Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aşkito 28 inci resımde kahvelı olan kahverengı kalem kullanmıssın yanık kahve yanı ben cok aradım yanıkkahveyı bulamadım hep açık renk kızıla calan kahveler çıkardılar hangı marka canım

ayy bende oy verdim vee inanamıyrum
sen oldugunu nasıl anlamadım ben yaa ohaoldumsmile
hehe
bin bir surat askito :))) saol bidenemm

aşkiton niye video yuklemıyosun canım bızde ogrenmıs oluruz makyaj teknıgını en azından
video yüklemek istemiyorum simdilik canim..
yani desifre olma acisindan..
malum burda herseyimizi paylasiyoruz.
taniyan yarim yüzde tanimicakmi diosun dimi icinden :)
onlarida kaldiracagim yakindaa:)

aramızda kalsın benimde oyum sanaydı aşkitoolumunekankayizsmile

duygusal davranmadım oy verirken. kıyafetin aksesuarın ve makyajınla fotoyu aynen yansıtmışsın

tekrar tebriklerrrrrohaoldumsmile
tamam kimseye sölemem :roflol:
tsk cnm.

aşkito 28 inci resımde kahvelı olan kahverengı kalem kullanmıssın yanık kahve yanı ben cok aradım yanıkkahveyı bulamadım hep açık renk kızıla calan kahveler çıkardılar hangı marka canım

koyu kahve kas kalemi kullandim canim basic marka.
walla ben kas kalemini gözümün icine disina , hatta dudak kalemini bile gözüme sürüyorum :))

bende sana verdım ben tanıdım tabıkı ama bende duygusal davranmadım ilarzuyuda tanıdım onu daha uzun zamandır tanıyorum onunda mukemmeldı ama aşkitonunkı daha sempatık geldı sanırım turkan soroya cok benzemıs cunku kız onun ıcın bırde perukmu aldın

simdi bakiyorumdaa bu daha ho$mu$$$

1.jpg

askitosum tum mesajlari okuyamadimda aldinmi bunu sen
bu cok guzzelmis tam benim istedigim gibi hemde simli
fiyati ne kadardi ,bende ariyorum boyle her renkten ama simli olcak

askitosum canim dun siparis verdim bu fari bakalim ne zaman gelcek ,normalde 2 gunde yaziyoya, belki pazartesi falan gelir, bkalim bekliyorum
cok ucuza geliyo bana
dun magazada bi tane gordum 48 renk var 16 euroydu, bu 88 renk bana 18 falan oluyo, insallah gelince begenirim ,degisik cikmaz

Aşkitom maşallah tatlım yine döktürmüşsün ya sen cidden çok becerikli bir hatunsun :jeyyar: anacım 1 insanın 10 parmağında 10 marifet derler ama senin marifetler 10uda geçti yerimseniben Tek kelimeyle SÜPER olmuş Türkan Şoray makyajına bayıldım valla :asigim: Eee yetenek var bide güzellikde olunca böyle dadından doyulmaz bişi ortaya çıkıyo :lepi: Balım ya ama sen fotoları kaldırcam dedikçe ben çok üzülüyorum o zaman biz ne yaparız sende foto eklemez yada eklediklerini silersen mafoldumben :çok üzgünüm:

kullandigim oje ve diger malzemelerim yeni.. onlarinda birazdan resimlerini yüklicem

bunlar aldiklarim..

essence moonlight collection oje.

törpü + sticker

oje sekillendirici kalip.

kizlar türkan soray makyaji icin kullandigim perugu bu yarisma icin almadim :))

yazdiginiz güzel yorumlar icin tskler.
eger atladigim soru varsa lütfen tekrar yazin.

sempom hayirli olsun bidenem almissin paleti..:lepi:

Bild100.jpg

böyle birsey canisi..
ojeyi kaliba sürüp , siyiriorsun.. yanindaki yumusak plastik ismini bilmedigim cisimle :) alip tirnagina aktariyorsun..

askitom tırnakların cok cici bende alıp yapabilsem keske yaa zemuszemus

Askito, make-up artist diye bir meslek var danimarkada. Almanyadada vardir mutlaka. Kozmetelog'tan daha farkli. Bunun okulunu okumadim demistin sanirim. Düsünmüyormusun? O kadar basarilisinki, seni ilerde cok iyi yerlerde görmeyi isteriz kadinlarkulubu olarak:KK66:

canım cok güzel makyajların kulladığın beyazalemşn markası nedir canım

Sensible tesekkür ederim tatlim :) bilmem , simdilik düsünmüyorum..

Arkadas tsk ederim cnm.. kalemin markasi p2. ilk sayfada görebilirsinn.5-6 tane kalem yan yana uclari aplikatörlü kalemler.

akitra kizzz allah senii :))
ne sordunnn .. baktim biraz gerilere bisi görmedimm bebisimm

X