Makyaj Ürünleri aSkiTo'nun Makyaj Stüdyosu

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aşkito çokkkkkk güzel olmuş makyajların yaa;bayıldım...video isteriz................

Canım Harika...

Essence Farlarını Kullanıyorum Ve Bayılıyorum :)

süperrrrrrrrrrr yaaaa pırıltılı olanlara bayılllldımmmmmmmmmmmmm:enbuyukkk:

emeğine sağlık valla. sık makyaj yapmayan biri olsam da bayıldım.bişi sorcam o kadar malzemeyi nereye sığdırıyon:)

5. ve 8. favorilerim...

harika makyajlarin var...

birde kapaticin tam beyazmi senin? onu nerden aldin ve altina beyaz sürünce dogal duruyormu?

birde far bazini sormustum manhatten, hic baska kullandinmi yani kiyasen iyi olur olmadigini söyleyebilirmisin?

farlari bazli bazsiz sürünce sadece kaliciligindami fark var yoksa renkleri baya bi canlandiriyormu?

cok oldum ama aaaaaa

hayirli ugurlu olsun

hayirli olsun topigin askitomŞeniz
yesil ve sarili, gülsen bubikoglu makajini cok begendim, ama hepsi süper olmus:lepi:

hepside çok güzel ellerine sağlık,güzel ve bakılası bir paylaşım olmuş :)

aSkiTo makyaj takımlarına ve göz makyajına bayıldım desem yeri...
Bu arada baya bir profesyonelsin makyaj konusunda. Tebrik ederim.

Tesekkurler.gif

güzel yorumlariniz icinnzemuszemusopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bi yıldız daha doğmuş forumumuzda, hayırlı olsun:))
eline gözüne sağlık,çok çok güzel olmuş topiğinopuyorumnanaktan

benim favorim gülşen bubikoğlu makyajı oldu, harika olmuş,sana da çok yakışmış:lepi:
benim bi sorum olcak cnm, hani turkuaz mavi ve kahve köpüğü tonlarında 2li bi farın var ya basic marka, ondan bende de var, rengini çok severek aldım ama kullanamıyorum maalesef. sende o kadar canlı durmuş ki yeşili,bende maviye dönük soluk bi renk oluyo,far bazı kullanmakla mı alakalı acaba? kahverengi olanını da yazın sedefli pembeyle gölgelendirerek kullanıodum,hoş oluodu ama ben daha belirgin,koyu dursun istiyorum sendeki gibi.

canim evet far bazi ile cok alakasi var.örnegin cicek bahcesi ve peri kizindaki kullandigim tonlar ayni.peri kizinda far bazi kullandim.gerci digerinde flas kullanmadim ama fark bariz.

Tek kelimeylee harikasınn ASkıTo maşallahhhh:nazar::nazar:
far2.jpg

Farlarını incelerkennn:dance:farlarınından biri dikkatimi çektii sağ taraftaki koyu gri renkliiii.[ farın markasını söyleyebilirmisin canım ben bu farı kuzenimdeyken kullanmıştım geçen sene ama şimdi markasını hatırlamıyorumm:)))malum kuzende ayrı şehirde :))markasını diyebülürmüsün:jeyyar:
tskler fistik.. markasi ASTOR MATTE&SHINE 710 true black ..
mineralli ve aloe verali

canim ellerine saglik..eger resimlerin altina kullandigin marka ve numaralari yazarsan cok sevinirim..
birde rimmelin urunlerinden memnun musun???

güzelim zor olacak hepsini tek tek yazmak.eger ilgini cekenleri sölersen ben sana burdan marka ve numara sölerim olurmu?

Cok begendim kaydirigubbakcemile5

alt kismada mi eyeliner sürüyorsun?

begenmene sevindim.. evet alt kismada genelde eyeliner kullaniyorum.

emeğine sağlık valla. sık makyaj yapmayan biri olsam da bayıldım.bişi sorcam o kadar malzemeyi nereye sığdırıyon:)
30257665.jpg

:eek::eek:

5. ve 8. favorilerim...

harika makyajlarin var...

birde kapaticin tam beyazmi senin? onu nerden aldin ve altina beyaz sürünce dogal duruyormu?

birde far bazini sormustum manhatten, hic baska kullandinmi yani kiyasen iyi olur olmadigini söyleyebilirmisin?

farlari bazli bazsiz sürünce sadece kaliciligindami fark var yoksa renkleri baya bi canlandiriyormu?

cok oldum ama aaaaaa

hayirli ugurlu olsun

saol cnmkaydirigubbakcemile3

kapaticim tam beyaz. tr den almistim markasi rapsodi. cok kalin sürmedigin sürece dogal duruyor.ten rengine bagli.
fondotenimin bir acik renginde olan kapaticimda var FLORMAR .o daha ii bence.

far bazinda kaliciligi söleyemicem , cünkü günlük canli renk far kullanmiorum.ama renklerde bariz fark yaratio.almani tavsiye ederim.
ilk manhattan kullandim , kiyaslama sansim olmadi mucxsengözlerimebaksanab

topıgin hayırlı olsun sürdüğün kapatıcının markasını ne kodunu ögrenebilirmiyim?

aşkitoo huuu bunudamı yaptın sonunda:)) hayırlı uğurlu olsun tatlımm topicin takipçinim:))

aşkitom yeni topiciğin hayırlı olsun canım benim kendin kadar makyajlarında süper ayrıca gözlerine bittim ellerine gözlerine sağlık diorum :nazar:ALLAH seni nazarlardan korusun canım benim canım sana bi sorum olacak hangi fondeteni kullanıosun en doğalından hım bi de kapatıcılığı iyi olan bi fondeten önerirmisin öptüm en kocamanından

X