Ailem çok pis :/

Başlık size kaba gelebilir ama tam anlamıyla öyle. Çocukken annem asla saçımı taramazdı banyo yaptırmazdı kendisi hasta asla temizlik yapmaz ben evlendim kurtuldum sandım ama eşim olacak tam bir .. çıktı geri döndüm ama ev ahır gibi resmen ahır gibi bir kızım var okula başlayacak bu evde hastalık kapar iyi bir şekilde yetişmez. Temizlik yapayım diyorum asla iş bitmiyor yapıyorsun 5 dk sonra batmış ev temizliyorum annem ev deterjan kokuyor diye ağlıyor kendini yerlere atıyor babamı dolduruyor gitsin kocasının evine diye. Eve dışardaki ayakkabıyla giriyorlar tuvalete bile.. Dışardaki insanlar beni kınıyor evi temizlemiyor diye. Allah peygamber aşkına bana akıl verin ben nasıl bir yol bulayım :KK43:
Neden ayrı bı eve Cikmiyorsunuz
Goruntu de cok kötü bıle olsa kucuk bı evde kızınızla yasamalısınız
Tertemız mis gibi anne kız.
Ailenizde adresinizi bilmesin

Başlık size kaba gelebilir ama tam anlamıyla öyle. Çocukken annem asla saçımı taramazdı banyo yaptırmazdı kendisi hasta asla temizlik yapmaz ben evlendim kurtuldum sandım ama eşim olacak tam bir .. çıktı geri döndüm ama ev ahır gibi resmen ahır gibi bir kızım var okula başlayacak bu evde hastalık kapar iyi bir şekilde yetişmez. Temizlik yapayım diyorum asla iş bitmiyor yapıyorsun 5 dk sonra batmış ev temizliyorum annem ev deterjan kokuyor diye ağlıyor kendini yerlere atıyor babamı dolduruyor gitsin kocasının evine diye. Eve dışardaki ayakkabıyla giriyorlar tuvalete bile.. Dışardaki insanlar beni kınıyor evi temizlemiyor diye. Allah peygamber aşkına bana akıl verin ben nasıl bir yol bulayım :KK43:

ayy burası benim kaynanamın evi ya
aynı o da böyle.
bişey yapamazsın öyle yaşamayı seviyorlar
kendi kaldığınız odayı temizleyin, mutfak banyoyu ne yaparsınız bilmem ama kızınız okula başlayınca siz de çalışmaya başlayabilirseniz belki 1+1 falan tutup taşınabilirsiniz.

ayy burası benim kaynanamın evi ya
aynı o da böyle.
bişey yapamazsın öyle yaşamayı seviyorlar
kendi kaldığınız odayı temizleyin, mutfak banyoyu ne yaparsınız bilmem ama kızınız okula başlayınca siz de çalışmaya başlayabilirseniz belki 1+1 falan tutup taşınabilirsiniz.
Ciddi misin
Kimse uyar miyor mu?
Kızı olur oğlu olur ya da koca?

Ciddi misin
Kimse uyar miyor mu?
Kızı olur oğlu olur ya da koca?
hepsi aynılar kızı hariç
ama kız yapıyor onlar anında batırıyorlar
nasıl anlatayım bilmiyorum burada bir konuda yazmıştım.
banyo tuvalet hep leş gibi. banyo giderinde topak topak saç kıl.
havlular eminim 734953937 sene yıkanmamıştır
kapı kolları yağ içinde
yastık kılıfları, çarşaflar simsiyah, yatakta sigara içiyolar külleri çarşaflarda
bahçeleri var oraya çıkıp eve giriyolar toz toprak
sokakta gezen çöpe giren kedi içerde yemek masasının üstünde mutfakta geziyor
kendileri bence çok az yıkanıyor, sıcakta yaz günü bile yıkanmadan düğüne gideceklerdi o terin yağlı saçların üstüne makyaj saç yapıp gittiler.
ay bilmiyorum çok fena ya. farklı şehirde olmalarına rağmen biz gidince asla onlarda kalmıyoruz. ben eşimi markete gönderiyorum kapalı yiyecekler alıyor kahvaltılık vs. ya da içecek. sadece onları yiyip kalkıyoruz günü birlik hatta 3-4 saatliğine durabiliyoruz yani. :KK70:
o yüzden konu sahibini çok iyi anladım. çok zor ya. o ev böyle leş gibi ağır ağır kokuyordur.

durumları yok falan değil, evde çamaşır makinesi de bulaşık makinesi de, kablosuz süpürge de var. ama kullanan yok. kayınvalidemi hiç temizlik yaparken görmedim

hepsi aynılar kızı hariç
ama kız yapıyor onlar anında batırıyorlar
nasıl anlatayım bilmiyorum burada bir konuda yazmıştım.
banyo tuvalet hep leş gibi. banyo giderinde topak topak saç kıl.
havlular eminim 734953937 sene yıkanmamıştır
kapı kolları yağ içinde
yastık kılıfları, çarşaflar simsiyah, yatakta sigara içiyolar külleri çarşaflarda
bahçeleri var oraya çıkıp eve giriyolar toz toprak
sokakta gezen çöpe giren kedi içerde yemek masasının üstünde mutfakta geziyor
kendileri bence çok az yıkanıyor, sıcakta yaz günü bile yıkanmadan düğüne gideceklerdi o terin yağlı saçların üstüne makyaj saç yapıp gittiler.
ay bilmiyorum çok fena ya. farklı şehirde olmalarına rağmen biz gidince asla onlarda kalmıyoruz. ben eşimi markete gönderiyorum kapalı yiyecekler alıyor kahvaltılık vs. ya da içecek. sadece onları yiyip kalkıyoruz günü birlik hatta 3-4 saatliğine durabiliyoruz yani. :KK70:
o yüzden konu sahibini çok iyi anladım. çok zor ya. o ev böyle leş gibi ağır ağır kokuyordur.

durumları yok falan değil, evde çamaşır makinesi de bulaşık makinesi de, kablosuz süpürge de var. ama kullanan yok. kayınvalidemi hiç temizlik yaparken görmedim
Esin ne diyor küçükken o evde oda büyümüştür.
Nasıl katlanmış onun temizlik anlayışı nasil

Benim babannemin evi de öyleydi. Wc dışarıdaydı lavabo bile yoktu. Babamsa dünyanın en titiz insanı diyebilirim. Süpürgeyi eline alır evi kırklar her banyo wc den çıkarken sabunlar çıkar. İlginç gerçekten.

Yok küçükken babannesi bakmış eşime
Ergenlikten sonra 17-24 yaşları arasında annesiyle yaşadı
Eşim çok aşırı titiz değildir ama pislikten de çok iğrenir. Bu yüzden kayınvalidemin evinde hiç duramıyoruz zaten :KK70:
Özellikle mutfağın ve banyonun temiz olması eşim için önemlidir kendi de mutfağı falan temizler.

Yok küçükken babannesi bakmış eşime
Ergenlikten sonra 17-24 yaşları arasında annesiyle yaşadı
Eşim çok aşırı titiz değildir ama pislikten de çok iğrenir. Bu yüzden kayınvalidemin evinde hiç duramıyoruz zaten :KK70:
Özellikle mutfağın ve banyonun temiz olması eşim için önemlidir kendi de mutfağı falan temizler.
Çok zor yaşayana.
Allah sabir versin.

Benim babannemin evi de öyleydi. Wc dışarıdaydı lavabo bile yoktu. Babamsa dünyanın en titiz insanı diyebilirim. Süpürgeyi eline alır evi kırklar her banyo wc den çıkarken sabunlar çıkar. İlginç gerçekten.
Benim küçük çocuğum hemen birşey yese elinde peçete bez arıyor.
Akti akti diye.
Ben tuvalat banyo konusunda hele çok hassasım.
O evlerde yaşam zor.

Resmen annenizin temizliğe alerjisi var, insan temizlik kokusu alınca domestos mikrobu gibi davranır mı yahu?

Ne yapın ne edin, bir oda bile olsa kızınızla ayrı bir ev açın. Böyle insanlar değişmezler, hani temizliğe de tepkililer. Psikolojik bir rahatsızlıkları mı var acaba? İstifçilik var mı?

Ev temizlendi diye ağlıyor mu ? Klinik vaka cidden, bulamıyor musunuz bir pansiyon, apart falan , kalıcı bir düzen kurana kadar idare etseniz? Elalem temizlemiyor diye laf ediyorsa kimse de görüşmüyodur bunlarla, sorununuz sadece temizlik de değil, siz de çocuğunuz da o evde kaldıkça mimlenirsiniz, sizinle de görüşen olmaz, çocuk okulda zorbalanabilir falan. Malum çocuklar evde sokakta ne kadar dedikodu varsa işitir, kedi gibi her yere girerler zaten.

Çok çabaladım dışarı çıkartın ayakkabıyı diye yok kardeşimde öyle babamda annemde hep öylelerdi yani bir şey diyorum bizim evimiz sen karışamazsın diyorlar. Anne de asla temizlik nedir bilmez hastayım midem ağrıyor diye yatıyor hep
Ay bende nasıl hastayım damarlarım sorunlu, gen kaynaklı olduğu içinde pek bisey yapılamıyor. Kalbimde doguştsn kalp kapakçığı yetmezliği ve sağ alt kısmında sorun var bilmeden yaşıyordum.
Hala yaşıyorum😂.
Sürünsemde yapıyorum. 8/4 tansiyonla iş yapıyorum😂.
Midedeki sorundan ne olacak arkadaş.
Sizin adınıza gerçekten üzgünüm.
Odanızı ayırın ve küçük bir buzdolabı alın odaya, iki tuvalet varsa evde birini kendinize ayırın.

Çok çabaladım dışarı çıkartın ayakkabıyı diye yok kardeşimde öyle babamda annemde hep öylelerdi yani bir şey diyorum bizim evimiz sen karışamazsın diyorlar. Anne de asla temizlik nedir bilmez hastayım midem ağrıyor diye yatıyor hep
O pisliğin içinde ölmediğine şükür etsin, mide ağrısı ne ki.

Şöyle düşünün kaldığımız oda size ve kızınıza aitse orayı temizleyin oraya kadar ayakkabı ile girin ama odanızı asla ayakkabıyla girmeyin kapının altına da süngerler var onlardan yapıştırırsınız dışarının tozu gelmez yani yurt gibi düşünebilirsiniz orayı yemekleri de odanızda yaparsınız ya da dışarıda yersiniz bu temizlik konusu dışında bir sorunuz yoksa bu şekilde idare edin bence tuvalet ve banyo konusunda da kızınız ve kendiniz girdiğinizde güzelce yıkayıp ondan sonra girersiniz sonra da affedersiniz temizlemeden çıkarsınız. Yani sonuçta onlar bu düzene alışmışlar annenizin psikiyatrik bir tedavi görmesi lazım ama kendisi kabul etmeden etik olmaz malesef.

Salı günü işe başlıyorum aslında kiralık evlere baktım ama benim maaşım 20 bin kiralar 22 bin tl burada asla uyguna ev yok biraz birikim yapayım diyorum ama bu şekilde kafayı yemek üzereyim
hangi sehirde yasiyorsun? arasan daha uygun evler bulursun. 1+1 diye arat , standartlarini biraz dusur. aile evinden iyidir. istanbulda da evlerin 20 binden basladigini iddia ediyorlardı iki ay once 12 bine bile sislide okmeydaninda temiz, yeni evler gördüm. simdiki evim de asiri merkezi bir yerde,cok guzel ve cok ucuz.
siralamani ucuzdan pahaliya yap, baska sitelere de bak. eminim ki bulursun

X