Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

lulucum yaaa nasıl koyuyosunuz tablonuzu ben beceremiyorum bu arada sen sanırım bu günlerde yumurtlucaksın inişe geçmiş ateşin iyi çalışın bu aralar canım

kaç gündür yumurtlayamadım ya daral geldi çalışmaktan bu arada sen biliyomusun benim grafiğimde dpo ları ve o kırmızı çizgiyi göstermiyo arkadaşlar seni tanımadığın için diyor ama geçen aynın ki de orda niye olmuyorki

bak tablom bu bundan önceki tablomda aşağıda ilk tablomu biliyor yani niye çıkmadı anlamadım sen anladın mı bak grafiğe
http://www.fertilityfriend.com/home/2e658a

Lulu buyuk ıhtımal bugunlerde yumurtlayacaksın. FF yumurtlamadan emin olmadan çizgi çekmez. Çalışın siz yine.

heralde bişey yok bende moraim bozuldu,test yapmadım o yüzden........

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

Ama güzelim günün geçmiş. Yapar mısın bi test lütfen. Kadınlarda yumurtlamadan sonrakı zaman benım bildiğim 14 gün, senin 15. günün.

günaydın arkadaşlar

bismillahirrahmanirrahim

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

yorumlayın hadeee bebem var dimiiii heheheheh

İnşallah canım. Daha anlaşılmıyor ama iyi gidiyor.

Prenses solda sharing e tıkla, ikinci secenek Homepage sec, o sayfanın altında SAVE veya OK vardır onu tıkla, cıkan sayfanın en ustunde Your Home page Address yazanın altındaki http ile baslayan adresi buraya kopyala. Ondan sonra o adresi aynen yazman yeter bir dahaki seferlere.

Lulucum hepimizinki sonradan çiziliyor. Bak mesela bugün düşeceğine çıksaydı, 3 gün üst üste çıkmış olurdu, FF emin olurdu ve çizgiyi çekerdi. Üzülme canım. Tugba arkadaşımız da geç yumurtladı hamile kaldığı ay, ama her gün çalıştı. Azmedeceksin.

günaydın arkadaşlar işte tablom

6 nisan 1.gün 36.4
7 nisan 2.gün 36.3 dr gittim gonal f verdi
8 nisan 3.gün 36.2 iğne
9 nisan 4.gün 36.3 iğne
10 nisan 5.gün 36.2 iğne
11 nisan 6.gün 36.1 iğne :hulya:
12 nisan 7.gün 35.9 iğne
13 nisan 8.gün 36.1 iğne (dr a gittim 14-11 mm yumurta varmış)
14 nisan 9.gün 36.1 iğne :hulya:
15 nisan 10.gün 36.1 iğne (dr kont 16 mm 3 yumoş)
16 nisan 11.gün 36.2 (dr kont 19 mm 3 yumoş ve çatlatma iğnesi)
17 nisan 12.gün 36.3 :hulya:
18 nisan 13.gün 36.5
19 nisan 14.gün 36.4 :hulya:KK43:sabah)
20 nisan 15.gün 36.6
21 nisan 16.gün 36.7
22 nisan 17.gün 36.6
23 nisan 18.gün 36.8
24 nisan 19 gün 36.7
25 nisan 20.gün 36.9 :hulya:
26 nisan 21.gün 37.1
27 nisan 22.gün 36.8
28 nisan 23.gün 36.9
29 nisan 24.gün 37.0

ateşim gittikçe yükseliyor.inş hamileyimdir.

Son düzenleme:
nevetne sağol canım ya çok sinir oldum yumurtlamayadığıma hala çalış çalış nereye kadar ne zaman yumurtlucam da sonra zigotlancamda yerleştircem de sonra beklicem offf off çok uzun ya valla çocuk yapana kadar 9 doğuracam böyle gidişle

tamam becerdim sanırım sağol lulucum sende sağol nevata hadi bi yorumlarmısın benim ateşi sanki iyi gidiyo gibi
lulucum bu arada sitenin seni tanıyıp tanımamasıyla alakası yok bende bu ay ilk defa oluşturdum ama yumurtlamadan sonra çıktı çizgim bence senin hala yumurtlaman olmadığı için çıkmadı çizgi ve bence bugünlerde yumurtlayabilirsin o yüzden sen biraz daha sık dişini bak sonu çok güzel olucak

tamam becerdim sanırım sağol lulucum sende sağol nevata hadi bi yorumlarmısın benim ateşi sanki iyi gidiyo gibi
lulucum bu arada sitenin seni tanıyıp tanımamasıyla alakası yok bende bu ay ilk defa oluşturdum ama yumurtlamadan sonra çıktı çizgim bence senin hala yumurtlaman olmadığı için çıkmadı çizgi ve bence bugünlerde yumurtlayabilirsin o yüzden sen biraz daha sık dişini bak sonu çok güzel olucak
Sende böyle diyosun demek napalım sizin dediklerinize göre çalışıyım bari offf offffffff

Ama güzelim günün geçmiş. Yapar mısın bi test lütfen. Kadınlarda yumurtlamadan sonrakı zaman benım bildiğim 14 gün, senin 15. günün.

eğr olmazsam yarın sabah kesin yapıyorum testi.eğer hamileysem idrarda çıkar mı????
buarada kendi derdimden seni unuttum testin nasıl çıktı????

Sende böyle diyosun demek napalım sizin dediklerinize göre çalışıyım bari offf offffffff

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

bak üşengecin çocuğu olmazmış ne kadar çok çalışma o kadar çocuk kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlar,G.erkl bence de sabah test yapsan çıkardı ,hayırlısı ama düşmemiş ateşin.
Hasbahçe maşallah tablo çok iyi
Benim midem bulanıyor yaa,dün yatana kadar midem ağzımdaydı,yemek yediğim sürece sorun yok ,ben çok kilo alacam anlaşılan :)

Günaydın kızlar,G.erkl bence de sabah test yapsan çıkardı ,hayırlısı ama düşmemiş ateşin.
Hasbahçe maşallah tablo çok iyi
Benim midem bulanıyor yaa,dün yatana kadar midem ağzımdaydı,yemek yediğim sürece sorun yok ,ben çok kilo alacam anlaşılan :)

julia sağol cnm.sende azar azar sık yersin canım o zaman pek kilo almazsın
mide bulantısı gerçekten çok zor Allah sana kolaylık versin.bide hamilelikte mide bulanırsa bebek kız olur derler hayırlısı olsun.

X