Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ojenin renki çok tatlıymış fıstık ten rengine de süper olmuş :lepi:

saol cnm..opuyorumnanaktan

oooooofffffffffff dehşetsin aşkitooooo ... baka bakaa bakaaa bakaaaaaa bi hal oldumm :) tebrik ederim :=) profesyonel olarak da ilgileniyor muusunuz :)

cok tesekkür ederim :) hayir prfoesyonel olarak ilgilenmiyorum cnm bayanssulusmile

Kızlar özellikle aşkito sen daha iyi bilirsin ben bu renkte ruj istiyorum bayıldım.. Bi sürü yer dolaştım yok bu renkte anlamadım Mac'inmiş bu ruj ama çok pahalı oda resmine bakar mısınız bi sizde bu renk varsa marka ve numara söyler misiniz ?
808.jpg

claire_fisher_lipgloss_erdbeere_teaser1.jpg

claire fisherin bu liglossu ona cok benzer . yanliz dudaklarin eger koyu renkse bu rengi tutturmak icin gloss yerine dudakboyasi kullanman gerek.

Son düzenleme:
Teşekkürler kızlar bu renkte parlatıcım var ama böyle durmuyo ruj olsa daha iyi olur aslında boshayallersmile

mehiyycim o gösterdigin ruj mu?

ne kadar ki onun fiyati.. olmadi praya kiyip alcan :)

mehiyycim o gösterdigin ruj mu?

ne kadar ki onun fiyati.. olmadi praya kiyip alcan :)

Canım bilmiyorum Mac'ınmış öğrencem fiyatlarını fondoten de mac'ın çok güzelmiş araştırdım fiyat öğrenince yazarım heralde alamadım dönerim boshayallersmile

nehiyy simdi alman sitelerinde baktim ortalama 18 euro falan fiyatlari

Kızlar özellikle aşkito sen daha iyi bilirsin ben bu renkte ruj istiyorum bayıldım.. Bi sürü yer dolaştım yok bu renkte anlamadım Mac'inmiş bu ruj ama çok pahalı oda resmine bakar mısınız bi sizde bu renk varsa marka ve numara söyler misiniz ?
808.jpg

tek kelime ile harika ya mac olanın numarası ne acaba onu biliyor musunuz benim dudaklarım koyu renk napcam :KK43:

renk olrak güzelde dudağı nasıl beğendiniz bencee çok çirkinn...
ince dudaklılar dolgun diye beğendi sanırımm..ama bence itici..
pembe renk alıcı yapıyorrr sanırımm..

aşkito çok allayıp pullamışsın bu fotoyu ya
far renklerini daha iyi anlayabilmem için. daha önce eklediğin gibi ekler misinn acep?
renkler çok güzele benziyor çünkü.

sagdaki resimlerde oynamadim canimm..
o yesil likit kendiliginden parliyor :))

Son düzenleme:
Askito hepsini nekadar güzel yapmışsın bayıldım,:bbo:benimde escape makyaj setim var ama hç senin yaptığın gibi makyaj yapamıyorum:çok üzgünüm:

trkansorayaskito.jpg

yarisma bittigine göre buraya koyabilirim türkan soray makyajimi :)

trkansorayaskito.jpg

yarisma bittigine göre buraya koyabilirim türkan soray makyajimi :)

artık göslerinden tanıyos zaten koymana bile gerek yok benim oyum sanaydı aynısı olmuş bravo ellerine sağlık...bide güzelsin malum...hade şımarmadan kaçayım ben.

valla bravo askito aynı makyajı yapmışsın.ben çok beğenmiş ve bu makyaja vermiştim oyumu ama sen olduğunu bilmiyordum ben kaydirigubbakcemile3

aşkiton niye video yuklemıyosun canım bızde ogrenmıs oluruz makyaj teknıgını en azından

aramızda kalsın benimde oyum sanaydı aşkitoolumunekankayizsmile

duygusal davranmadım oy verirken. kıyafetin aksesuarın ve makyajınla fotoyu aynen yansıtmışsın

tekrar tebriklerrrrrohaoldumsmile

X