Anket asuman krauseni nasil buldunuz?

asuman krauseni nasil buldunuz?

• Ankete Katılan
    58
ne yapmışki.......... boşşşş bomboşşşşşşşsengözlerimebaksanab

eh işte kukla şarkısı fena deilde iki şarkıda kendini dünya starlarıyla kıyaslamasına anlam veremiyorum bi sibel can bi ebru gündeş sesi olan insanlar çıkıpta ben türkiyenin şusuyum demiyoda o iki şarkı yapmış byonceyim diyo saçma geliyo

her önüne gelen sanatçı oluyor....sabah bu gün napsam şarkı söylesem diyip çıkıolar tv ye ben beğenmiyorum o kadar sesi güzzel sanatçılar varken bunlara sanatçı demek doğru olmaz

bana çok fazla yapmacık geliyo ne kendisine nede şarkıcılığına ısınnamadım...

bence de dansı ve fiziği güzel. sesi de fena değil. ama kendisini sevmiyorum. itici biri kaba geliyor bana. çok fazla konuşuyor. ama pardon eleştirdiğimiz şarkıcılığı ise kendi hedef kitlesi için idare eder.diğerlerinden ne eksiği var ne fazlası. ben dinler miyim??? HAYIRRRR

tarzım değil hiç dinlemedim valla çıkınca zap yapıyorumşakkıdı. şarkı söylemediğindede sevmiyorum kadını durmadan ona buna sataşıyo bunlar boş işler-tatlicadiarzu-

Asuman i hic sevmem, neden sarki söyler onu da anlamadim....bide giyinmeyi bilseler ahhhhhhhhhh

walla ben beğendim.. demet akalının yolunda gidio gibi gözüküo bence gayet başarılı..ses mes yalan artık bu dewirde.. şarkın patladımı patlamadımı önemli olan o..

bence bazı şarkıcılara taş çıkarır piyasaya göre fena değil bence

X