Aşk mı para mı?

Aslında ben de sizin gibi düşünüyorum ama bunu kimseye anlatamıyorum kimse anlamıyor. 24 25 yaşında ve elinden geleni yapıyor ama hala tutunamadı. Ama herkes diyor ki başkası mı kalmadı, iş i gücü yok, yakışmıo bize vs diyip mahfediyorlae beni. Üstelik bu çocuk hukuk okuyordu birtakım şanssızlıklar yüzünden okuldan atıldı. Sonra Bi sağlık bölümü okudu. Ne kadar çabaladığını ve hak etmediği yerlerde olduğunu kendim görüyorum

ıhtimal beş yıl sonra da burda konu açacaksın evde kaldım diye ...egeer arkadaşın sana değer veriyorsa dört elle sarıl ona ..ona buna kulak asma ..bu zamanda zor bulunur sana değer vereni bulmak ..yine de sen bilirsin..çünkü herkes kaderini bir nevi kendisi belirler cüzzi irade olarak

Etkileniyorsunuzdur haklısınız ama bu kadar müdahil olmalarına izin vermeyin.
Siz kendiniz ne istiyorsunuz önemli olan o.
Maddiyatı iyi olurdu adam olmazdı mesela.
Herşey para değil. Herşey aşk da değil.
Ama burada aşk var, adamlık var, para da gelir diyorum ben.
Böyle, taşı sıksa suyunu çıkaran cinsten bir adamsa sevgiliniz, böyle adamları seviniz

Herkes rizkini yer canim. Kafana yatan seylero varsa devam ettor. Inan cevremde o kadar zenginler var ki karilarini gorsen sefil gibiler. Evet maddiyat onemli ama kimisinde olur yapmaz deger vermez kadina. Sende cok gencsin illa memur olacaksin diye bisi yok ozelde de is bulabilirsin. Babasinin meslegide cok iyi erkek arladasin onuda yapabilir

Ben de bitirirsem pişman olurum diye korkuyorum. Çünkü dökülen saçımın telini bile alıp saklayan, tırnağıma zarar gelmesine müsaade etmeyen biri

Kesinlikle bende aynı fikirdeyim.
Kocamla mutlu olmama rağmen , şimdiki zamanda bu soruya cevabım kesinlikle para.
Paran olduğu zaman yok gibi davranabilirsin.
Ama paran yoksa varmış gibi davranamıyosun.
Kısaca aşk karın doyurmaz.

Ben de bitirirsem pişman olurum diye korkuyorum. Çünkü dökülen saçımın telini bile alıp saklayan, tırnağıma zarar gelmesine müsaade etmeyen biri
bak kendin diyon üzerime titrer diye...bak bu dünyada en büyük nimetlerden birtanesi de ruh ikizini bulmaktır..dediğim gibi şans herzaman gulmez

Yalnis anlamayın lütfen. Sizin durumunuza da üzüldüm.. Aileler karşı çıkınca çok yorucu oluyor
Hiç böyle bir durum yaşamamıştım ve dışarıdan duyduğumda bana çokta abartılacak olaylar değilmiş gibi gelirdi bu tarz şeyler. Ama ciddi anlamda ailenin istememesi, kğçümsemesi, sürekli laf sokması insanın canını çok fena yakıyor. Çıkmaza girmiş gibi oluyorsun. Ailem de bana çok düşkün, insan diyor ki ben üzüleyim ama annem babam üzülmesin onlar mutlu olsun. Bi tarafta da senin üzerine titreyen elinden geleni yapan biri var. Düşündükçe çıkmaza giriyoruö

Hayatımdaki insan 30lu yaşlarında, lise mezunu ve hayatı boyunca çalışmış. Yurt dışındayım bu arada, kendisi yabancı. Çevremdeki “üniversiteli” herkes olumsuz yorum yaptı sanırsınız Türkiye’de mahalle dedikodusu yapılıyor. Biz planımızı güzelce yaptık, en sonunda güzel bir iş buldu ve eğitimini tamamlama şansı buldu şimdi. Ağzını açıp terbiyesizlik yapanları tek tek hayatımdan çıkardığım gibi, canımı dişime takıp deli gibi çalıştım ki bana destek olduğu gibi ona destek olabileyim. Bir kere bile sorgulamadım.

Seviyor musunuz bence bunu sorun kendinize. Yorgunluk yapmaz bunu, başka sorular var galiba kafanızda.

Ailenin düşünce yapısı bı acayip sevgilin doğru olanı yapıyor bu ülkede üni bitirmek bişey ifade etmiyor para ticarette var kendi mesleğinde var nisanlin bunu biliyor o yüzden o mesleği yapıyor üni bitirdin diye illa özel sektörde yükselmek gerekmiyor ki belki ticarette kat kat fazlasını kazanacak

Yani sizi de anlıyorum ama erkek arkadaşınızın ilerde önüne iyi bir is fırsatı çıkar inşallah. Aileniz için değil ama siz ikiniz için

Seviyorum tabi ki, sevmesem bu kadar çıkmaza girmem ki siler atarım. Benim hassas bir kişiliğim var ve aileme karşı çok hassasım, ve onların olumsuz konuşması küçümsemesi beni üzüyor, duymazlıktsn gelemiyorum sürekli üzülüyorum zoruma gidiyor

Peki ya hiçbir zaman gülmezse
ben aranızdaki ilişki durumunu bilmiyorum ..hanı eğer birbirinize asiksaniz ve tek probleminiz iş bulma yada atanma meselesiyle devam edin dört elle sarılın dedim ..şayet sevmiyorsanız yada aşk yoksa tabi ki devam etmenin anlamı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…