Askerlik Biter, Dostluk Devam Eder :)

nefesim kesiliyor, kızlar! Eylul de evlenelım diyor, ailesi konuşmuş, uzamasın şeklinde falan, bana sordu bende bilmiyorum dedım, uzamamasini ben hersey daha kotu olur diye istiyordum uzaklık herşeyi daha cok batırır diye peki şimdi ne yapmalıyım

Son düzenleme:
hayırlı olsun ayşegül, Allah daim etsin mutluluğunu hangi bolum kazandın..?

siz karşılıklı konuşup, sorunlarınızı/kırgınlıklarınızı hallettiniz mi peki?

bu önemli bence...

yani hiçbir sorunu halletmeden evlilik yoluna girişmeyin derim :26:

siz karşılıklı konuşup, sorunlarınızı/kırgınlıklarınızı hallettiniz mi peki?

bu önemli bence...

yani hiçbir sorunu halletmeden evlilik yoluna girişmeyin derim :26:

anlayış bekliyoruz birbirimızden oyle konuştuk en son, mutlu olmak ıstıyoruz.. Ay basım ağrıyor

işte o anlayışı sağlayabileceğinize güveniyorsanız, girişin

ama senin yerinde ben olsaydım, bikaç ay ötelerdim

kasım dedım ben ama, bı yanım daha ıyı olacak birlikteyken dıyor bı yanımda korkuyor dun gitti ve ben o su kanepede uyudu su içiyordu uzanıyordu modlarına gırdım yanında olmak istiyorum ama korkuyorum.

kasım dedım ben ama, bı yanım daha ıyı olacak birlikteyken dıyor bı yanımda korkuyor dun gitti ve ben o su kanepede uyudu su içiyordu uzanıyordu modlarına gırdım yanında olmak istiyorum ama korkuyorum.

canım benim, hepimiz sevdiklerimizle aynı evde yaşamanın hayalini kuruyoruz, hepimiz yanında olmak istiyoruz sevdiğimizin

ama eylül çok erken bence sizin için :26:

ama tabi hayat senin hayatın

canım benim, hepimiz sevdiklerimizle aynı evde yaşamanın hayalini kuruyoruz, hepimiz yanında olmak istiyoruz sevdiğimizin

ama eylül çok erken bence sizin için :26:

ama tabi hayat senin hayatın

ayy hayırlısı olsun inşallah doğru duzgun karar verebilirim

Ayy çok sevindim canım, hayırlı olsun :) bölüm ne
Yıldız Teknik-Okul öncesi öğretmenliği canım :)

Canım ben kaçırdım neler olmuş neler geçmiş ben eski muhabbetimizi düşünerek bence oturun konuşun sorunlarınızı eğer devam etme kararı aldıysanız yeni bir başlangıç yapın sen beklentilerini o beklentilerini söylesin ilişkiden. Eskiyi en ufak tartışmada gün yüzüne çıkarmamaya çalışın eski sorunlar eskide kaldı deyip.İnşallah çok mutlu olursun

hayırlı olsun ayşegül, Allah daim etsin mutluluğunu hangi bolum kazandın..?
Sağol Yıldız Teknik-Okul öncesi öğr. canım :)

Cok sevindim canim benim
.
Cansın tercih süresinde başını ağrıttım teşekkür ederim sana çokça :)

Aa ne demekk lafi olmaz

Harika :) meslektas oluyoruz desene :)

ay hayırlı olsun canım tekrardan,
Herseye rağmen onunla olmak istiyorum İnşAllah mutlu oluruz sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…