Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
süpersin ya harikasın bayıldım hepsine maşallah gözlerinede sanada canım ya...

tsklerr..

handecim du kuzumm resimli anlatimim yoktu hazirda.. zaman zaman yapip eklicem.
az önce istek üzerine bubikoglu makyajini yaptim.. resimleri düzenliyim eklicem.

oy oy kuzum sağolasın bak bu gülşen makkaşı güsel fikirler verdi bana bunu farklı ton farlar ve kalemlerle de yapabilirisss

ay çoğunu görmüştüm ama hepsi bir arada harika gözüküyosun tatlım.senden esinlenip özellikle renkler açısından makyaj yapıyorum.devamı bekliyorum takipteyim şekerim :eek:

aşktommmm harikasın renk cümbüşü resmen renk uyumlarına bayıldım emeğine sağlık canımm :eek:

bayıldım harikasın ya
ben asla yapamıyorum beceremiyorum makyaj yapmayı çokta istiyorum ama her seferinde bozuyorum
müthiş çok beğendim canım ya ellerine sağlık

çok beğendim çokta yakışmış yalnız nacizane bir fikrim var maskara uygulamasını tek kat yap senin kirpiklerin çok güzel ve gür iki kat yaparsan birbirine yapışırlar.

güzel yorumlari görünce cok seviniyorum.
Sercecim kirpiklerim eskiden güzeldi ama suyla cikmayan maskara kullana kullana hallettim. tek kat sürüncede hosuma gitmiyor :KK43:

canım bmmmm hepsi birbirinden güzel...sana gelcem banada yap bananekaydirigubbakcemile3

güzel yorumlari görünce cok seviniyorum.
Sercecim kirpiklerim eskiden güzeldi ama suyla cikmayan maskara kullana kullana hallettim. tek kat sürüncede hosuma gitmiyor :KK43:
hala çok güzeller bence canım badem yağını kulak çubuğuna biraz damlatıp kirpik diplerine uygula gerçi ihtiyacın yok:nazar: ama söyliim dedim

canım bmmmm hepsi birbirinden güzel...sana gelcem banada yap bananekaydirigubbakcemile3

muhteşem olmuş tüm makyajların. ellerine sağlık

Gulsen Bubikoglu makyajini tek gecerim :lepi:

hala çok güzeller bence canım badem yağını kulak çubuğuna biraz damlatıp kirpik diplerine uygula gerçi ihtiyacın yok:nazar: ama söyliim dedim

tesekkür ederim fistiklar.
tubicik gel canim seve seve yaprimmmzemuszemus

X