Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kısssssssssss aslito ck gusel olmus topicinnn hayırlı ugurlu ossun operemŞeniz

Askıtom sonbahar da gun batımı makyajını escape makyaj setındekı renklerımı kullandı nbenımde escape makyaj setım vasr varsa ornek olarka gosterırımsın hangı renklrı kullandın gercekten tam sevdıgım renklr bırde soft yesılde hangı renklerı kullandın

büyük bir keyifle baktım bütün fotoğraflarına hepsi muhteşem olmuşopuyorumnanaktan

bayıldıııııııııııııııııııımakannehir
süpeeeeeeeeeeeerrrrvereliniortak

kesinlikle takip edicem bilesin..ellerine sağlık harika bir topik olmuş ayrıca..alkisalkisalkis

inanamıyorummm
hayretler içerisindeyim
olamaz böyle birşeyyyy Şeniz
kızımmm ne dicemi bilemiyorum
süpersin sen ya
bu ara profil resminede hasta kaldım :jeyyar:

askito bend ebakmıştım ilk palette evett çok benzer renk var gereksiz ikincisi çok hoş ama oda simlimi farkedemedim çok simide çok fazla kullanılmıyorr hafif simli paletlerr daha iyi olur kanımca balımm..mujksss...

saolunnn bebeklerrr ..
teknom cok a$iri deil simi .. bazi resimlerde donuk ..bazi resimlerde cok simli druyo palet.yani flastan sanirim.

bende alacam bendeeeeeeeee delikafadulden

al al alopuyorumnanaktan

kısssssssssss aslito ck gusel olmus topicinnn hayırlı ugurlu ossun operemŞeniz

saol guzumm mucaXX

Askıtom sonbahar da gun batımı makyajını escape makyaj setındekı renklerımı kullandı nbenımde escape makyaj setım vasr varsa ornek olarka gosterırımsın hangı renklrı kullandın gercekten tam sevdıgım renklr bırde soft yesılde hangı renklerı kullandın

canim sonbaharda gün batimindaki renkleri sari soft green deki renkleri pembe isaretledim bebis

Topiğin hayırlı olsun..

Makyaj konusunda çok başarılısın...
ışin ilmini öğrenmişsin..:))

Bu arada gözlerin çok güzel..:))

simdi bakiyorumdaa bu daha ho$mu$$$

1.jpg

sana bahane oldu simdi yeni palet almaya üzülme beee :)

120lik paletlerden herkez cok memnun youtubede okadar videolar varki... bi koko nunkielr var onlar herhalde asil 120lik paletler diyerleri cin yapimi falan... ama kirmizi donlu almisti 12 euroya ebayden oda hongkongdanmiydi ne resimleri swatchlamis baya iyi görünüyordular ayriyeten memnun oldugunuda söylemisti...

bende istiyom yaaaaaa

harika inanın makyaj konusunda çok başarılısınız hepsini hepsini çok beğendim kripikleriniz biraz bakım istiyor oda hallolursa bir bakan bir daha gözlerini alamaz Allah vergisi bir güzellik var çünki

ha bu arada paletiniz için çok üzüldüm nazarsa eğer şükür ki ona değmiş dimi :)

birde yeni almayı düşündüğünüz far paletinin markası nedir? renkler harika görünüyor

askitoo escape setinin aynısından gitti gidiyorda var hemide uyguna bilgin olsun
cunku aynısından bendede var ordan almıstım onu ben :)

hayran kaldım makyajlarına ya..en beceriksiz olduğum alan far sürmedir.yüzüme gözüme bulaştırırm..
o yüzden daha da bi hayran kaldım

canım benim escape paletine üzüldüm ama yukarıdaki fotoda pek zayiat yok gibi geldi. ama diğer far faletleride çok hoşmuş canım. sen yinede al. fazla palet göz çıkarmaz. çok fahalı şeylerde değiller allahtan:))

kıss sen demiyormuydun pc nin başından kalkamıyorum diye. şimdi birde bu topiki açtın ki heeeç kalkamazsın:)))sırnaşık şey

Woooooooww muhtesem fotograflar bunlar.Zevkle izledim.

Göz makyajini cok severim.Ama yapmam oda ayri ya.

Bir göz makyaci bayani ne kadar degistiriyor degil mi?

Topigin hayirli ugurlu olsun hatun, unuttun bakiom bizi makyaj olali demi uyuz gaci :KK70:
gecmis olsun palet icin de, su yeni paletin ismi nedir eccuk :KK70:

gülsen bubikoglu makyajini hep merak etmisimdir..
dün denedim.. biraz özel günler icin gibi geldi bana.. ama cok güzel oldu
coook tskler arkadasim..

MAKEUP PROFESSIONAL 88 COLOR EYE SHADOW SHIMMER PALETTE sanirim bu dimi paletin markasi hemi askitom ?

aşkito hepsi harika daha detaylı incelemem lazım bir günümü alır valla bravo

O palet cinden gelme oyle mi ? yani tehlikeli falan diye okudum dun bi sitelerden, ama nolur bi sey olur mu ki alsak ? cok begendim yahu ...

Öncelikle insan bi masallah der yahu :KK43: escape paletim tuz buz oldu.. 2 metreden yere düstü ve parcalandi. cogu rengi kurtarsamda bir cogu tuz oldu:gitme:
gözünüz kalmisti zaten hih:sinifsinif:

neise kocise üzüldügümü belirtince yenisini alirim ben sana dedi :dance:
ve büyük ihtimal bunu sipharis edicem. önce incelemem lazimm
120_eyeshadow_2.jpg

göstermesemiydim acebaasırnaşık şey

bunda çok cırtlak renkler var bu renklerde göz mkyjında qzl durmuyor barbie bebklerdeki mkyjlara bnzer..

simdi bakiyorumdaa bu daha ho$mu$$$

1.jpg

evet bu çok hoşş ya.. renklerde öyle fiyatları ne kdr bunllrn =) :asigim:

hayran kaldım makyajlarına ya..en beceriksiz olduğum alan far sürmedir.yüzüme gözüme bulaştırırm..
o yüzden daha da bi hayran kaldım

aynen sürmeyi hiiç yapamam.. böyle yukarı doğruu çekiosunuzyaaa japon gibi onu hiç yapamıyorum irini yaparsam öteki yamuk biri düzgün diğeri aşağı felan kötükedihüso:eek:klava:

sordugunuzun paletin markasini corummlu yazmis.. fiyati 14 ila 20 euro arasi degisiyor.

cin mali demek illa kötü demek deil. evde sadece bir rengini 5 euroya aldigim astor marka farlarin arkasina baktim made in china yaziyor :))

X