aşksız olanlar buraya

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
Asksiz yasayanlar neler hissediyorsunuz, bosluk, eksik biseyler hissediyor musunuz? Bekleyis icinde misiniz yoksa halinizden memnun musunuz. Paylasalim ..Evli bekar farketmez...Evliliginizde ask tamamen bitti diyenler, hicbisey hissetmiyorum artik diyenler veya yalniz olanlar...

canımm yanlızz bırakmayımm barii senii bende aşksızım şuan...
ve bir karar aldım kendi kendimee artık aşk meşk te olmayacak ugraşmıycam artık bu tür boş işlerle:mymeka:

sitede aşksız da pek azmış kızlar
gelecekkorkusu arkadaşımızın davetine pek icabet edilmemiş:sm_confused:
Allah herkese sonu hüsran olmayan mutlu aşklar yaşamayı nasip etsin:asigim:

oooooo hoşbulduk kızlar nasılsınız Şeniz beni çağırmışsınızda haberim yok :roflol: evt bencede boş işler aşk meşk geçin biz kendimize yeteriz en azından kafamız rahat hem aramakla bulunmaz ki aşk.....Kötü Kazen senağlama

ben de varım bende bende bende ama ben bu halimden memnun değilim
aşk lazım aşk aşk :))))

sonunda duyan olmuşş :))) deniz yıldızı:))) hosgeldin... aşksızlar sayfasına ....:))) sitenin hepsi bu aralar asık herhalde...:))))))))))))))))

aaaa inanmıyorum bir biz mi aşksızız yaniiiiiiiiiiii :1shok: amaaaaaan neyse boş verin kızlar ayrılınca tek tek gelirler buraya :roflol: ama yinede allah herkesin mutluluğunu daim etsin... a.s. Şeniz

bende aşksızım aşksız olmayıda yeğlerim içim daralıyor özlüyorum ama aşk can yakıyor istemiyorum artık aşk yaşamak aşk diye birşey yoktur inanmıyorum eskilerde kaldı o güzel hikayeler şans yokki bizde birde şans olmalı üzülmeyin bende aşksızım

yeter artık bende aşık olmak istiyorum yaaa :)) birazda ben bulutlara çıkayım ne olacak

benim yasimda asksiz pek kalmamis galiba :)
------------------------------------------------

arkadaşlar aslında bu konu ilk açıldığında katılmam gerekiyordu ama inanın konuyu buğün farkettim.

bende aşksızım.bir olsa iyi olur ama aşk olmasada olur.birazcık agzım yandıda
.

merhaba gelecekkorkusu ve öbur arkadaslar. iste bende geldim. asksiz ve sevgisiz hayat yasayan bir varlik daha geldi araniza...senağlama

bende aşksızım arkadaşlar
birini çok sevdim ilk aşkımdı ama
ondan sonra bikaç kişi girdi hayatıma ama olmadısevemedim hiç birini canlarım
bende sizdenim yani :içelim:

bnde bende:roflol:
bi kisiye oldum bi daha olamiorum halimden de memnunum aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…