Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ya esmer misin sende?
Ben esmerimde o beyaz kalem bende nasil durur sence?
Gözlerimde ela kaydirigubbakcemile2

esmer deilim cnm. ilk sayfadaki resimlerde görebilirsin. tüm yüz yarim yüz fln var.

bugday tenliyim.

bence yakisirkaydirigubbakcemile5
denemekle bisi kaybetmezsin..

Aaa gördüm resimleri opuyorumnanaktan
Deneyecegim bende bakalim nasil duracak esmer tende

bebem cok değişik bi makyaj olmus beyaz göz kalemini gözümn üstüne hiç sürmemiştim.bi gün ben de deniycem bakalım nasıl durcak bende

canım arkadaşım benim hepside süper makyajlar. maaşallah sana. topiğin hayırlı olsun bu arada:))
hadi bakalım daha nice makyajlar bekliyoruz sendenopuyorumnanaktan

topiğin hayırlı uğurlu olsun canımmm opuyorumnanaktan bi sürmelinin göz makyajına bide seninkine bayılıyorum..süper bir beceri. şu likit ya da kalemle kuyruk yapmanın inceliklerini de bi dökülüversen diyorum :Saruboceq: bu arada malzemelerinde en çok far paletine bittim ..

Oldukça hoş bir still,
ve başarılı sonuçlar ...vereliniortak

aşkito hepsi muhteşem olmuş yaa..........
"number one"[B] sın yemin ederim.....[/B]opuyorumnanaktan

talih incisi
yaz geldi Allahım bittimmm :)
bide şu kahve gibi oLan sade makyaj süper 26. Numara oLan :)
19. we 2o Olaqan üStü yaa :)
Ama en çok beğendiklerim renk cümbüşü ve peri kızı.. Peri kızı makyajı nasıl yapılıyor çok merak
ettim yavv o kuruqu nasıl yaptınki öle yha :KK70: süper yaa :) beceriye bak bizde nerdee.d.d
gerçi ben daha küpküçüğüm büyünce görcez :KK70::KK70: :p
yaa 12.deki bakışınaa bittim :) çok şekerrrrrrr :)
ablacım sen bunun kursuna felanmı gittin yoksa kendin evde felan yapa yapamı öğrendin ?

tsk ederim bal böcüklerimm

yok KKdelysi canim ne kursu.. bir iki ay icinde kendi kendime ögrendim ..yapa yapaa

bugün böle makyaj yaptim kayinvalidemlere giderken. bi özelligi yok ama topik bos kalmasin :)

tatlım hayırlı olsun topıgın a.s.bu ne beceri masallah:nazar:yarın hemen denemeye baslayacagım makyaj stıllerını :1hug:

tesekkür ederim ossnurumm.. denedigin makyajlari buraya eklersen beni cok mutlu edersin bebisim:)

X