Aşk-ı Memnu Kanal D

Bihter'in elbisesine bittim yaaa... Bu arada ben ikinci fragmanı bi türlü bulamadım.. bi link falan verseniz..

valla canım yapıştırayım buraya diye nete baktım ama yok, kanal d nin sitesindede ilk çıkan var, bunu kanal d de gördüm
:hulya:

adnan şüphelense veya görseydi bunları o zaman şaşırtıcı olurdu zaten mirmirmirmir
daha sezon sonuna kadar uyur bu adam....gene kandırmayı başarcaklar ve bi aksilik olacak basmıycak kesin...

evet ya, ama aslında şüphelendirseler artık diziye renk gelirdi, her bölüm pihterin çemkirmelerinin etrafında dönmeye başladı:hulya:

kızlar artık behlül yavaş yavaş kutusuna gidiyor bence yani nihale çünkü bihtere çoktan yokum dedi hadi hayırlısı behlülcüğümün yeni saçını hiç beğenmedim bu arada-tatlicadiarzu-

Fragmana eklenti yaptılar songünde :dilcikar:
Baloda neler olucak,yarını heycanla bekliyorum :1rolleyes::kedi:

lülülülülülü Behlül yeni imaj yapmış.

behlülle, bihter serada kavga ederken adnanı o tarafa yürüyomuş gibi gösteriyodu ilk fragman, onları basmıcak bişey çakozlamıcak yine çünkü serada saçları hala uzun, balo o olaydan sonra olcak baloda saçları kısa, eee bişey olmamış gibi baloya gittiklerine göre, adnan yine bişeyden şüphelenmemiş sanırım:hulya:

Evet şekerim..Yine fragman şeysi yapıyolar seyirciye..
Şöööle kek yerine koymuyolar mı?:1ninca:

Saç konusunda yazıldı mı bilmiyorum ama fragmanda saçını bile nihalden çok seviyorsun diyor ve behlül saçlarını kestiriyor baloda bihterin o bakışları behlülün kafa saksının arkasındaki kare çok fena bihter çıldıracak:)

Günaydın aşkı memnunun güzel kızlarıopuyorumnanaktan

Baloya hazır mısınız? Kıyafetlerinizi aldınız mı?kaydirigubbakcemile3

2.jpg

kızlar bu pihter mi, milliyete koymuşlar makyajsız beren diye ama ben benzetemedimfisfisfis

Eeeeee bizde süslenip seyretcektik ya ayıp olmasın diyekaydirigubbakcemile3

Eeeeee bizde süslenip seyretcektik ya ayıp olmasın diyekaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla ben en pespaye halimle seyretcem zaten hastayımkaydirigubbakcemile5

bak akşam biri çıkıp bunlar noel kutluyo çok ayıp dicek
:roflol:

Geçmiş olsun chess...

Doğru diyosun yane noel dimi bugün giyinmiyelim biz o zaman:1closedeyes:

Kız pihter o:1shok:

Geçmiş olsun chess...

Doğru diyosun yane noel dimi bugün giyinmiyelim biz o zaman:1closedeyes:

Kız pihter o:1shok:

saol canım
aman makyajsız pekte güzel değilmiş o zaman, gerçi ben hala benzetemedim ama:roflol:

gerçi bu fotoda bile hafif makyaj var göz makyajı ve allık var hafifCADIARZU

Son düzenleme:
günaydınnnn.

ay ben de pek bi heyecanlandım.
resimleride görüncee opuyorumnanaktan
behlüll doğru yolu bulmuş şükürr. süppeeer olmuş :asigim:

X