Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Melek hala düşük değil,sen yarını bekle yarın sabahki ateşin de yüksek olursa test yap bence.ınş düşmesin yüksek kalsın.

Sagolun kızlar bakalım, inşallah 4 gun oldugu ıcın en az 200lerde olması gerekiyor, off of. ınşallah.

Ya test yapacaklar test yapsın beni kızdırmasın. Atrıca Melek'in ateşi çıksın düşmesin. Herkes hamile olsun, dünya ağzına kadar bebek dolsun.

yarın muhtemelen düşecek ama kısmet artık julia bekliyecegiz eger yüksek çıkarsa yarın yapmam cumartesi demiştim ya ogun yaparım yüksek çıkarsa tabi...

Melek ben senin yerinde olsaydım kesin testi yapmıştım dayanamamıştım :))) zira kendi tablomda dayanamamıştım :))

amin iremcim inşallah hayırlısı diyelim az kaldı kan testini ögrenmene inşallah yükselicek canım içini rahat tut..

ıremcim bence 400 lerde çıkacak Allahın izniyle ,az kaldı birazdan öğrenecez di mi ?

yok canım ben yaparsam daha çok stres oluyorum ateşim 36.8 falan olsaydı yapardım ama bana düşük geliyor bu ateş..

Sadece Welcome mı kaldı tablosuna bakmadığımız? o da gelsin de görelim ateşini hadiiii

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

gozdeati........................26 nisan???????
biozard..........................28 nisan....................(klomen,ateş ölçme,ovulasyon testi)beklemede
g.erkl............................30 nisan
aabeyazmelek............30 nisan.....................(ateş ölçme ,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi)
welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen)
özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur......................9 mayıs......................
pikepolat....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
has_bahçe.................6 mayıs.......................(ateş ölçme,yumurta takibi)
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22.........................10 mayıs
ronya..........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg........................23 mayıs....................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray: :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv: :dance:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool:

iremcim çok mutluyum tebrikler...a.s.:sm_cool:

Ben şimdi börek yedim bir tane kendime gledim birazdan geri gelir midem :)
O zaman da kraker yiyiecem artık :))

Aabeyazmelek canım benıde eklermısın 15 mayıs ıncır kÜrÜ yapabıldıĞım kadarıyla :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…