Astrolojide- Arap Noktaları

myskybeatsyours

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2017
522
2.569
Merhabalar Astroloji sevenler :)

Nasılsınız ?

Ben bir kaç süredir işsizim.
Kendimi bildim bileli astroloji ye meraklı bir insanımdır.

Şu an işsiz olduğum için zamanımı değerlendirmek istedim ve astroloji üzerine kendimi geliştirmek istedim.

Bir çok şeyi öğrendim ve çözdüm.
Bir kaç zamandır astroloji haritası yorumluyorum ve genelde insanlar şaşkınlık yaşıyorlar. Tüm yorumlarım tuttuyor.
Ben sadece kişilik yorumu yapmayı sevmiyorum aynı zaman da gelecek ile ilgili de olasılıklardan bahsediyorum, gezegenlerin açılarından, derecelerden ve doğum haritasına göre güncel gezegen açılardan bahsederek kişiye özel yorum da katıyorum.

Fakat, bir kaç zamandır Arap noktaları üzerine de çalışmak istiyorum. Arap noktaları hesaplamalarda sorun yaşamıyorum ama bu konu hakkında internet de hiç ders mevcut değil.

Bu yüzden arap noktasını bulduktan sonra nasıl yorum yapmam gerektiğini bilmiyorum.

Atıyorum : ölüm noktası 13°50 derece boğa da 10ncu evde.
Rakamlar mevcut, hesaplar OK. Ama yorumlama yapamıyorum. Bu durumda mesela ölüm tarihi nasıl yorumlanır. Veya aynı örnek ten ne bileyim evlilik noktası, boşanma noktası vs....

Ben danışanlarıma sadece belirli periodlardan bahsediyorum. Haritanın üzerinde ki gezegen kombinasyonlarına göre (Venus, Saturn, Mars acilari veya Jupiterin transit hali mesela evlilik icin). Mesela şu tarih ile şu tarih arası evlenebilirsin veya şanslısın gibi gibi.

Bilgili insanlara seslenmek istiyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilirmisiniz. Arap noktası daha net bir tarih veriyor mu ? (Ölüm tarihi vb...)
Astroloji de tek eksiğim bu

Nasıl bakım yapıyorsunuz? Yani nasıl baktırabiliriz mesela size?

Yani, doğum bilgilerinize göre. Haritanızda bulunan gezegenler ve onların yönetici burçları ve açıları sayesinde yorumluyorum.
Fakat konumda yazdığım gibi arap noktaları hakkında yorum yapamıyorum.

Sanırım kimse yardımcı olmayacak bana bu konuda

ay ben de isterim 3 senedir bebeğim nasip olmadı 7 senedir issizim okul bitti biteli tam 2012 de atanırım aldığım puan yeter derken.. ALLAH kısmetleri kapamaz biz bir yerlerde eksikler yapıyoruz kapatıyoruz kısmetimizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…