Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım çok çok silikte olsa görebiliyorsan vardır.ne yap biliyonmu etrafa bak teste hiç bakma ve aniden dönüp bak eğer o anda silikte olsa görünüyosa vardır.ama gözünü hiç ayırmadan bakarsan göz yanılsıması olabilir

of ne bileyim ya uzun süre bakmıyorum sonra tekrar gidip bakıyorum yine görüyorum ama dediğim gibi görmek istediğim için görüyorum galiba.yada dediğin gibi göz yanılması.aman en iyisi ayın 3ü olan normal adet tarihimi beklemek galiba.eğer pazartesiye kadar olmazsam yaparım bidaha testi.gerçi zaten yarın olurum herhalde.

of ne bileyim ya uzun süre bakmıyorum sonra tekrar gidip bakıyorum yine görüyorum ama dediğim gibi görmek istediğim için görüyorum galiba.yada dediğin gibi göz yanılması.aman en iyisi ayın 3ü olan normal adet tarihimi beklemek galiba.eğer pazartesiye kadar olmazsam yaparım bidaha testi.gerçi zaten yarın olurum herhalde.

canım sen yine gününü bekle ama eğer dediğim gibi bakmayıp ve birden dönüp baktığında silikte olsa görünüyosa vardır diye düşünüyorum.senin yumurtlama gününün üzerinden kaç gün geçti

canım sen yine gününü bekle ama eğer dediğim gibi bakmayıp ve birden dönüp baktığında silikte olsa görünüyosa vardır diye düşünüyorum.senin yumurtlama gününün üzerinden kaç gün geçti

14 gün geçti işte.adeti normalde bugün mü olmam gerekiyordu yoksa normal adet tarihimdemi olurum acaba?

14 gün geçti işte.adeti normalde bugün mü olmam gerekiyordu yoksa normal adet tarihimdemi olurum acaba?

bence sen yarın sabah ilk idrarınla yine yap ateşinide ölç varsa bence yarın çıkar tabi yine silik çıkabilir ama pozitif olarak algılıyabilirsin

bence sen yarın sabah ilk idrarınla yine yap ateşinide ölç varsa bence yarın çıkar tabi yine silik çıkabilir ama pozitif olarak algılıyabilirsin

ateşimde düşük olduğu için ümitlenemiyorum zaten.eğer yükselirse yaparım testi canım.

biozard yarın bi daha test yap koyulaşcak bence inş .vardır gülüm ya

Ronya buyuk ihtimal 17si gece yumurtladin sen. Bence dollenme olmus olabilir, sansin herkes kadar var bence, uzme kendini, bu aralar dusunme bunlari rahat ol k' eger olduysa bebegin guzel tutunsun.

Biozard canim niye ayin 3unu bekliyorsun neden? Ge.en ay o gun oldun ama onemli degil sen artik ovulasyon tarihini biliyorsun, ov. sonrasi da 14 gundur. Senin gunun yarin. Yarin sabah adet olmamissan test yap canim. Insallah olmazsin.

Lore ben yazdim, gormussundur herhalde. Ates listeni tam yazman gerek bize, wordde varsa buraya kopyala lutfen, boyle anlayamayiz. Geneli gormeliyiz.

biozard yarın bi daha test yap koyulaşcak bence inş .vardır gülüm ya

inşallahda biliyosun benim ateşim dün düştü 36.5 bugün yine 36.5.yükselirse yaparım artık testi.daha fazla düşmesinde.36.2 ye düşerse zaten kesin adet olucam demektir.geçen ayda öyle olmuştu.

Kizlar butun gun bilgisayar basindaydim, uff korkuyorum valla, bizim is hep boyle. Ben biraz ara vereyim. Emelcim iyisin insallah. Hem Aski Memnu da heyecanli, ben kacar zemuszemus

aa herkes burda kimse askı memnuyu izlemıomu reklam arası dıye geldım bende:)))))
inşallah iremcımm hep bırlıkte çığlık atarız:))
biozard canım yarın yenıden yap ozaman kesin belli olur bugun sılıkse yarın bıraz daha koyulaşır

aa herkes burda kimse askı memnuyu izlemıomu reklam arası dıye geldım bende:)))))
inşallah iremcımm hep bırlıkte çığlık atarız:))
biozard canım yarın yenıden yap ozaman kesin belli olur bugun sılıkse yarın bıraz daha koyulaşır

ateşime bağlı canım eğer düşmezse yükselirse yaparım.yada pazartesiyi beklerim.

Kizlar butun gun bilgisayar basindaydim, uff korkuyorum valla, bizim is hep boyle. Ben biraz ara vereyim. Emelcim iyisin insallah. Hem Aski Memnu da heyecanli, ben kacar zemuszemus

canım bende televizyonun karşısındayım hem yazılanları okuyom hemde ahhh matmazel güzel kadın sen hakediyon adnanı diyip duruyom adnanda kör işte :))

Melekcim canım iyi etmişsin git tabii, meraklanma canım senin bebeğin çok yakında gelecek inşallah. :teselli:

amin canım inşallah...

senağlama :Saruboceq: senağlama :Saruboceq: senağlama

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

dur canım bekle bakalım acele etme sen çok kafana takıyorsun böyle şeyleristrestende oadet olucaksanda olmazsın canım rahatla bebek yerleşmede yapamaz bukadar stresle ...

inşallah tatlımm hiç içime doğmuo bu ay hamile olduğum ama bakalım canım:))
adını nisan ayı hamişlerinde görünce çok duygulandımm ayy noluosa bana :)))))))bi gözlerim doldu bi kaç defa döndüm baktım:))))) demekki reelde görüşemesek de bi bağ oluşuo burdaki arkadaşlarla juliadada öyle oldu pretty hele çok üzülüodu onu görüncee heyy diye bağırmışımm noolduu dedi eşim arkadaşlardan biri hamile dedim:)))bi kaçınızın adını öğrendi bile:))
çok mutluyum hepinizi tanıdığıma yaa hepinizi çok seviyorum kıslar....

güzelim maşallah eşinin degerleri iyi çıkmış gözün aydın inşallah adet olmazsın canım benim eskilerden sayılı kaldık adet olmayan bende seni çok seviyorum...

kızlar bu tablom hala adet olmadım.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3811739&u=1&
sabah test yaptım sanırım negatif.aslında sanki gölge gibi bi çizgi var.ama sanırım sadece benim görebildiğim :)
kasıklarımda çok şiddetli ağrı var ama nasıl bi ağrı olduğunu anlatamıyorum kramp gibi sanki özellikle sağ tarafımda.artık yarın olurum herhalde adet.yada acaba 3 nisanda olmuştum ya geçen ay bu ayda 3 mayıstamı olucam?

hayırlısı olsun yarın belli olur inşallah...

17 gün yumurtlama olmuş gibi yarın ff onaylar inşallah canım allahım ol dedikten sonra her şekilde olur az çok farketmez ben hep söylüyorum ama daha önceki hamileligimde azilişkiyle kalmıştım...

amin canım anneler günü hediyesi gelsin hepimize

inşallah canım benim hayırlısını versin allahım...

Tuba testlerini nerde yaptırdın peki ,yakalamışken sorayım sana?

sanırım ilk ay yapılan testlerden bahsediyorsun.
canım ben erdem e gidiyorum. orda yaptırdım . çok uygun geldi tekrar devlet hastaneleriyle uğraşmak istemedim.
muayene olduğum tarihten 10 gün içersinde yarı yarıya ödeyeceğim söylenmişti. 100 yerine 47 falan ödemiştim.

2liyi dr istemedi zaten ister yaptır ister yaptırma dedi , bilgi verdi ne olursa olsun bebişimi her haliyle kabul ettiğim ve tarama testleri olumsuz çıkarsa amniyosentez yaptırmayacağım için 2 li testi yaptırmadım.

3 lü testi de dr iisterse yaptırırım.

X