı kullanıomusun

evet canım ovulasyon testi kullandım ve pozitif gördüm umarım iyi sonuçlar alırız ben tahmini yumurtlama günümde eşimle birlikte oldum ondan 4 gün önce olmuştu bide.biraz tedirginim ama bugün bir yerde okudum yumurta tüplerde 24 saat bekliyomuş umarım kaçırmamışızdır.

inşallah tatlımm hiç içime doğmuo bu ay hamile olduğum ama bakalım canım:))
adını nisan ayı hamişlerinde görünce çok duygulandımm ayy noluosa bana :)))))))bi gözlerim doldu bi kaç defa döndüm baktım:))))) demekki reelde görüşemesek de bi bağ oluşuo burdaki arkadaşlarla juliadada öyle oldu pretty hele çok üzülüodu onu görüncee heyy diye bağırmışımm noolduu dedi eşim arkadaşlardan biri hamile dedim:)))bi kaçınızın adını öğrendi bile:))
çok mutluyum hepinizi tanıdığıma yaa hepinizi çok seviyorum kıslar....

Ayy canım tabii ki. Buradaki arkadaslıklar baska turlu bence. Eksik olma. İnşallah ben de seni o listede görücem ve çığlıklar atıcam.

kızlar bu tablom hala adet olmadım.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3811739&u=1&
sabah test yaptım sanırım negatif.aslında sanki gölge gibi bi çizgi var.ama sanırım sadece benim görebildiğim :)
kasıklarımda çok şiddetli ağrı var ama nasıl bi ağrı olduğunu anlatamıyorum kramp gibi sanki özellikle sağ tarafımda.artık yarın olurum herhalde adet.yada acaba 3 nisanda olmuştum ya geçen ay bu ayda 3 mayıstamı olucam?

Bıozard canım çizgi 5-10dk içinde çktıysa ve böyle kol boyu uzaklıkta tutunca seçiliyorsa bence vardır. Ay inşallah vardır.

arkadaşlar sizlere bir şey sormak istiyorum yumurtlama günlerinizde kasık ve bel ağrısı yaşıyormusunuz.ben yumurtlama günlerimde bel ve kasık ağrısı yaşardım ama bu ay hiç bir şekilde bir ağrı yaşamadım sadece uzayan akıntı gördüm ve ateşim düştü.acaba bel ve kasık ağrısı olmadan yumurtlama olurmu

Ronya çok ağrılı da yumurtladım ağrısız da. Bu ay hiç ağrı olmamıştı. Ağrı olacak diye bir şart yok. İdeal koşullarda sğerm 5 gün, yumurta 1 gün yaşar yani bir kadının verimli zamanı 6 gündür. Onun için akıntı görünce hep çalışın diyoruz. Yani misal o dört gün önceki sperm de gidip beklemiş olabilir yumurtayı. Rabbim ol deyince olmayacak iş yoktur.

kızlar bişey sorucam ff de geçmiş ayların tablosunu yapabiliyormuyuz??nasıl??

Evet yaparız canım. Solda Cycles yazan yere tıkla. Start a new cycle secenegıne tıkla. Oradaki seceneklerden baslatmak ıstedıgın ayın ilk adet tarihini gir. Mesela Mart Mar oluyo, gün ve yıl seç, ok de. Chart created diyecek. Main ve Front Page e tıklayıp Ana sayfana don. Kucuk takvımın yanında Cycle diyen yere tıkla, demin girdiğin tarihe tıkla açılan takvimde gunlere tıklayarak tek tek atesını gir, her atesten sonra save nexte basmayı unutma.

nevetna canım ya benim tabloma tekrar bakarmısın sen bunu biliyorsundur ama ben yine belirteyim ilişkinin olduğu günler çarpı şeklinde görünüyor.bende senin dediğin gibi 17.gün yumurtladığımı düşünüyorum sence ilişki azmı olmuş çakırdım diye üzülüyom.
canım sen nasılsın bir şikayetin varmı? biliyomusunun içime doğuyor bebeğin erkek olacak hislerim kuvvetlidir.en önemlisi inşallah sağlıkla gelir.

of bilmiyorum ya dedim ya ben görüyorumda başkası görmez herhalde.belkide ben görmek istediğim için görüyorum.kasıklarımda çok ağrıyo göğüslerimin ucuna doğru bıçak saplanıyo sanki.ama bu kasık ağrısı beni düşündürüyo bi geliyo bi geçiyo ama baya şiddetli daha çok sağ kasıkta ama tamamı ağrıyo galiba.çok sıkıldım ama artık ya adet olacaksam olayım artık beklemek ne zor.

of bilmiyorum ya dedim ya ben görüyorumda başkası görmez herhalde.belkide ben görmek istediğim için görüyorum.kasıklarımda çok ağrıyo göğüslerimin ucuna doğru bıçak saplanıyo sanki.ama bu kasık ağrısı beni düşündürüyo bi geliyo bi geçiyo ama baya şiddetli daha çok sağ kasıkta ama tamamı ağrıyo galiba.çok sıkıldım ama artık ya adet olacaksam olayım artık beklemek ne zor.

canım çok çok silikte olsa görebiliyorsan vardır.ne yap biliyonmu etrafa bak teste hiç bakma ve aniden dönüp bak eğer o anda silikte olsa görünüyosa vardır.ama gözünü hiç ayırmadan bakarsan göz yanılsıması olabilir

valla bende çok sıkıldım.benimde kasıklarımda ağrı var daha çok sol tarafta...akıntı başladı bende bide.böle beyaz kremsi sendede varmı

valla bende çok sıkıldım.benimde kasıklarımda ağrı var daha çok sol tarafta...akıntı başladı bende bide.böle beyaz kremsi sendede varmı

bugün sabah geldi bi beyaz dediğin gibi bide akıntının içinde böyle pütürlü bişeyler vardı onlarda beyaz.ama devamlı gelmiyo sadece sabah geldi.2-3 gün önce o akıntı açık kahveydi o kesildi.şu ağrım olmasa umutlanırdımda baya ağrım var ya.

canım düşük ateşlemi adet oluyorsun testi yap rahatla bence...

özlemcim artık hep yükselsin hiç düşmesin inşallah hamilesindir..

yarında yükselirse yumurtan çatlamış gösterir kısmetse ..

prensese ateşin iyi gidiyor bugun adet günündegilmi..

ben dünde demiştim sana hamilesin gibi geliyor bu tablona göre ama ümitlendirmek istemem bekleyelim ama tablo hamilelik var gibi..

yarında yükselirse 17 gün yumurtlamışsın diyebiliriz..

amin canım anneler günü hediyesi gelsin hepimize

Sadece Welcome mı kaldı tablosuna bakmadığımız? o da gelsin de görelim ateşini hadiiii

Juliacım dua et nolurrrr senin duan kabul olur oğluşunda etsin anneler günü hediyesi istiyorum bebişimi RABBİM den

X