Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kiz askim askitom, o escape paleti nerden almistin sen ? netten nerden alabilirim acaba, hani nazar degilmis de kirilan var ya o ? fiyati ne kadardi bi de ? Mucukssssss .

minik06 tskler cnm..

pericim annem onu hedayee getirdi bana TR den canimm..
ama bu sitede baska alan var.. sanirim GG de 20 TL ydi

Selamlar aşkito...

Bişey sorsam beni mazur gör... :kedi:

Cahil kalmışım kusura bakma artık :tomato:

Kem küm neyse soruyorum...

Burdaki farın markası ne cane?
Bayıldım da...
bayanssulusmile

rüyamsin canim escape paletimden bir kahve tonu bu..
eger escape paletin var ve ya almayi düsünüyorsan detayli gösteririm resimle.

rüyamsin canim escape paletimden bir kahve tonu bu..
eger escape paletin var ve ya almayi düsünüyorsan detayli gösteririm resimle.

Escape paleti kardeşimde var bayanssulusmile bayanssulusmile
sositososito Herhalde bişey demez kullanırım bol bol ama sen far bazıyla mı kullandım aşkitom bea?
guclubacismile

en alttan sagdan 4ncü olmasi lazim güzelim.
insallah yannis hatirlamiyorumdur..
zaten o deilse bile diger tonlara bakarsin.. escape paletimden oldugu %100:)

Sağdan 4. mü?
Bana renk bakımından sanki sağdan 3. gibi geldi aklinialirimsmile ama teşekkür ederim...
boshayallersmile

yok canim sagdan 3ncü oilan daha soluk bir renk :))

varmisin iddiaya :roflol:

Yokum iddiaya anacım naniknanik
Ama sağdan 3. gözde nasıl durur merak etmekteyim...
:uhm:

böyle birsey canisi..
ojeyi kaliba sürüp , siyiriorsun.. yanindaki yumusak plastik ismini bilmedigim cisimle :) alip tirnagina aktariyorsun..

janım buralarda 100 lira bu kalıplar kuaförlere satıyolar sadece malzemecilerde...sen kaça nerden aldın?bende doğurucam düşündüğüm şeye bak pek kokoşum napim yaa..bayanssulusmile

Senin türkan şoray makyajını yirimmm.Ne güsel olmuşsun kızzz... AAAA çok beğendimmm. Bu arada kiko yanar döner parlatıcı çok beğendim nerden bulabilirim ben o parlatıcı

pardonda siz gerçekmisiniz anacım hayretler içinde inceledim resimlerinizi olamaz böle muhteşem bir yetenek tek kelimeyle süper hepsi ayrı ayrı birbirinden şahane bravo doğrusu bravo
bayanssulusmile
ay cokk tesekkür ederim :)))

Senin türkan şoray makyajını yirimmm.Ne güsel olmuşsun kızzz... AAAA çok beğendimmm. Bu arada kiko yanar döner parlatıcı çok beğendim nerden bulabilirim ben o parlatıcı

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
canim kendi magazalari vardi.. burdada sadece büyük bir alisveris merkezinde denk geldimm
yakinlarimdada yok ki sorsamm tr ye ihracat varmi diee..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…