Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

aSkiTo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
13.324
33
Lütfen resimlerimi alinti yapip/kopyalayip baska sitelerde ve ya herhangi bir sekilde kullanildiginda alinti oldugunu yazin.EMEGIME SAYGI istiyorum ..
Bu makyajlari hazirlayip burada paylasmak saatlerimi aldi.
Makyaj fotograflarim calinip kendininmis gibi gösterildigi taktirde .. bütün haklarimi kullanip mahkeme yoluyla takibe alacagimdan emin olabilirsiniz!
Lütfen bu güzel payla$ima gölge düsürmeyelim..
iyi seyirler..

Merhaba gaymakli pötübörlerimm..
sonunda kendime güvendim ve topigimi actim..:sm_cool:
umarim size faydam dokunur..kaydirigubbakcemile5

öncelikle sizlere makyaj ürünlerimi resimli olarak göstermek istiyorum.
ilginizi ceken birsey olursa detayli bilgi veririm :hulya:
kkkko.jpg

genelde en cok kullandigim far paletim ESCAPE .

az önce sizin icin yaptigim resimli anlatim.. ka$larimin kusuruna bakmayin.:eek:

gülsen bubikoglu makyajinin anlatimi. (ilerleyen sayfalarda kullandigim malzemeleri görebilirsiniz.. arada kaybolmasin diye burayada kopyaliyorum anlatimi)

bubikresimli.jpg

yine anyi sekilde siradaki makyajin malzemerlinide ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz.. aralarda kaybolmasin diye yaptigim resimli anlatimlari burayada kopyaliyorum

alliklarla yaptigim makyaj

[URL=http://img28.imageshack.us/i/yarismaicin.jpg/]

askitozebra.jpg

sesw.jpg

bronzx.jpg

khaki.jpg

turk.jpg

prenses.jpg

germank.jpg

namek.jpg

dscf2683i.jpg

turunc.jpg

89310092.jpg

ilerleyen zamanlarda yaptigim makyajlari paylasmaya ve firsat bulursam resimli anlatimlar yapmaya calisacagim..opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
bunlarda makyaj denemelerim..
  1. evlik.jpg
  2. cicekl.jpg
  3. goldsiber.jpg
  4. greenyellowh.jpg
  5. beyazh.jpg
  6. bubikoglu.jpg

7. [*]

[*]
    bugulu.jpg

[*]
    catslaz.jpg

[*]
    [*]
    grik.jpg

[*]
    perikizi.jpg

[*]
    [*]

[*]
    pfau.jpg

[*]
    pinkbr.jpg

[*]
    trkis.jpg

[*]
    turkuvazkahve.jpg

[*]
    siyahd.jpg

[*]
    worldbodypainting33.jpg

[*]
    softgreen.jpg

[*]
    yasilim.jpg

[*]
    sonbaharf.jpg

[*]
    kahvey.jpg

[*]
    yazp.jpg

[*]
    tahitiincisi.jpg

[*]
    yesilim.jpg

[*]
    gnlko.jpg

[*]
    [*]

8. yildizbakislar.jpg

9. yesillllllll.jpg

skytv.jpg

sonradan secip numaralandirdigim icin biraz sacmalamis bilgisayar :roflol:idare ediverinnopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
waooooooow süper..özellikle Gülşen Bubikoğlu makyajına bayıldımm:1rolleyes:

Topiğin hayırlı olsuna.s.
Valla zevkle baktım hepsine de harika olmuş.opuyorumnanaktan
Çok beğendim ellerine sağlık alkisalkisalkis

----------------------------------------------------sssssss

kullandigim oje ve diger malzemelerim yeni.. onlarinda birazdan resimlerini yüklicem

bunlar aldiklarim..

essence moonlight collection oje.

törpü + sticker

oje sekillendirici kalip.

bu da buralarda yokken yaptigim makyaj.

trkansorayaskito.jpg

yarisma bittigine göre buraya koyabilirim türkan soray makyajimi :)

kiko yanar döner renkte parlaticim- resimlerde pek belli edemedim.. degisik isik acilariyla cektim . insallah anlasiliyodur..

bunlarda diger resmini cekmis oldugum rujlarim.

bu pembe ruj yannis hatirlamiosam maybelline watershine

Bu makyajim özel olarak
'hidennisko'cugum icin yapilmistir !!
ayrica bütün cimbomlulara BJK li kardesinizden armagan olsun aklinialirimsmile

bu makyajda kullandiklarim
ilk sayfada göreceginz malzemelerimden.
catrice koyu mavi far
kiko turkuvaz matt far
catrice 4lü far in en acik rengi
maybelline colossal mascara
maybelline express liner.

P2 mavi göz kalemi.

bakipta yorum yazmadan cikmayin ..:)

Son düzenleme:
makyajlarinin cogunda gozume batan sey gozaltina surdugun siyah kalemi abarti ve biraz zikzakli kullanman.. daha ince ve daha duzgun olsa o makyajin daha zarif gozukecek bana kalirsa.

Aşkitoo seninde topiğin hayırlı olsun kuzum a.s.
Devamını bekliyoruz hatta videoda yani kendi adıma söyleyim videoda bekliyorum:)

askitooo canım seninde makkaş topiğin hayrlı olsun çiçemmmm
bu kk kadınları cosmus ayol bi bakim dedim ne var ne yok arztez de sen de topik acmısınıs coook ii olmus canm senden de videolu anlatım beklerim kendi adıma sölimmm,

düsüm saol bitanem. ama video isi biraz ters yahu. cok desifre olurum o zaman hisim akrabaya :)) bi kac gün sonra $u tüm yüz resimleride silcem..

malum hersey paylasiyoruz burada :)

asmin dikkatin icin tesekkür ederim.. zaten daha yeni basladim makyaj olayina diyebilirim yani 3-4 ay oluyor. zamanla hepsi oturur insallah.

HArika bir topic olmus, hayirli olsun ASKITO :1hug:

bi yıldız daha doğmuş forumumuzda, hayırlı olsun:))
eline gözüne sağlık,çok çok güzel olmuş topiğinopuyorumnanaktan

benim favorim gülşen bubikoğlu makyajı oldu, harika olmuş,sana da çok yakışmış:lepi:
benim bi sorum olcak cnm, hani turkuaz mavi ve kahve köpüğü tonlarında 2li bi farın var ya basic marka, ondan bende de var, rengini çok severek aldım ama kullanamıyorum maalesef. sende o kadar canlı durmuş ki yeşili,bende maviye dönük soluk bi renk oluyo,far bazı kullanmakla mı alakalı acaba? kahverengi olanını da yazın sedefli pembeyle gölgelendirerek kullanıodum,hoş oluodu ama ben daha belirgin,koyu dursun istiyorum sendeki gibi.

harika :lepi: hepsi birbirinden güzel olmuş özellikle soft green e ve gülşen babikoğlu makyajların süper ellerine sağlık a.s.

Canim kullandigin tekniklerin hepsi cok hos fakat bunlarin cogunu gunluk makyaj icin fazla buldum ,yurtisinda bu kadar yogun makyaj ancak ozel gunlerde kullaniliyor, tesekkurler.a.s.

ay cok guzel bunlar harikasin muhtesemsin sahane ya ozellikle tek tek anlatimin cok hosuma gitti cok tesekkurler ellerine saglik

Hayirli olsun canimm..hepsi cok guzeller.. 14. ile 15. makyajin harika cok begendim..

Tek kelimeylee harikasınn ASkıTo maşallahhhh:nazar::nazar:
far2.jpg

Farlarını incelerkennn:dance:farlarınından biri dikkatimi çektii sağ taraftaki koyu gri renkliiii.[ farın markasını söyleyebilirmisin canım ben bu farı kuzenimdeyken kullanmıştım geçen sene ama şimdi markasını hatırlamıyorumm:)))malum kuzende ayrı şehirde :))markasını diyebülürmüsün:jeyyar:

X