aslında herşeyi düşünce gücümüzle yapıyoruz.bunu biliyormuydunuz.

banakatılıyormusunuz

• evet

OY: 50 82,0%
  • hayır

OY: 11 18,0%

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .
hoşça bak zatina kim zübdei alemsin sen,
kendine iyi bak ,alemlerin özüsün sen,
merdüm-i dide-i ekvan olan ademsin sen,
yaratilmişlarin göz bebeği olan insansin sen...
şeyh galip

aynen aykaracım bu çok güzel bi topic ama hep öksüz bırakıyoruz çok üzülüyorum :mymeka: aykara kitabım yarıdA KALDI devamını hala okuyamadım fırsat bulamadım o gücü kendimde bulamıyorum bi başlasam......... :a015:

inanırmısın bende bitiremedim.ama pes etmek yok.bitirmeye kararlıyım.hayatımdan bütün olumuzlukl çıkarıyorum.artık kendimize gelme vakti arkadaşım.biz çok güçlüyüz çok şükür.

haklısın galiba...! çok zor günler geçirdin çok geçmiş olsun bende pek iyi geçirdiğimi söleyemem... :1no2:

bazen bebeğimsiz dünya bomboş geliyor onsuz nefes alamıyorum... senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

Ben hep hayallerle yaşarım..ve burcumada bakılırsa hayal kurmayı çok severim.....bayılırım düşlemeye...

Ben hep hayallerle yaşarım..ve burcumada bakılırsa hayal kurmayı çok severim.....bayılırım düşlemeye...
sanırım balık burcusun hayal güzel tabi güzel olmaz mı ama gerçekleşmeyince çok kötü oluyo insan artık düşlemeye korkuyor sağım solum stres oldu napsam rahatlayamıyorum tam iyileştim derken başka bişi çıkıo
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp gamyoncuiremsu

sen böyle umutsuz değildin.lütfen o çok beğendiğim ve cesaret aldığım eski sabırsız ol.unutma hayal kurmak insanı mutlu eder.ve hayaller birgün gerçek olur.belki bugün olmaz birkaç ay sonra olur.ama bizim için hayırlıysa mutlaka olur.ve ikimizinde hayırlısıyla ve Rabbimin izniyle istedikerimiz olacak inşallah.sadece buna inan.

HAKLISIN AYKARAMMM HAKLISIN ..........

canım benim dua etmekten başka bişi gelmiıo elimden..

topiğe bişeyler ekleyelim canlılık kazansın

ama aklıma bişi gelmiooo

HAKLISIN AYKARAMMM HAKLISIN ..........

canım benim dua etmekten başka bişi gelmiıo elimden..

topiğe bişeyler ekleyelim canlılık kazansın

ama aklıma bişi gelmiooo

sen neşeli olmayınca topiğin tadı olmuyor.bende çok zor zamanlar geçirdim.kendi kendime şöyle diyorum:çok sevdiğim bir eşim,ailem,dostlarım var.çok şükr hepimiz sağlıklıyız.beni hayata bağlayan öle çokşey var ki,bebek de olmayıversin yada kısmetse ne zaman isterse zaman gelsin.bu konuda elimden geleni yapıp tevekkül ediorum.O bizden daha iyi görüyor ve biliyor.mutlaka bildiği birşey vardır.zamanını beklemek lazım.

sana katılıyorum bende o kitabı okudum süper başımıza gelen herşeyi ama herşeyi kendimiz çekiyoruz buna da çekim yasası derler onun için herşeyi pozitif düşüneleim arkadaşlar karamsar olupda hayatımız karartmayalım ne gerek var hayat yaşamaya derger .ALLAH KULLARINI KAİNATIN A EN DEGERLİ OLARAK YARATMIŞ PEKİ BİZEDE BU GÜZELLİKLERİN KEYFİNİ ÇIKARMAK DÜŞER kaydirigubbakcemile3

çokkkkkk ama çok haklısınız kızlar ilk iş olarak televizyonu hayatımdan çıkardım onun yerine kitap veya internete vakit ayırıyorum ve tabikide eşime özellikle..
inanırmısınız çok daha mutlu bi çift olduk tv tam bir zaman öldürücü bir canavarrrrrrrrrrrrrr...

kesinlikle katılıyorum...

the secret diye bi kitap var okudunuzmubilmiyorum ama kesinlikle aynı şeylerden bahsediyor.

ben o kitabı okudum ve ....

resmen istedim oldu...:sm_cool:

evimizden memnun değildik. başka bir ev beğendik eşimle gittik gördük... odaları ne renk boyatırız nereyi ne odası yaparız salona eşyaları nasıl yerleştiririz hepsini hayal ettik...

eski evimizde yavaş yavaş taşınacağımız için ona göre hareket etmeye, nasılsa taşınıcaz demeye başladık... hatta perdemizin ipi dolanmıştı... ama eşime uğraşma boşver nasıl olsa taşınırken sökülecek hepsi dedim... öyle bekledi perde biz taşınana kadar.:roflol:

önemli olan gerçekten inanmak! 3 ay sonra kendi evimiz satılıp yeni evimizi alıp taşınmıştık bile...

yeterki doğru şeyler düşünelim... güzel şeyler düşün, hayal et ki güzel şeyler olsun... :lepi:

kızlar adam fawer dan olasılıksız ve empatiyi okuyun mutlaka..
görün bakalım insan beyni neler yapabiliyor:))
düşünce gücü var ve gerçek olan bişi..
ben hep insanlara "yüreğinizi umutlu tutun" diye temenni ederim..
umut herşeydir.. elde etmenin yarısıdır.. enerjidir..
hepiniz mutlu olacağınıza inanın.. kötü şeyler çıksın hayatınızdan..
umutlu günler:))

Herkese selamlaaaaaaar.arada bir giriyorum ama topiğin unutulmadığını görünce acayip mutlu oluyorum.bundan sonra mümkün olduğu kadar yazmaya çalışıcam.sabırsız nerelerdesin canım.umarım iyisindir.aysencelikel ismini verdiğin kitapları en kısa zamanda alıcam inşallah.teşekkür ederim.okuduklarından seni etkileyen cümleleri bizimle paylaşırsan çok sevinirim.görüşmek üzere.hepinizi kocamaaaaaaaaaaaan öpüyorum.BUGÜN HERKES KENDİNİ ZORLAYIP BEŞ DAKİKA GÜLÜMSESİN LÜTFEN.BİR SÜRE SONRA GERÇEKTEN VE İÇİNİZDEN GELEREK GÜLÜMSEDİĞİNİZİ GÖRECEKSİNİZ.

İsteyin verilecektir; çünkü bir insan, BİLGİ tapınağının kapısından ancak; sabır, çalışma ve bitmeyen bir ısrarla girebilir.

Ezoterik Açıklaması ile:

Taşı delen, SUYUN Kuvveti DEĞİL, damlaların sürekliliğidir

İnsan; düşüncenin efendisi, karakterin kalıpçısı, çevre, durum, şartların ve özellikle de kaderin yapımcısı ve şekillendiricisidir.

Ne düşünürsen, o olur.. Kader de istersen

Sahip oldukların için sevinme, layık olduğun için senin olmuştur...

Sahip olmadıkların için üzülme, vakti erken bulmuştur...

24 saatin bir tanesinde de kendi içine dön, onu dinle...

Basit realitelerin anahtarları sendedir, başkasına sorma, herkesi yorma

Senden daha ileride olduklarını zannettiğin kimseleri gökyüzünde arama!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…