Aşk-ı Memnu Kanal D

bi kaç bölüm böle uzar gider nihal olayıı
saçlarını kesitrmiş behlül ei yapmış bihter kafasına vurda da anladı şükür
nihal şu bölümlerin tadını çıkarsın sonrası hüsran onun için :dilcikar:

aa fotoları görmemiştimm.Peyker'in karnı çok sivri kalmış ya.Bu arada Nihal'e korse mi giydirmişler? Behlül yeni duygularıyla beraber yeni bir tarz yapmış,hani kadınlar için derler ya bunalımdayken saçları ile oynarlar diye :))

dün nette gezinirken gördüm arkadaşlar resimleri ve hemen bizim hatunlarada gösterim dedim...
bende beeelülün yeni imajını begenmedim yaaa.....
bihterde aynen klasik bihter işte...

bihterin elbisesine bayıldım valla.. akannehirbu arada bihterin behlül ve nihale bakışları süper:hulya:

Son düzenleme:
en sonunda sesimizi duydular heralde Behlül'ün saçlar süper olmuş vallahi bayıldım kaydirigubbakcemile3

fft50_mf464974.Jpeg

pihter, nihale çok pis diş biliyo, kızı öldürmese bari, kolyeyi sıkıp, nihali boğacakmış hissi veriyokaydirigubbakcemile3

kolyeyi nihale takması behlüle değil nihale hakaret bence, zaten behlül hakaret yiye yiye yalama oldu, etki etmez onakaydirigubbakcemile3

ama o kolyeyi nihale takması nihale karşı gerçekten çok kötü bi hareket, tabii nihal, behlül bihter ilişkiisni bilmediğinden bunun farkında değil, babası kılıklı s.zan

Son düzenleme:
Kim kondurur ki eve gelen üvey anneyle o evde büyüyüp yetişmiş bi çocuğun ilişki yaşayacağını..

Hadi Bihtere güvenmeyinde yani Behlülün nankörlük yapacağı heralde evde kimsenin aklına gelmez..

Çok merak ediyorum bu ilişki ortaya çıktığında adnanın nihalin surat ifadesini..:nazar:

Nasıl bi şey yapıcaklar bakalım:nazar:

Şöyle bol ekşınlı bi şey olsa bari..kaydirigubbakcemile3

Sıradan nihal bayılması ve adnanın şaşkın bakışı olmasın:nazar:

fragmanda bihter diyodu sen saçlarını bile nihalden daha çok seviyosun die..ne alaka bende anlamadım.:bbo:

Saçının bir telini bile Nihalden daha çok seviyosun dedi, yani Nihale aslında hiç değer vermiyosun demek istedi zannımca. Behlül de bu yüzden kazıttı saçları anladığım kadarıyla... daha iyi olmuş böyle ya, hiç beğenmezdim ben, şimdi çekici geldi böyle kısacık saçlarla... ehhe...

aaa fragmanın orasını kaçırmışım 2 fragman var sanırım, fragmanın sonunda firdo, nişanlandıklarının resmidir diyo, sanırım bunu baloya kol kola gelişlerine binayen söylüyor:hulya:

behlülle, bihter serada kavga ederken adnanı o tarafa yürüyomuş gibi gösteriyodu ilk fragman, onları basmıcak bişey çakozlamıcak yine çünkü serada saçları hala uzun, balo o olaydan sonra olcak baloda saçları kısa, eee bişey olmamış gibi baloya gittiklerine göre, adnan yine bişeyden şüphelenmemiş sanırım:hulya:

Son düzenleme:
Bihter'in elbisesine bittim yaaa... Bu arada ben ikinci fragmanı bi türlü bulamadım.. bi link falan verseniz..

behlülle, bihter serada kavga ederken adnanı o tarafa yürüyomuş gibi gösteriyodu ilk fragman, onları basmıcak bişey çakozlamıcak yine çünkü serada saçları hala uzun, balo o olaydan sonra olcak baloda saçları kısa, eee bişey olmamış gibi baloya gittiklerine göre, adnan yine bişeyden şüphelenmemiş sanırım:hulya:

adnan şüphelense veya görseydi bunları o zaman şaşırtıcı olurdu zaten mirmirmirmir
daha sezon sonuna kadar uyur bu adam....gene kandırmayı başarcaklar ve bi aksilik olacak basmıycak kesin...

X