Aşkla kurulan bir yuva daha yıkılıyo.....

Bende sizin gibi 17 yıldır eşimleyim. 14 yıllık evliyim. 2çocuğum var. Evliliğimde çok sorun yaşadım. Hep boşanma eşiğine geldim ve nihayet boşanıyorum. Ama yaşadığım sıkıntılar içinde hiçbir zaman unutamadığım ve içime oturan aldatılma oldu. Devam etseniz bile asla unutamayacaksınız ihaneti,paranoyak olacaksınız. Güven duygusunu yitirdiğiniz için içten içe hep öfkeli, mutsuz olacaksınız eşinize karşı. Kendisine yansıtmamaya çalışsanız bu dert resmen içinizi kemirecek. Ben bunları haketmedim deyip kendinize olan saygınızı yitireceksiniz. Lütfen kendinizi suçlamayın karaktersiz olan eşiniz. İhmal karşılıklıdır. Madem öyle siz çocuğunuzla o kadar ilgilenirken o size tatlı sürprizler yapsaydı. İlgi alaka gösterseydi. Aldatan erkek bence aldatır yine ve aldatma eğilimde olur, nasılsa affedilmiştir. O sizi aldatıp zevkten dört köşeyken hiç aklına geldiniz mi yo. O yüzden acımayın kendisine ,yıllarca evliliğiniz için verdiğiniz emeğe. Vicdansız eşiniz sizi o kadının gözünde de değersiz eş durumuna düşürdü.Kadının inadına ayrılmayayım diyede düşünmeyin. Bu yarayla evliliğinizi devam ettirmek belkide kendinize vereceğiniz en büyük ceza olacaktır. Suçlu eşiniz.

Eklentiler

• IMG_20180813_092017.png
    IMG_20180813_092017.png
    385,2 KB · Görüntüleme: 133
onuda seviyorum senide diyo gözümün önünde ol diyo çocuğum yakınımda olsun düzenin burda olsun diyo. Ne o tarafa ne butarafa yani. Burda işin var hakkın var başka yerde sürünme diyo. oğlan bu sene zorunlu anasınısınıfında orda okul kaydını yapmıştım. Sürekli gitgeller içindeyim vazgeçmezsem en azından bu sene düzenini bozmak istemiyorum. Hem bende maddi anlamda birikip yapıp öyle ayrılırım diye düşünüyorum. konuşmalarımız o yönde
Gözunun onunde mi olacakmissini?:deli:

Ay cok komik guleyim de bosa gitmesin ..hahah

Bunca senedir gozunun onunde oldun da ne olmus sor bakalim?
Aldatmis iste
Adam akilli
Gozunun onunde ol da hayatini yasama istiyor.

Nasil bu kadar saf olabilirsin?

Baska yerde surunup surunmemen onu cok mu ilgilendiriyor saniyorsun.

Valla arkadasim gayet ilimlisin.
Bu adam seni ikna etmis zaten gibi geldi bana
Belki affedersin bile

Haaa sunu da soyliyim diger kadina suc bulma kendini kandirma

Hicbir kadin evli bir erkegin bogazina bicak dayayip benle iliski yasayacaksin demez:KK66:

Güzelim boşuna harap etme kendini ben de bosanıyorum ben de gelgit çok yaşadım. Yapman gereken kendi hatalarını da onun hatalarını da düşünüp bu evlilikten ders çıkarman ve yoluna bakman. Soylemesi çok kolay olan ama eylemi çok zor olan bir süreç. Ama istersen başarırsın.
Sevse aldatmaya cesaret edip sana akıl vermezdi.
Hayır korkmuyor da adam bu kadın benim donuma kadar alır diye...
Demek ki sizin sevginizden emin.
Ne kadar çabuk kabullenirsen senin için o kadar iyi.
Hayatta en çok kendini sev. Kendini şımart.
Suan kendimle o kadar mesudum ki dışarıdan kimse bu kızın da bir bosanma davası var demez...
Hayat insana ummadığın şeyler yaşatır ve sen hepsini rüya sanırsın. Bakarsın gerçek kalbini şöyle en geriye atıp mantığını dinlersin o zaten sana ne yapmam gerektiğini söyler. Yavaş yavaş herşey yoluna girer. Nasıl ki su akar yolunu bulur hayat da öyle...

esinize kanmayin..duzenini bozma isin hakkin laflari da pehhh yani..tabiki hakkin zaten. duzenini bozmasi gereken de o.

acun ilk aldattiginda karisi bosanma davasi acti..karisini vazgecirdi yok oyle bisi dedi avukati falan. sonra ne oldu goruyorsunuz zaten. ustelik karisi bosanmayan gurursuz kadin durumuna dustu.

sicagi sicagina ne yaparsaniz o size kar kalir. yoksa diger kadinin sizin emeklerinizi yiyisini gordukce pisman olursuniz..ve su an ilimli konusan esinizin bosaninca ne kadar acimazsiz olacagini gordukce de cok pisman olursunuz.

ihanet sebebiyle delilleriyle birlikte bosanma davasi acın. malin mulkun yarisi arti tazminat alin. ortakliktan da onu çıkarabiliyorsanız cikartin
siz niye gidiyor mussunuz o gitsin. ihanet eden o. ne tarz bir isiniz var tek yapabiliyor musunuz

Bu adam sevgiye layık değil alçağın karaktersizin teki! 10 yıldır berabersiniz adam ilgi göremeyince eski sevgilisini arayıp buluyor ilişki yaşıyor hemde en seviyesiz şekilde. İlgi bekliyormuş beyefendi ee siz beklemiyor musunuz. Ayrıca o çocuğuna bile sahip çıkmayan alaka göstermeyen insanı sırtından bıçaklayacak karakterde resmen maske takmış bir “insan?” müsveddesi..
Gözünüzü açın kendinizi suçlamayı da bırakın acımayı da. Ortada sizin gördüğünüz şekilde rüya gibi bir ilişki yokmuş zaten baştan beri oynamış. Sizi zerre hak etmeyen biri için asla üzülmeyin değmez. Hayatınızı kurtarın! İlerde karşınıza elbette sevginize layık birileri çıkar. Sakın bu herif yüzünden güveninizi yitirmeyin bu hayatta gerçek sevgi aşk var ve o sizi bulacaktır sabır..

işinizin başına dönün lütfen. Bir süre yıllık izne ayrılıp kafanızı dinleyebilirsiniz ama lütfen sonrasında dönün.
Kocanız için değil kendi emekleriniz için ve üzgünüm ama size bunları yapmış birine dönmeyi düşünmeyin lütfen.

En başta siz çok değerlisiniz. Kendinizi sevin. Barışsanız bile tekrar yapacak sürekli şüphe içinde hayatınızı mahvetmeyin.
Ekonomik durumunuz yerinde kimseye muhtac değilsiniz koyun kapının önüne.
Açın çekişmeli davanızı . Sessiz kalmayın , duygusal olmayın. Karşınızda ki bunu hak etmiyor.

tabi ki zor olacak ama imkansız değil unutmayın. İnsanlar evlatlarını kaybediyor. Zaman geçiyor onunla bile yasayacak sabrı veriyor Allah. Bu mu unutulmayacak. Daha çocugunun sorumlulugunu almayan bir adam bu adam. Gitse ne kaybedeceksiniz ? O kaybedecek . Elbet dank edecek ama siz bambaşka mutlu bir hayat kurmus olacaksınız belkide.

Tüm iyi dileklerim sizinle :KK200:

Valla şu andan itibaren ne yaparsınız bilemiyorum ama sakın ola ki kocanızın sizi aldattığı kadını suçlamayın.

Biliyorum Kadınlar kulübünde insanlar çok sever 2. kadınmış, ahlakızmış, terbiyesizmiş demeyi.
Ama unutmayın ki o kadının sizin ilişkinizde hiç bir sorumluluğu yok, kimse gelip te ama adamı bile bile ayartmış demesin.
Çocuk değil bu adam, insan olup karısını düşünseymiş.

Bu konuda suçlanacak tek kişi kocanız. Siz veya o kadın değil. Bunu bilin ve buna göre hareket edin yeterli.
Sonra boşanıp boşanmayacağınız size kalmış.

Bende 5 yaşındaki evladımlada ilgileniyodum aynı zamanda.
Oğlum çok hırçın ve anaokulndanda sürekli şikayetler alıyorum. Onu nasıl düzeltirim davranışlarını nasıl yoluna sokarım
derken demek kocamı ihmal etmişim.

Şu adamların yediği boklardan kendinize suç çıkarmayı bi bırakın artık ya! Aldattı çünkü nefsine hakim ol(a)madı, aldattı çünkü karakterinde sadakat yoktu, aldattı çünkü seni karşısına alıp ayrılık konuşması yapmaya cesareti yoktu, aldattı çünkü ikinizide idare edebilir sandı! Aldatılan tarafın bu eylemde hiçbir suöu yoktur! Sen dünyanın en pis kadını,en sorumsuz annesi, en eşi dahi olsan seni aldatmasının haklı bi sebebi olamaz! Şu pisliklerin eylemlerini normale indirgemeyin şöyle!

başını dık tut emeğinin kaşrılığını bır çırpıda atma işine devam et.sen güçlü dur ne kaybettiğini kendı anlasın.umursama pişamn olacak emın ol.bu sefrde sen yuz vermezsın.

Aşkla yuva kurduk demişsiniz.
Sonra da diyorsunuz ki evliliğin en başından ilgisizlik vardı. Tatile gitmedik. Çay içmeye çıkmadık falan.
Adam tam bir öküzmüş zaten. Aşk nerede?
İş arkadaşlığı yapmışsınız gibi daha çok.
İnsan sevdiğini düşünür. Onun ruh halini önemser.
Onu rahat ettirir. Böyle bencilce davranmaz.
Yani en başından harika değilmiş zaten.
Eşiniz tam bi çakal bence. Sizi kendine iyice bağlamış. Ve hala egosu yüzünden gözümün önünde ol diyebilecek kadar küstah. Siz de sanıyorsunuz ki sizi çok önemsiyor falan. Adam bencilin önde gideni.
Çocuğuyla bile ilgilenmiyormuş. Daha ne olsun?
İlla aldatma gerekiyordu demek ayrılmak için.

Biliyorum hepiniz bana boşa kurtul diyeceksınız

Şu an ailemin yanındayım neredeyse 1 ay olacak. Hiç kimse hiçbişey bilmiyo sadece işlerimizin kötü gittiğini
bizimde çok bunaldığımızı anlattım. Oysa üniversitede 18 yaşımda tanıştığım gözümü onunla açtığım, herkesin
imrenerek baktığı, ağzından aşkım canım bitanem laflarının düşmediği kocamın 10 yıllık gönül birliğimiz
ve 7 yıl evliliğimizden sonra şu an bir çocuklu dul olan benden önceki sevgilisini arayıp bulduğunu
ve ben öğrendiğimde 3 aydır onla beraber olduğunu itiraf ettiğini kimseye anlatamıyorum. Ustelik o ahlaksız evli olduğunu çocuğumuz olduğunu biliyo kocamın metresi olmaya ikinci kadın olmaya razıymış...
Biz eşimle ölümler kazalar hastalıklar atlattık. Kaza geçirdi felç oldu anne çocuk olduk, yeri geldi abi kardeş
olduk, ikimizinde ortağı olduğumuz firmada ortak olduk. Karı koca olmayı unuttuk sanırım....
Evet iş güç stresinden biraz uzaklaştık. Ama ben ona hayatımızın her engelinde sırtımı verdim, elini tuttum...
İnandımki bağımız sevgimiz her zorluğun üstesinden gelir. Kocamın ona ulaştığı zamanlarda aramızda belli bir sorun
yoktu. Kavga gürültümüz yoktu. İşimiz çok yoğun ve stresliydi. Bende 5 yaşındaki evladımlada ilgileniyodum aynı zamanda.
Oğlum çok hırçın ve anaokulndanda sürekli şikayetler alıyorum. Onu nasıl düzeltirim davranışlarını nasıl yoluna sokarım
derken demek kocamı ihmal etmişim. Kocamınsa oğlumla iletişimi yok kadar az. Akşam yemeklerini bile ayda 1-2 kez
anca aynı sofrada yerdik. Yani oğlumun tüm sorumluluğu eğitimi gezmesi psikolojik desteği ihtiyaçları sadece bendeydi.
Ben herşeye rağmen ona öyle bağlıydımki bu kadar ilgisizlik karşısında hiç kimsede ilgi sevgi aramadım.
Ona bağlılığım hiç bir zaman zarar görmedi. Ama o bıçakla keser gibi bi anda benden uzaklaştı.
Arkadaşı gibi sohpet eder gibi konuştum ne oldu nasıl oldu? yüreğim kana kana dinledim.
Biz anlaşamayan kavga gürültü yaşayan bi çift değildik. Sadece zorluklar çok üstümüze geldi yıprandık.
Biraz çabaya değmezmiydi emeklerimiz? Alıp karşısına konuşsaydı bize ne oluyo kendimizi toparlayalım deseydi.
Ama o beni direk arkasına atıp ona koştu. Hemde aynı işyerinde olduğumuz için tüm elemanların gözleri onunde
aylarca beni aldatmış....

İnanamıyorum, benim vicdanlı gözümün içine bakan kocamın beni bir anda silebildiğine. Ben onu annemden babamdan
öte bağlandım. Kimseye danışmadığımı konuşmadığımı onunla konuşurdum.Şimdi o benim boşluğumu doldurdu ama benim içim
kocaman karanlık bi boşluk... Şimdi bana gel yakınımda olun işinin başında dur diyo. o gözlerimin onunde başkasıyla
aşk yaşarken bende iş arkadaşı olayım istiyo, görüşmediğini söylüyo ama görüştüğünü biliyorum.. Bir yanım git duruma
bak düzelebilecek gibimi belki kurtarılacak tarafı vardır diyo bir yanımda boşver gitsin ne kadar erken hayata başlarsan
o kadar iyi bir an önce unut diyo. Ortaklığım sebebiyle işe de giremiyorum hemde firmada emeğim var, hakkım var.
en azından ailemin olduğu şehirde bir ev alacak kadar kazanıp öyle ayrılmak mantıklı geliyo oda bunu istiyor. Ama o sürede
yaramı deşmek kanatmak ölüm gibi geliyo. Kendimi feda edip oğlumun ayrılıktan sonra daha rahat etmesi ve o sürede babasına
yakın olması gibi sebeplerle bi süreliğine dönmem gerek.

Gel gitler olurlar olmazlar arasında gidip geliyorum kafam bi dünya....

ama inanamıyorum çok canım yanıyo. Bu adam bana bunu yaptıysa kimseye güvenemem bundan sonra.

Durumunuza cok üzüldüm gerçekten ama hayatta herşey insanlar için ever cok zor ama cocuklarinizla avunun ve unutun... Bence devam etmeyin cunku karsida herseye ragmen ikinci kadin olmaya ragmen esinizle olmak isteyen gurursuz bir kadin var esiniz onunla her türlü görüşür ve bu şekilde kabul etmeyecek taaraf siz oldugunuz için size hep yalan soyleyecek ve dürüst olmayacak...
Birde konuşup halletseniz esinizde kendisine ceki duzen verse bile siz bu durumu hazmedemeyeceginuz icin zamanla esinize dahada hircinlascaksinz mutlu olmucaksiniz asla guvenmiceksiniz cok afedersiniz aynı yataga bile girmek zul olcak ...
Birde etrafimda bu durumları defalarca yasayan insanlar oldu cocuklar icin emekleri icin yuvam bozulmasin dedi affetti ama affettikce ayni seyler tekrarlandi durdu birda daha bir daha aldatildilar sizde durum nasil ilerler bilemiyorum ama...

Bence kendinize bunu yapmayin isinize dönün esinizin evden ayrilmasini söyleyin bu arada birazda kendinizi dinleyin zaman verin kendinize bir karar verin onu uygulayın...

Bence öncelikle durumunuzu dramatiklestirmeyin. Elbette ki çok zor bir durum, bunu kabul ediyorum. Ancak bu zor durumdan tek cikis yolunuz durumu kabul etmeniz. Bahanelerle boşanmayı da ertelemeyin derim. Bu süreçte neler yasayacaginizi kestiremezsiniz ve psikolojik olarak siz ve sizden daha da onemlisi oglunuz inanin çok yipranabilir.
Ailelere durumu en kısa zamanda anlatın derim. Onların tepkileri sizin yanınızda olup olmayacaklari önemli.
İş yeri, kar payıniz, eviniz.. oğlunuz bir şey istediğinde ve alamadığıniz da inanın babasini zamanında ne kadar sevdiginiz ne aşk dolu bir evlilik yaptığınız falan hepsi anlamsız olacak. Siz bir annesiniz ve oglunuza bakmak zorundasınız. Rica ederim sizi, emeginizi, duygularinizi bu kadar boşa sayan bir adam icin hicbiseyden vazgeçmeyin.
Dilerim hakkınızda hayirlisi olur.

Biliyorum hepiniz bana boşa kurtul diyeceksınız

Şu an ailemin yanındayım neredeyse 1 ay olacak. Hiç kimse hiçbişey bilmiyo sadece işlerimizin kötü gittiğini
bizimde çok bunaldığımızı anlattım. Oysa üniversitede 18 yaşımda tanıştığım gözümü onunla açtığım, herkesin
imrenerek baktığı, ağzından aşkım canım bitanem laflarının düşmediği kocamın 10 yıllık gönül birliğimiz
ve 7 yıl evliliğimizden sonra şu an bir çocuklu dul olan benden önceki sevgilisini arayıp bulduğunu
ve ben öğrendiğimde 3 aydır onla beraber olduğunu itiraf ettiğini kimseye anlatamıyorum. Ustelik o ahlaksız evli olduğunu çocuğumuz olduğunu biliyo kocamın metresi olmaya ikinci kadın olmaya razıymış...
Biz eşimle ölümler kazalar hastalıklar atlattık. Kaza geçirdi felç oldu anne çocuk olduk, yeri geldi abi kardeş
olduk, ikimizinde ortağı olduğumuz firmada ortak olduk. Karı koca olmayı unuttuk sanırım....
Evet iş güç stresinden biraz uzaklaştık. Ama ben ona hayatımızın her engelinde sırtımı verdim, elini tuttum...
İnandımki bağımız sevgimiz her zorluğun üstesinden gelir. Kocamın ona ulaştığı zamanlarda aramızda belli bir sorun
yoktu. Kavga gürültümüz yoktu. İşimiz çok yoğun ve stresliydi. Bende 5 yaşındaki evladımlada ilgileniyodum aynı zamanda.
derken demek kocamı ihmal etmişim. Kocamınsa oğlumla iletişimi yok kadar az. Akşam yemeklerini bile ayda 1-2 kez
anca aynı sofrada yerdik. Yani oğlumun tüm sorumluluğu eğitimi gezmesi psikolojik desteği ihtiyaçları sadece bendeydi.
Ben herşeye rağmen ona öyle bağlıydımki bu kadar ilgisizlik karşısında hiç kimsede ilgi sevgi aramadım.
Ona bağlılığım hiç bir zaman zarar görmedi. Ama o bıçakla keser gibi bi anda benden uzaklaştı.
Arkadaşı gibi sohpet eder gibi konuştum ne oldu nasıl oldu? yüreğim kana kana dinledim.
Biz anlaşamayan kavga gürültü yaşayan bi çift değildik. Sadece zorluklar çok üstümüze geldi yıprandık.
Biraz çabaya değmezmiydi emeklerimiz? Alıp karşısına konuşsaydı bize ne oluyo kendimizi toparlayalım deseydi.
Ama o beni direk arkasına atıp ona koştu. Hemde aynı işyerinde olduğumuz için tüm elemanların gözleri onunde
aylarca beni aldatmış....

İnanamıyorum, benim vicdanlı gözümün içine bakan kocamın beni bir anda silebildiğine. Ben onu annemden babamdan
öte bağlandım. Kimseye danışmadığımı konuşmadığımı onunla konuşurdum.Şimdi o benim boşluğumu doldurdu ama benim içim
kocaman karanlık bi boşluk... Şimdi bana gel yakınımda olun işinin başında dur diyo. o gözlerimin onunde başkasıyla
aşk yaşarken bende iş arkadaşı olayım istiyo, görüşmediğini söylüyo ama görüştüğünü biliyorum.. Bir yanım git duruma
bak düzelebilecek gibimi belki kurtarılacak tarafı vardır diyo bir yanımda boşver gitsin ne kadar erken hayata başlarsan
o kadar iyi bir an önce unut diyo. Ortaklığım sebebiyle işe de giremiyorum hemde firmada emeğim var, hakkım var.
en azından ailemin olduğu şehirde bir ev alacak kadar kazanıp öyle ayrılmak mantıklı geliyo oda bunu istiyor. Ama o sürede
yaramı deşmek kanatmak ölüm gibi geliyo. Kendimi feda edip oğlumun ayrılıktan sonra daha rahat etmesi ve o sürede babasına
yakın olması gibi sebeplerle bi süreliğine dönmem gerek.

Gel gitler olurlar olmazlar arasında gidip geliyorum kafam bi dünya....

ama inanamıyorum çok canım yanıyo. Bu adam bana bunu yaptıysa kimseye güvenemem bundan sonra.

Eşinizin yaptığını şuan kabullenememe ve suçu kendinde arama görüyorum.
Zamanla geçecek ve böyle olmadığını, aslında sizi gerçekten sevmiş ve bağlanmış olsa böyle bir arayış içine bile girmediğini anlayacaksınız.
Ortada bir evladınız var onun için böyle düşünmeye çalışmanızı anlıyorum.
Fakat yaptığını yanına bırakmayın, emeklerinizin hakkını sonuna kadar alın ve başınız dik bir şekilde hayatından çıkın; yalnızca oğlunuzun hayatında olsun.
Sizdeki bu dik duruşu görebilirse geri dönmek isteyecektir ama o zamanda unutmayın : "Bir kere yapan, birdaha yapar".

Bence öncelikle durumunuzu dramatiklestirmeyin. Elbette ki çok zor bir durum, bunu kabul ediyorum. Ancak bu zor durumdan tek cikis yolunuz durumu kabul etmeniz. Bahanelerle boşanmayı da ertelemeyin derim. Bu süreçte neler yasayacaginizi kestiremezsiniz ve psikolojik olarak siz ve sizden daha da onemlisi oglunuz inanin çok yipranabilir.
Ailelere durumu en kısa zamanda anlatın derim. Onların tepkileri sizin yanınızda olup olmayacaklari önemli.
İş yeri, kar payıniz, eviniz.. oğlunuz bir şey istediğinde ve alamadığıniz da inanın babasini zamanında ne kadar sevdiginiz ne aşk dolu bir evlilik yaptığınız falan hepsi anlamsız olacak. Siz bir annesiniz ve oglunuza bakmak zorundasınız. Rica ederim sizi, emeginizi, duygularinizi bu kadar boşa sayan bir adam icin hicbiseyden vazgeçmeyin.
Dilerim hakkınızda hayirlisi olur.
Olayın ekstra dramatize edilecek bir durumu yok ki zaten baştan sona dramatik

Olayın ekstra dramatize edilecek bir durumu yok ki zaten baştan sona dramatik

Yok bence olay dramatik değil. Bence olay bizim toplumumuzda sıkça gorulen bir olay ve dramatik kesinlikle değil. Dramatik olay sevilen insanlarin bir kazada olmesidir mesela; hak eden ailenizin basina kotu şeyler gelmesidir vb. (Allahim kimseye vermesin).
Sevmeyi bilmeyen ogluna bir günden bir gune şevkat gostermemis bu adamin ona bu kadar deger vermis ve emek göstermiş bir kadini üzüyor aldatiyor olması dramatik değildir. Kötüdür, mide bulandiricidir, adil degildir evet. Ama dramatik kesinlikle değildir.

Anladığım kadarıyla o kadın o iş yerinde.once onun oradan kovulmasını şart koşucaksın.daha sonra orada çalışıp yapa bildiğin kadar para biriktirip ve bütün haklarını alıp işten ve o adamdan ayrılacaksın.hayat devam ediyor ve yaşamak herşeye rağmen güzel.sana ihanet eden adamdan nefret etmen gerek unutma.

aynı evde kalmayacağız henüz boşanma davası açılmadı. Yanlış anlamayın yorumlarınız çok değerli bakış açımı değiştiriyo rahatlıyorum okudukça ama o kadın metres olarak yaşamayı kendine yediriyosa evdeki oğluna sevgilisini nasıl açıklayacağını, beraber yaşadığı annem babasından ömür boyu nasıl saklayacağını ve hep saklanan gizlenen kadın olmayı yediriyosa benim sırf evladım ve onun geleceği için boşanmadan yanlız yaşamam yediremeyeceğim bi durum değil. Zaten bu okul dönemi bitene kadar süren bir süreç olacak.
ayrıca hanımla beni anlamanız için yazıyorum. erkekler boşanınca gidip isterse sokakta yaşasınla istediği koşula uyarlar. ama biz çocuklarımıza göre şekil alıyoruz. Anne babanın yanında kalmak bile ağır olabiliyo hırçın bi cocuk ve sinirli bi anneniz varsa... Ben kendimden geçtim artık bişey beklediğim yok

Maddi durumunuzu kestiremiyorum, net bir şey söylemek zor
Siz yeni duzen kurmak zorunda değilsiniz.
Eviniz sizinse, çocuğunuzla oturmak üzere sizde kalacak.
Adam da bavulunu alıp defolup gidecek.
İşinizde kazandırıyorsa, size kalacak. Eşiniz 50-50 olan hakkının, 25 ini çocuğu için verecek,
Kalan 25 i de bir ödeme planı yapıp ödersiniz zamanla.. Düzeniniz de bozulmaz... başkasının yanında sığıntı gibi de durmazsınız.
1 yıl idare etmek zorunda da kalmazsınız

X