Aşk mı ? kaybetme korkusu mu ?

E

EU3

Ziyaretçi
sevgilime ayrilmak istedigimi soyledim ilgisiz oldugu icin yoksa cok buyuk bi problem yok. ama ben ayrilalim dedikten sonra o ilgisiz insan romantik bi erkege donustu sensiz yasayamam herseyimsin sensiz asla fln iste bilirsiniz.
Bunlari gercekten sevdigi icinmi yapio, kaybetme korkusu flnmi acaba ?
bu durumda ne dusunmeliyim bi sans dha versemmi ?
tecrubeli oldugunuz icin sizlere danisiorum arkadaslar

kaybetme korkusu işte.....
ama hemen affetme....
biraz daha süründür onu...
kaybetme korkusu iyidr....
insanın aklını başaına getirir..........

bunu tekrar birlikte olmadan anlayamazsın
bi süre gözlemlemen gerekir, barıştıktan sonra eski haline dönecek mi diye
tabi hep mi ilgisizdi o da önemli
ne kdrdır birliktesnz

onun kişiliğine baglı basından beri böyyle cool havalarındaysa yapısı öyledşir
ama eger kaybetme korkusuysa ayrılalım dedikten sonra degişmiştir..
karar senin tanıyan sensin

aşık olunca kaybetmekten korkar insan..
aşık değilse zatan çokta önemsemez,çünkü onun yerine başkası gelir diye düşünür...
bence seviyor seni sadece ilgisiz oldugunu ayrılalım diyince farkedebilmiş ve pişman..
bence bidaha dene..zamanla belli olur herşey zaten..

bence doğru yapmışsın... kaybetme korkusunu yaşamaları gerek...

ben yapamadım ... yapabileceğim 2- 3 an yaşamıştık biz de... bu ilgi eksikliğinden kaynaklanan... ama ben yapamadım... hiç gidiyorum diyemedim ama o bana 2,5 ay önce dedi... çünkü ben hep vardım ve o hiç çabalamamıştı... neden açık ve netti...

bence de biraz süründür... sonra yavaş yavaş ilgilenmeye başlarsın ; yine onun ilgisi azalırsa sen de ilgini azaltırsın... bu böyle sürer gider ... yoksa bir gün biter ...

insan zaten sevdiğine karşı kaybetne korkusu içinde olur ki
yani sevmese kaybetme korkusu da olmaz
yani ikiside

bunu tekrar birlikte olmadan anlayamazsın
bi süre gözlemlemen gerekir, barıştıktan sonra eski haline dönecek mi diye
tabi hep mi ilgisizdi o da önemli
ne kdrdır birliktesnz

cnm biz iki seenedir birlikteyiz eskiden boyle degildi bende aliskin olmadigim icin ilgisizligi
brz fazla tepki verdim ama soz degiscem hersey eskisi gibi olcak dio. ben yuz vermiom ama:)

cnm biz iki seenedir birlikteyiz eskiden boyle degildi bende aliskin olmadigim icin ilgisizligi
brz fazla tepki verdim ama soz degiscem hersey eskisi gibi olcak dio. ben yuz vermiom ama:)

verme yüz... biraz akıllansın ... kaydirigubbakcemile5
benim de 2 yıllık ilişkim bitti... aman diyorum allah sana yaşatmasın...

seviyorsan , içinden bir şans daha vermek geliyorsa, şans verebilirsin aslında...önemli olan senin hislerin, onunla yaşadığın olaylara bakış açın ve geleceğe yönelik sezgilerin... birden böyle bir dönüş yaptıysa ortada sevgi var demektir, kaybetme korkusu da bu sevgiden kaynaklanır zaten... ancak insan 7sinde ne ise 70inde de odur, diye bir laf var...seni tekrar kazandıktan sonra ilgili davranması kadar eski ilgisizliğini göstermesi ihtimalini de göz önünde bulundurman buna göre karar vermen gerekir...

bence bi süre özlettir kendini .anlasın değerini iiyice.sonra bakarsın çaresine Şeniz

süründür kız.... şakkıdı
ne kadar ona köpekmiş gibi davranırsan,emin ol o kadar seni insan yerine koyuyo bu erkekler... hihoyyyt
sonra aklı başına gelince bak gör nası değişecek :nazar:

bu minik uyarıdan sonra gerçekten seviyorsa toparlanır.ama yapmacık ve sahteyse duyguları bu ilgiyii sürdürebilmesi zor.biraz daha zaman ver.kısa bir zaman sonunda sende anlarsın zaten.

Ya bilmiyorum...

Kimi insan çok sever belli etmez, senin ilgisiz dediğin böyle birşey olabilir mi?

Kimisi de kaybetnekten korkar üstüne titret....

Eğer sadece kaybetme korkusu ise bu adamı ne zamana kadar bu korkuyla tutarsın orasıda meçhul....

Onu tanıyan ilişkiyide yaşayan sensin canım en doğru kararı yine sen verirsin...

Hakkında hayırlısı olsun...

X