Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
muhtesemm:1shok: hepsi birbirinden güzel..
anladim ki ben makyaj yaptigimi saniyormusum:bbo: daha bilmedigim coooook sey varmis..akannehir
cok güzel bir anlatim ve örnekler sunmussun,emegine ve gözlerine saglik...a.s.

lilyumcum kiko marka sekerim ilk sayfalara bakman gerekir aramak istemiyorsan.. yoksa bir kac sayfa gerilerde olmasi lazimdi resim..

ilksen estafurullah canimm.. herkesin kendine göre vardir yetenegii ..
aminim sende cok güzel yapiyorsundur.

Almanya'da hangi alışweriş merkezinde şekerim benim akrabalar var oarada bir sorim bakim bulabilirler ise alsınlar bana yaa

janım buralarda 100 lira bu kalıplar kuaförlere satıyolar sadece malzemecilerde...sen kaça nerden aldın?bende doğurucam düşündüğüm şeye bak pek kokoşum napim yaa..bayanssulusmile

ben niye sorularıma yada mesajlarıma cevap alamıyorum?bikerede özelden yazmıştım sana...
neyse sorun değil...

dilacim cok özür dilerim canim görmemisim :KK43:

oje kaliplarindanmi bahsediyorsun?

4-5 euro ya aldim canim..tam olarak fiyatini bilmiyorum iste 10 TL fln ediyor.
tabii markaya göre degisebilir. sen biraz daha arastir istersen .. belki internette ucuza bulabilirsin?

dilacim cok özür dilerim canim görmemisim :KK43:

oje kaliplarindanmi bahsediyorsun?

4-5 euro ya aldim canim..tam olarak fiyatini bilmiyorum iste 10 TL fln ediyor.
tabii markaya göre degisebilir. sen biraz daha arastir istersen .. belki internette ucuza bulabilirsin?

dilacim özel mesajlarima baktim bulamadim mesajini :S

yok ben özelden mesaj atalı çok oldu..oğluna bayılmıştımda bi resimde aynanın köşesinde görmüştüm...
bikaç kerede makyajınla ilgili yorumlar yaptım ses çıkmayınca anlayamadım yani..sende kusura bakma bu gün bi gıcığım zaten...
evet oje kalıpları burda 100 lira french yapıp üzerine beyaz ojeyle kuaförde bunları yaptırıyodum ama pahalıya geliyo bu kalıplardan almayı düşündüm çok pahalı geldi sende görünce sorayım dedim...
internette ne diye geçiyor bunun adı?

ben almanca ismini biliyorum Nailart Stempel

Sticker kullanmayi düsündünmü cnm?
son iki resimdekiler sticker mesela..
stickerin üstüne seffaf ojeyle gecince gayet saglam oluyor.. kolay beri cikmiyor.

ayrica bende cok koko$tum hamileyken :)) hatta 2-3 defa sacimi boyatmistim :roflol:
tabii naturel boyalarla.

BU arada heralde mesajlarin yogun bir zamana denk geldi.. bazen aviyorum okuyorum o ara benim sipa bi yaramazlik yapiyorr.. bende hemen cikiyorum. sonra unutuyorumm cevap yazmayii..

ben almanca ismini biliyorum Nailart Stempel

Sticker kullanmayi düsündünmü cnm?
son iki resimdekiler sticker mesela..
stickerin üstüne seffaf ojeyle gecince gayet saglam oluyor.. kolay beri cikmiyor.

ayrica bende cok koko$tum hamileyken :)) hatta 2-3 defa sacimi boyatmistim :roflol:
tabii naturel boyalarla.

BU arada heralde mesajlarin yogun bir zamana denk geldi.. bazen aviyorum okuyorum o ara benim sipa bi yaramazlik yapiyorr.. bende hemen cikiyorum. sonra unutuyorumm cevap yazmayii..

tamam canım buldum çok sağol...adı tırnak süsleme setiymiş 16,90 a bi araştırayım alıcam...

ya süper makyajların çok begendim bide ilk sayfadaki malzemelerin hepsi senin mi yoksa öyle resimler mi koydun acaba bende çok seviyorum makyaj yapmayı ama işte :KK43: zamnsızlıkdan anca bi kalem bi ruj sürüp çıka biliyorum evden aklinialirimsmile

ya süper makyajların çok begendim bide ilk sayfadaki malzemelerin hepsi senin mi yoksa öyle resimler mi koydun acaba bende çok seviyorum makyaj yapmayı ama işte :KK43: zamnsızlıkdan anca bi kalem bi ruj sürüp çıka biliyorum evden aklinialirimsmile

benim canim hepsi :)))))

ne rahatsizligii canimm..

Askitom t.ederim soriiim bakim bulabilecekler mi...

rica ederim.

çok şugarsın yıne hılmışım ya şu renklerı çok güzel kombıne edıyorsunn ben denıyorum ama heç böyle olmııiii

X