Aşk-ı Memnu Kanal D

Ecmelim sana da günaydın..

Ben de beğendim behlülün yeni imajını:lepi:

pihterin elbisesi yine geçen sene giydiklerine benziyoo.
beğenmedim. -tatlicadiarzu-
ay firdo (yani beeen) pek bi kokoşuz. :kedi:
nihalde fena değil. daha güzel olabilirdi.
:1closedeyes:

akşam eşim yok maçı var ve ben eve nasıl gidicemi bilmyorum
bizim eve direk dolmuş yokk biraz yürümem gerkiyorr o yoluda tek yürüyemem korkarım
eşim annemlere git diyo gitmek istemiyorum burayada yazmam lasım izlerken
napıcamı bilmiyorum
diziyi göze alıp yürümelimiyim tek başıma o karnlık yolubenneyaptımki

bence bu sorunun cevabını bulmak için bir derdim var a topik açmalısın
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

taksiye binsene canım ya, madem yol kısa, çok tutmazkaydirigubbakcemile5

Sakın bizi akşam sensiz bırakma:1closedeyes:

Chessin dediği gibi taksiye binsene cimrilik yapma dizi daha önemlilmaz::roflol:

bence bu sorunun cevabını bulmak için bir derdim var a topik açmalısın
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

taksiye binsene canım ya, madem yol kısa, çok tutmazkaydirigubbakcemile5
chesss allahım seni iy etsin heee
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
Sakın bizi akşam sensiz bırakma:1closedeyes:

Chessin dediği gibi taksiye binsene cimrilik yapma dizi daha önemlilmaz::roflol:

yapmim dimi cimrilikk kıyim parayaa delikafadulden
eşimin babasına sölesem bırakır beni eve ama illa dicekki burda izlee bende kıramicem o yüzden ona bulaşmak istemiyorum

anammm daha gecen bölümün yorumlarında keşke saçlarını kesse diyodum başka bişey isteseydim süper olmuş behlul şimdi hayranları 2 ye katlancak
ben özette görünce bi aboovvv çekmişimki eşim sen napıyosun diye avazı kopardı:)

ben de çok beğendim. zaten uzun saçlı erkekleri beğenmem. hele bikaç bölüm sonra tam kıvamına gelir behlülcün saçları. ah zavallı bihter iyice yicek kafayı :bbo:
bu akşam çok merak ediyorum nihalle behlül dans ederken bihtercağazın şekilden şekile girecek suratını sırnaşık şey

behlül adama benzedi sonunda.
şu bolaya beni de götürsünler yaaaaa!
pihtercik çıldıracak zavallım.

kıvancı beğenmemeyenlerdenim:1ninca: normalde ama yorum yapmadan duramıycam bu adama kesinlikle
kısa saç gidiyor...
nihalin elbisesi güzel ama geçen hafta gittiklerii modaevindeki elbiseler hala gözümün önünde renkleri
modelleri süperdi hiç birini seçmemişler...
saçınıda beğenmedim nihalin...
pihter zaten normal akşam yemeğindeki giydiği gibi bi kıyafet giymiş:hulya: alt tarafı biraz farklı o kadar saç baş aynı :)
firdevs gene şık ve kokoş beklediğim bi tarzda giyinmiş beğendim...

ahanda benim düşüdüklerimin aynısı, geçen sayfalarda yazmıştım zaten, katılıorum tekrardan arkdaşım..kaydirigubbakcemile5

akşama herkes abiyesini tualetini giysin gelsin saçı başı unutmyın, ziyagilleri mahçup etmiyelim kaydirigubbakcemile3

Biz chessle giyinmiycez komşular noel kutluyoruz sanmasınlar diye:1closedeyes:

Kanal D’deki ‘Aşk-ı Memnu’nun ‘Adnan Bey’i Selçuk Yöntem, Devlet Opera ve Balesi’nde balerin olan eşi Cihan Yöntem ile ilk kez bir davete katıldı.

Çift, Kağıthane Kültür Merkezi’nde önceki akşam düzenlenen ödül törenindeydi. Selçuk Yöntem “Allah kimseye ‘Bihter’ (Beren Saat) gibi bir eş vermesin. Hayatımda iyi ki, Cihan var” dedi.

bizim ednanın gerçek hanımıymış.şutarafagitti
ben ilk kez gördüm.:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…