Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hilmiş işte budurrr
benim makyaj rengim koyu ve açık gridir
bazen parlak bazen mat
bayıldım bu makyajına
sana da çok yakışmışşşşş
saol bebeyimmmmopuyorumnanaktan

evet evet düğün makyajınıda istiyoruzz:hulya:

tamam canimm en kisa zamandaaopuyorumnanaktan

2307.jpg

eminim cogunuz tanimissinizdir ama yinede barbie makyajimi paylasmak istiyorum burdabayanssulusmile

topiğini yeni keşvettim
ve sadece ilk sayfada gördüğüm makyajların için tek yorumum
çüşşş oha falan oldummohaoldumsmile akannehir:1shok:
çizgimden kaydım seni yüzünden sempatiksalakcinni
bukadar olurkafamçokkarıştı
bu saçma ve terbiyesiz yorumumu şaşkınlığıma ver
ne oluropuyorumnanaktan
ama başka kelam bulamadım şaşkınlığımı ve hayranlığımı anlatacak
tebrik tebrik tebrik ediyorum:lepi::lepi::lepi:alkisalkisalkis
gerçekten çok yeteneklisinolumunekankayizsmile

malzemeleri özetliim

pembe olan kiko far
beyaz essence marka far
sari olan mac far

kasimada farway simli liner sürdümm.. ne alaka dimi :))

maksat degisiklik olsun..

rimelimi de mahsus kat kat sürdüm.. daha pütürlü bir görüntü istedim ama olmadi

cok sukur 89 sayfayi bitirdim,artik yorum yazabilirim,,,,Askito öncelikle tebrik ederim siteye ilk uye oldugum gunden beri bicok yerde adina rastliyorum cok aktifsin,bide 1bucuk yasindaki o afacanla valla bidaha tebrikler.Bende evlenmeden önce(3 sene oldu) makyaj konusunda arkadaslarimdan bizede ders ver nasil yapiyosun bunlari diye tepkiler alan bi insandim,,simdi calismiyorum evdeyim tum gun o yuzden pek makyaj yapmiyom disari cikarkende cogu zaman yapmadan(esim sade halimi daha cok begeniyomusda)bazende bi kalem bi rujla cikiyorum,artik el melekemide kaybeettim sanirim cunku kirk yilda özel bi gun oluyo apisip kaliyorum nasil yapsam diye.Ama topikine girince istahim kabardi,uzun zamandir makyaj malzemesi almiyodum,bekarken aldiklarimi kullaniyom lazim olduunda,bi suru farim var,yarin hemen baslicam bende denemelere,hem banada ugras olucak valla,patliyom evde,soguktan biyerede cikamiyom.Bakiim eger becerebilirsem bende resimlerden koyarim,tabi bu biraz zaman alacak,önce makyaj yapmaya tekrar alistiracam elimi,sonra resim nasil eklenir onu cözecem vs...derken 1-2 ay sonra görusuruz,ama bu arada yorumlarimida yazarim.Bu arada bende iltifat etmezsem ayip olacak,,,,,gözlerin harikaaaa,makyajlarin hepsinede bayildim,

ooo saate baktimda sende benim gibigec giriyon heralde,ben biraz uykusuzluk problemi cekiyomdaa.Yarin bu gözlere makyaj yapmadan önce buz masaji yapmam gerekecek:)))))))

opuyorumnanaktanSüpersinzemuszemus
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

aşkitocum volume clubbing rimelden memnunmusun cnm?ben de almayı düşünüyorum dabayanssulusmile

gulcedetay begenmene sevindim tatlimm.. merakla beklicem denemelerini..zemuszemus

edenizz rengarek yorumun icin mersi :)

sophaholic cok memnunum diyemicem.. öle hizlica süremiyorsun.. detayli ugrastiriyor. ayrica sonucuda pek harika olmuyor.

su anda favori rimelim yok. diorshow mascaranin övgülerini cok okudum..
elimdekileri tüketeyim ..almayi düsünüyorum..

kullandigim malzemeler..

bourjois mascara
catrice kas kalemi
essence 2 uclu göz kalemi
Maybelline definer eyeliner
Astor matt and shine far
Miss Pink 4 lü far'in gri rengi
Kiko yesil simli siyah far

Maalesef fla$in gazabina ugradim ve kömür karasi renkler koyu gri cikmis.. artik hayal gücünüze emanet makyajim :))
oldukca koyu bir makyaj düsünün..
fla$siz da cektim ama bulanik cikmis..:KK43: kaydirigubbakcemile

iste budur tam benlik gozelimsi bir makkac dahakaydirigubbakcemile5harikasin canimin ici her zaman takibindeyim fakat SIK SIK yorum yazamiyorum balim kusurumu bagisla optum o guzel gozlerindenboshayallersmile

tesekkür ederim princesscigimm begenmene sevindim tatlim benimm.. ilgin icin tskler.

işte makyaj budur tatlım kızlar bu makyaj her turlu kullanılır bence gecede gunduzde cok cekıcı yapıyor gozlerı askıtom tesekkur ederım bebegım benı kırmadın emegıne ellerıne saglık Allah daha ıyı performans ıcın butun ekıpmanı ve gereken enerjıyı senden eksık etmesın opuyorumnanaktan

Bende makyaj yaptığımı sanıyordum :roflol:
aşkitoyu görünce utandım yahuu maşallah negüzel yapıyorsun maşallah biraz daha beceri istiyorum kendim için akannehir

cennetim rica ederim canimm..

kizlar hepinize tesekkür ederim. begenmenize sevindimm:)

X