Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Kızlaaaarrrrr 388 çıkmış. Ayy çok sevindim. Allahım herkese bugünleri tez zamanda görmeyi nasip etsin. Çok şükür. Adağım vardı onu vermeye gideyim.

Herkese günaydın...
20 nisan 2010 1.gün..... 36,3 regl ilk günü
27 nisan 2010 8.gün..... 36,2
28 nisan 2010 9.gün..... 36,2 süt beyaz, esnek olmayan akıntı
29 nisan 2010 10.gün.....36,1 süt beyaz, esnek olmayan akıntı

kızlar bu da benim şimdilik ateş değerlerim. Çalışmaya başlamadım henüz, uzayan akıntı olmadığı için.

Hoşgeldin erkaymak

hoşbuldum canım doktordan geliyodum klomene başlatacak bu ay. ama hastanede ultrason yokmuş özeline çağırdı. 12 de gidicem. sana sorularım var klomen kaç gr kullandın bi de yumurta çatlatma iğnesi vuruluyo mu yumurta gelişince??

kızlaaaarrrrr 388 çıkmış. Ayy çok sevindim. Allahım herkese bugünleri tez zamanda görmeyi nasip etsin. çok şükür. Adağım vardı onu vermeye gideyim.

bende hamiş kalayım benimde adağım var canım allahım dualarını kabul etti inş.bizimkinide eder

canım düşük ateşlemi adet oluyorsun testi yap rahatla bence...

özlemcim artık hep yükselsin hiç düşmesin inşallah hamilesindir..

yarında yükselirse yumurtan çatlamış gösterir kısmetse ..

prensese ateşin iyi gidiyor bugun adet günündegilmi..

ben dünde demiştim sana hamilesin gibi geliyor bu tablona göre ama ümitlendirmek istemem bekleyelim ama tablo hamilelik var gibi..

yarında yükselirse 17 gün yumurtlamışsın diyebiliriz..

evet canım bugün adet günüm bakalım bekliyorum işte pazartesiye kadarda beklemek istiyorum tabi dayanabilirsem seninle aynı gidiyoruz canım seninde bugün günün sanrım hadi bakalım hayırlısı neyse o olsun

Ayy prenses sen test yapmadın mı tablon çok iyi maşallah
yok canım daha yapmadım evet iyi gibi ama işte biraz daha beklemek istiyorum şöyle cuma cumartesi biraz daha yükselse belki cumartesi sabahıda yapabilirim testimi

melekcim canım benide eklermisin listeye 30 nisan olarak ateş ölçme ve bal+polen+arısütü ve kureyş suresi

iyiyim beyaz belek beni eklemişsin sağol galiba bu ay klomen kullanacağım 12 de doktora gidicem muayene edip verecek normalde aşılama düşünüyoruz ama bakalım kayınvalidemin gelme durumu var o tarihte burda olursa yaptıramayız hayırlısı dua edin sen ne yaptın?

kızlar ben bu ay klomen kullanırsam bal polen yemeyim mi sizce? bi de ginsengli bitkisel macun almıştım kadın ve erkek kısırlıklarına iyi geliyomuş klomen kullanınca bunları hiç kullanmayayım mı?

kızlar ben bu ay klomen kullanırsam bal polen yemeyim mi sizce? Bi de ginsengli bitkisel macun almıştım kadın ve erkek kısırlıklarına iyi geliyomuş klomen kullanınca bunları hiç kullanmayayım mı?

canım ban bal tarçın çörek otu kullanmıştım klomenle birlikte ara kanama yaptı

Kızlaaaarrrrr 388 çıkmış. Ayy çok sevindim. Allahım herkese bugünleri tez zamanda görmeyi nasip etsin. Çok şükür. Adağım vardı onu vermeye gideyim.

ayyy canımbenim inanki çok sevindim güzelim tamam adayını ver bakalım...

ÖLÇÜYORUMDA 2 GÜNDÜR ÖLÇEMİYORUM DERCEM KAYIP TAŞINMA TELAŞINDA AMA BUGÜN BULUCAM kaydirigubbakcemile5

tamam ne taŞINMASI güzelim...

evet canım bugün adet günüm bakalım bekliyorum işte pazartesiye kadarda beklemek istiyorum tabi dayanabilirsem seninle aynı gidiyoruz canım seninde bugün günün sanrım hadi bakalım hayırlısı neyse o olsun

yok canım daha yapmadım evet iyi gibi ama işte biraz daha beklemek istiyorum şöyle cuma cumartesi biraz daha yükselse belki cumartesi sabahıda yapabilirim testimi

melekcim canım benide eklermisin listeye 30 nisan olarak ateş ölçme ve bal+polen+arısütü ve kureyş suresi

yok canım yarın günüm benim hayırlısı.. tamam ekliyorum

iyiyim beyaz belek beni eklemişsin sağol galiba bu ay klomen kullanacağım 12 de doktora gidicem muayene edip verecek normalde aşılama düşünüyoruz ama bakalım kayınvalidemin gelme durumu var o tarihte burda olursa yaptıramayız hayırlısı dua edin sen ne yaptın?

rica ederim inşallah inşallah ugurlu gelir.. hayırlı olsun tedavin bende beklemediyim yarın günüm işte kısmet ..

nevetna tebrik ederim cnm senin adına çok sevindim.darısı bizlerin başına inş

Canım evı taŞıdım dÜn ben derecyı nereye kaldırdıysam bulamadım bugÜn arayıp bulucam

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

gozdeati........................26 nisan???????
biozard..........................28 nisan....................(klomen,ateş ölçme,ovulasyon testi)beklemede
g.erkl............................30 nisan
aabeyazmelek............30 nisan.....................(ateş ölçme ,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi)
prensesss016............30 nisan.....................(ateş ölçme,bal+polen+arısütü,kureyş süresi)
welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen)
özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur......................9 mayıs......................
pikepolat....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
has_bahçe.................6 mayıs.......................(ateş ölçme,yumurta takibi)
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22.........................10 mayıs
ronya..........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983..............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg........................23 mayıs....................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray: :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv: :dance:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool::nazar:

iremcim çok mutluyum tebrikler...a.s.:sm_cool:

sağol canım bi de doktora sorayım o ne dicek bakalım kesin kullanma der :) sen de dereceni çok aramadan bulursun inşallah :)

inş.canım çıkacak olmazsa alldırırım kocacıkıma
ama sen incir kürü yapabilirsin geliştirir o doktorlar izin vermiyo tatlım sormaya bile hacet yok ben demiştim :)))
bide havuç elma sık iç bi arkadaşta ilişkiden yarım saat önce eşiyle birlikte ondan içmiş o ay hamiş kalmış klomende kullanıyomuş

Sağolun kızlar size çok dua ediyorum, inşallah Allah dualarımızı kabul eder. Bu durumda bir hesap yaptım 5000lere gelmesi gelecek Persembe olacak sanırım. Bız gelecek haftasonu gideriz doktora, inşallah hem keseyi hem kalp atışını görebiliriz. Ya kızlar ben artık anneme söylemek istiyorum. Söyleyeyim mi ne dersiniz?

Mirage biliyorsun di mi canım taşınanlara ne oluyor? O ay hamile kalıyorlar. Taşınma stresinden :) Bir de yeni ev bereketinden.

sağolun kızlar size çok dua ediyorum, inşallah allah dualarımızı kabul eder. Bu durumda bir hesap yaptım 5000lere gelmesi gelecek persembe olacak sanırım. Bız gelecek haftasonu gideriz doktora, inşallah hem keseyi hem kalp atışını görebiliriz. Ya kızlar ben artık anneme söylemek istiyorum. Söyleyeyim mi ne dersiniz?

Mirage biliyorsun di mi canım taşınanlara ne oluyor? O ay hamile kalıyorlar. Taşınma stresinden :) bir de yeni ev bereketinden.

kız öyle olsa çifte bayram olur yaa nerde ama çalışamıyok bilem:)))))))))

X