Ateş basması adet gecikmesi

gizem2393

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2022
3
0
25
Merhaba hanımlar benim adetim 40 günde bir oluyo biraz kilom var o yüzden diye düşünüyorum ve bu ay bir ay gecikti Ateş basması gibi şeyler yaşıyorum etraf soğuk olunca çok sicakliyorum normalde çok bitkin olurum ama son zamanlarda enerjim yüksek bir hafta önce test yaptım negetif çıktı bu konuda bilgisi olan varmı lütfen yardim.😐

Merhaba hanımlar benim adetim 40 günde bir oluyo biraz kilom var o yüzden diye düşünüyorum ve bu ay bir ay gecikti Ateş basması gibi şeyler yaşıyorum etraf soğuk olunca çok sicakliyorum normalde çok bitkin olurum ama son zamanlarda enerjim yüksek bir hafta önce test yaptım negetif çıktı bu konuda bilgisi olan varmı lütfen yardim.😐
Ayıptır sorması yaşınız kaç?

Yaş kaç? Ailede erken menopoz durumu var mı ? Yediklerinizde birşey değişti mi ?

Bende de oluyor. Özellikle karın bölgesinden vuran bi ateş basması oluyor 1 hafta kala..
Sizin 1 aydır gecikmeniz varmış ama durum biraz hormonel olabilir 🤷🏻‍♀️

X