askın ömru!

"canım aşka ömür biçilmez "bence böyle düşündüğünüz sürece aşkı tadamazsınız acaba ne zaman bitecek diye bi aşk yaşanmaz herşeyi gidişine bırakmak daha makul bitersede bitsin bu bile mutlu etmeli insanı bunu hiç yaşayamayanlarda var .

Ask Evlendikden Sonra Biter Derler Yerine Sevgi Saygi Gelirmis Bilmiyorum. Erkek Arkadasimla 3 Yil Oldu Birlikteyiz Hala Asigyim Ben!!!

böyle bir konu açılmıştı ama burayada yazayım...
bilimsel bir araştırma. şaık olan denekler üzerinde yapılmış. aşık olan insanların beyninde bir sıvı görülmüş. bu sıvı en az 3 ay en fazla 5 yıl sonra kayboluyormuş. bilemem ben artık

ya kızlar asla bitmez.ben inanmıyorum.kadın ve erkek sağlıklıysa ve birbirini seviyosa aşk niye bitsin. ömür boyu sürer.bi kere o uzmanlara asla inanmam.kime göre karar veriyolar buna.seçtikleri 3 kişiye mi, 3000 kişye göremi.üç milyon kişi bile olsa hadi biz(eşimle ben) bu üç milyon arasında yoksak?ki böyle eşler gördüm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…