Astsubay eski sevgili tehdidi

Livayda

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
8
5
25
Kızlar birçoğunuz şikayet edin demiş evet şikayet edeceğim zaten ileri giderse bunu biliyorum. Sadece burada asker,polis,avukat arkadaşlar ya da başından hukuki süreç geçmiş olanlar var ise yol gösterir mi diyerek yazmak istedim. Teşekkür ederim.
Merhaba kızlar, birkaç yıllık eski sevgilim geçenlerde beni aldatması sonucu ayıldık. Şu günlerde beni özel fotoğraflarımızı başkalarına atmak ya da çevreme bir şeyler anlatmak ile tehdit ediyor. Hiç başınıza geldi mi mesleğine rağmen bu kadar ileri gidebilir mi? Lütfen içimi rahatlamam ve güvenliğim için yardım edin

Son düzenleme:
Beni de tehdit ediyorlardi tabii fotograf falan yoktu da konustugumuzu aileme soyleyecekmis kucuktuk o zamanlar korkmustum. Korktukca evimin önüne gelip in asagi demeler falan basladi geceleri 1 indim 2 indim. Bi gece delirdim inmicem gel yiyorsa yazmistim. Gelcem babani dövcem falan demisti bak bak bende o korkuyla babami uyandirdim dedim boyle boylw bwn bunla konustum bana kac aydir böyle yapiyor cikti babam balkona gel ulan serefsiz dedi bu agzi bi karis acik kalmisti. Babam asagi inene kadar toz oldu tabii. Sonra babam durmadi o saatte karakola gittik karakola da anlattim bi baktilar cocugun 5 sene icinde suc islerse yatarı cikti. Karakoldaki polis cocugu aradi cagirdi abi valla saka yaptim ozur dilerimler bilmem ne. Polis sikayetci olacaklar dedi bu sefer enistesi basladi yalvarmaya hadi dedik olmadik sikayetci. Babam enistesine kizimin sokakta tesadufen yaninda gecerse acimam bi daha dedi. Oyle kapandi konu.
Aradan 6 7 yil gecti evlendim falan bigün denk geldik bununla baktim napacak diye napti biliyo musun yolunu degistirdi arkasina bakmadan kacti
Demem o ki korkma korktugunu sakin belli etme yapsin yapabiliyosa bakalim. Bu tipler böyle iste canım konu sahibi

Yanlış anlamayın ama buraya konu açmak aklınıza gelene kadar savcılığa gidip şikayet dilekçesi yazmak aklınıza gelmedi mi? Rica ederim bu kadar aciz kalmayın böyle yaratıklar karşısında
aklina illaki gelmistir konu sahibinin bence.

ama bu kadar cekindigine gore buyuk ihtimalle ailesinden vs de korkuyor. sonucta sikayetci olursa ve ailesi duyarsa bu fotograflarin varligi yine kendisi icin sorun yaratacak, hangi sartlarda yasadigini bilmiyoruz kimsenin. dogru olan sikayet etmesi ama belki burada farkli bir cikis yolu aramistir. umarim en kisa surede cozulur.

Evet var bunu düşünerek yamamalı bence
Aynen öyle. Onun da kaybedecek çok şeyi var. Sanmıyorum ki askeriye de böyle çiğ şeylere eyvallah etsinler.
korkup sindikçe üstünüze gelir.
Şikayet edeceğinizi, bunun da işe yaramazsa fotoğraflarından kolaj yapıp yayınlayacağınızı söyleyin.

Birini tanıyorum bu şekilde ihrac oldu meslekten biz neden ihrac edildiğini anlamamıs şaşırmıştık sebep boyle görüntüleri ifsalamasiymis sonradan ogrendik birde efendi takılırdı serefsiz
Şikayet edeceğinizi söyleyin kendi dusunsun

Benzeri bir duruma şahit olduk, eşimin polis arkadaşını eski sevgilisi şikayet etti bu sebeplerden, belinden silahını alıp, bir güzel rezil edip başka bir ilçeye sürdüler.

Teşekkür ederim umut oldu bu durum bana

Korkma cano, TSKnın rezilliğe asla hoşgörüsü yok. Ben de bir tane anlatayım, annemin arkadaşı ablamız tayinle ufak bir şehre gitmiş. Kocası orda esnaf bir kadınla kırıştırmaya başlamış. Yer küçük olunca duyulmuş tabi. Kadın komutana gitmiş, adam kovucaz demiş kadın da çocuklarım var yapmayın onun yerine tayin çıkarın demiş. Ankaraya geldiler adam hala o kadınla konuşmaya devam ediyormuş işten attılar.Abla da boşandı zaten.

Sizlerde konuştukça rahatladım dik duracağım korkmuyorum artık

Üniformalı erkekler ve ilişki sonrası devletin yetkileriyle vatandaşı tehdit etmelerikendine birşey olmaz sanıyor ama üstleri duysa bu yaptıklarını çok başı dolaşır.

Tsknin rezilliğe asla izin vermez bu konuda sert hele amiri bile duysa ağzına eder.. heleki şikayet etseniz isterindeyken polisler gelip alsa bitti o adam orda bitti yani..

Komutanına ulaşacağını söyle. Zaten o korkuyla bi cacık yapamaz. Gerçekten bu durumu komutana giderse ayvayı yedirirler ona.
Ayrıca şunu eklemek istiyorum.
Ne kadar aşık olursanız olun, ne kadar ciddi olursanız olun. Böyle özel fotolar atmayın sevgilinize.
Ayrılınca böyle şerefsiz çıkıp bunlarla tehdit ediliyor bir çok kız senin gibi. Ne çok açıldı burada bu konu.

Sizlerde konuştukça rahatladım dik duracağım korkmuyorum artık
Merak etme hiç. Öyle boş tehditlerle de üzme kendini.
Kimse öyle at koşturamaz. Komutanlarının uygunsuz fotoğraflarını görme ihtmali yeter kuyrugunu kıstırmaya. Hele de üstüne tehdit vs..
Geçmiş olsun, Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

Korkuyorsanız bile korkunuzu belli etmeyin bir şey yapamaz şikayetçi olabilirsiniz . Size atılan mesajları felan silmeyin . Ama bence kendince korku salmaya çalışıyor bi b.K yiyemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…