Aşkın Beş Büyük Hatası!!!

senağlama
Arkadaşlar ben 6 yıldır kovalandım her zaman onsuzda olabileceğimi biliyordu aslında ona deliler gibide aşıktım .Çok güzel bir birlikteliğimiz vardı .Yine bir gün bir tartışmada artık beni kovalamadı 20 gündürde aramıyor .hatalı kendisi ama inadı inatmış .İçim acıyor ama ben başım dik olmak istiyorum hatalı o .Şimdi beni biliyor aramayacağımıda biliyor anlayamıyorum bize ne oldu AŞK bitti desem bitmedi . ACABA kovalanmakmı istiyor yoruldumu sizce .Eğer evetse ben kovalamayı düşünmüyorum çünkü bir başlarsan kovalamayı erkek için bulunmaz fırsat olmazmı. kafam karışık ne olur yardııımmmmmmmmm.

Onu hayatının merkezine koyma!

İnsan aşık olduğu zaman hayatında başka önemli bir şey yokmuş gibi zanneder. Hayatındaki en önemli şeyin kendisi ve sevgilisi olduğu hissine kapılır. Planlarını erteler, arkadaşlarını ihmal eder, kısaca onu hayatının merkezine koyar. Zaman geçip de, artık ilişki eski tadını kaybedince de, “Ben ne yapıyorum?” olur. İşte böyle bir sonuca meydan vermemek için ilişkinin en başından tavizi abartmamak daha doğru! Böylece, birlikte olduğun kişi seni o halinle kabul ettiğinden, sonradan yapmak istemediğin şeylerde çıkabilecek problemleri en aza indirmiş olursun.

bu madde içinde en doğru olanı....

zaman geliyor ve terkediyor sizi ve siz onu hayatınızın en üst tepesine koymuşsunuz.... neolcak??? okadar yaptığın çevre arkadaşların aktivetelerin ve uğraşların......tabiki hepsi kaybolcak ve büyük boşluğa düşüceksin bunlar önemli birde başka birşey önemli.. karşıdaki insan sizin kendisinden başka birinin olmadığını bilmesi istediğini yapabilmekte özgür olduğunu gösterir... istediği an kullanıma açık olursunuz...

sevmek güzeldir sevmenin kurallarına... bence herkes sevmenin kurallarına uysun ama kendi kurallarını ellerinden bırakmadan... yoksa sevmenin kuyusuna düştüğü gibi sevdiğinizin elinede düşebilirsiniz.....

paylaşım için teşekkürler
gerçekten yazılanların hepsi çok doğru ama uygulayabilene sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…