Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar yaa ben şimdi lavaboya gittim koyu sarı bi akıntım olmuş benim hep süt beyaz olurdu bunu ilk gördüm ama lavabodan çıktıktan sonra adet ağrı biraz yokladı galiba umutlar yine suya düşücek bi an önce yine sabah olsun yine ölçmek istiyorum ateşimi

Kızlar bugün hastalarımı iptal ettim çok yoğun değildim zzaten,evde dinlenecem,başım dönüyor ,arada evden bakarım,hadi görüşürüz sizlere iyi sohbetler .

Canım kendine dikkat et...Git güzelce uzat bacaklarını yat uyumasan bile...

güle güle julia dinlen canım sen bende kalkayım temizlik yapayım ya uyuşuklandım iyice yarın akşam kayınvalidemler gelicek ..
inşallah özlem içine dogduysa negüzel işte evet yaradı valla ailemi görmek
welcome bendede erkek çıkyor..
iremcim eger hamile degilsem bir dahaki ay dikkat edicem

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

gozdeati........................26 nisan???????
biozard..........................28 nisan....................(klomen,ateş ölçme,ovulasyon testi)beklemede
g.erkl............................30 nisan
aabeyazmelek............30 nisan.....................(ateş ölçme ,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi)
welcome......................1 mayıs.....................(ateş ölçme,klomen)
özlemyalçınkaya..........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur.......................9 mayıs......................
pikepolat.....................6 mayıs......................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
Nalim...........................10 mayıs....................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22...........................10 mayıs
ronya............................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
hilal24..........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.........................23 mayıs...................
esragg.........................23 mayıs....................
erkaymak.....................27 mayıs...................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray: :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv: :dance:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool::nazar:

iremcim çok mutluyum tebrikler...a.s.:sm_cool:

Ya ben üşüyorum ama ateşim 36.1 çıktı şimdi dünde 36.1 di hep...Normlade gün içinde baktığımda hep düşük çıkardı...Allah Allah...

bilmiyorum ama bu ay çok farklı bi umut var içimde göğüs ağrısı bilmeyen ben çok fena göğüs ağrısı çekiyorum ilk defa sarı akıntım oldu bunlar benim için şimdilik bi umut ilk defa yaşıyorum çünkü ama işte şu ateş olayım çok kafa karıştırıcı ilerliyo bakalım zaman ne göstericek

Lulu akintin ne alemde? Var mi? Bence 16. gun catlamis olabilir. Ama iste ilk ay oldugu icin mecburen calismalara devam

Lulu akintin ne alemde? Var mi? Bence 16. gun catlamis olabilir. Ama iste ilk ay oldugu icin mecburen calismalara devam
Yok canım ya akıntıdan anlamıyorum spermelerle geldiğinde heralde kasıklarım ara ara ağrıyor o kadar perşembe günü son kez çalışıyımı dün yaptım en son

Geçen ay da ölçmüştüm ama aynı saatlerde değil grafiğime bakarsan alttakine şimdiki gibi değildi belirgin belliydi takvime görde aynı günde çatladı ama şimdi çok düşük yahu anlaşılmıyor sinir oldum acaba diyorum 3 gün ballı tarçın yedin çörek otu yoktu içinde ama ondan mı böyle oldu bu ay

kizlar merhaba . dun dr. gittim yumurta takibi icin 16. gunde yumosum cok buyuktu dr her an catlaya bilir dedii .o yuzden o bilindik 28 gunde bir regl goren bayanlar 10 undan 14 une kadar olan gunler haricindede catliyomus yumurtalarr .benim bundan haberim yoktu hep gunleri 10 -14 arasi aliyodum belkide hamileligi ben engelledim bu zamana kadar:çok üzgünüm:bakalimm dun aksam olmusdur insallah biseyler bebisim benimledir insallah kizlarr . haber vereyim dedim benim gibi hata yapmayin dedimm:teselli:

slm kızlar.bugün adetimin 20.günü.ateşimi dediğiniz gibi sabah kalkamadan ölçtüm 36.6 çıktı.ama 32 günde bir adet oluyorum hamileysem ateşim nzmn yükselir yada yükselmesimi gerekirdi şimdiye kdr?

X