Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aşkitooo makyajı boşver göz yapın gözlerin o kadar güzel ki aynı türkan şorayın gözleri yaaaaa:KK69:
topiğin harikaaa valaha resimlere doymaadım başka yok mu:KK52: bide gülşen bibikoğlu makyajını anlamadım bende yapmak istyrm nasıl yapcam:KK43:

wowwww süper ya hepsi çok güzel göz yapında çok güzel ne yapsan yakışmış gitmiş gözüne benim en çok beğendiğim maviliolanlar oldu çok seviyorum mavili göz makyajını çünkü kahve rengi göze çok yakışıyo...tüken şoray ve gülsen bubikoğlu makyajıda çok güzel çok basarılı süperrr mükemmeller hepsi

:KK1:
tsk ederim kizlar.. yok yeni denemeler , emekliye ayrildim .. :)):81::82:

saka bi yana bu ara hic hevesim yok.. insallah dogumdan sonra vakit bulursam baslarim yine..

aşkitooo makyajı boşver göz yapın gözlerin o kadar güzel ki aynı türkan şorayın gözleri yaaaaa:KK69:
topiğin harikaaa valaha resimlere doymaadım başka yok mu:KK52: bide gülşen bibikoğlu makyajını anlamadım bende yapmak istyrm nasıl yapcam:KK43:

canim onun resimli anlatimi var, ama hangi sayfada bilmiyorum:26:

imageschack ile ilgili problem var sanirim, bütün resimlerim size gözükmüyor büyük ihtimal.
insallah düzelir.
bende hala hepsi gözüküyor.. urt disinda olmamla alakali olabilir

Hepsi çok güzel maşallah yaa bnde evde denedim yaptımmmm :-) anlatımlı resimlerin harika eline yüreğine sağlık:21:

cnm çok beğendim özellikle sade olanlar çok etkileyici rumelin mi güzel senin kirpiklerin mi bilemedim ama bende öle kirpik istiyorum yaa kirpik makası kullandınmı benimkiler öle kıvrık durmuyo rimel sürsemde:KK43:

yapılan makyajlara bayıldım ellerine emeğine sağlık harikalar denicem :KK71:

harika yaaa bayıldımm ellerinize sağlık ama maalesef ben beceremiyorum ama yapmayı çok istiyorum bakalım denicemm

ben bu topiği bu güne kadar nasıl görmem ya.tebriklerrr çok güzeller :KK9: altın sarılı siyahlıyı bugün yapmayı denicem kesinlikle

çevrendeki kişiler ne şanslılar böyle güzel bir görsel showun tadını çıkartsınlar emegine saydı duyuyorum sewmeden yapılacak iş degil süpersin

X